:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
?zlemeyi ?zledim .....!!!!
Firari Fırtına
?zlemek mi ...

Ak?am?n matem rengine b?r?nd??? saatte g?ky?z?ndeki kandiller tek tek yanmaya ba?lad???nda i?imde sessiz bir ???l?k... ?zlemeyi ?zledim. ?zlemeye de?er ne kald?ysa...

?zlenen nerde acaba kimbilir ....Haberi bile yokdur belkide ...

Sevg ...

Firari Fırtına
Özlemek mi ...

Yalnızlık gecelerin, Ümit bekleyenlerin, Hayal çaresizlerin, Yağmur sokakların, Tebessüm dudakların, Sen ise yalnız benimsin birtanem...

Sevg ....
Firari Fırtına
Özlemek mi ...

Bir Karanlık geliyor yokluğunun ardından. Ne zaman güneş batsa bu son gecem diyorum. Vazgeç yaLan dünyanın köhne saLtanatından. Yeti$ir bunca keder bunca aLem diyorum. Bu ne bitmez ayrıLık, bu ne bitmez özLem diyorum .

Sevg ...

Firari Fırtına
Özlemek mi ...

Neden bu kadar zor seni sevmek ve bulamamak dokunmak istedikçe uzaklaşmak düşündükçe unutmak neden bu kadar zor seni sevdiğim halde söyleyememek hep birşeyler gizlemek sana sahip olacağım yerde seni kaybetmek...

Sevg ...

Firari Fırtına
Yanlızlık ne mavi derinlikleri olan denizlerde nede sıcak çöllerde olmaktır, yanlızlık bu şehirde seni arayıpta bulamamaktır...
Firari Fırtına
Bir anımsın okuyupta bitiremediğim, bir özlemsin yalvarıpta hükmedemediğim, bir sen sensin merhaba deyipte elveda diyemediğim, bir tek bildiğim var sensiz ben hiiiçiiimmm...
merve
F?rT?na G?N?L Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Yanl?zl?k ne mavi derinlikleri olan denizlerde nede s?cak ??llerde olmakt?r, yanl?zl?k bu ?ehirde seni aray?pta bulamamakt?r...
yaln?zl?k bu dildir.
YALNIZLIK
u?uruma d??erken tutunacak bir dal aray?pta bulamamakt?r.
YALNIZLIK
insanlar?n senn g?zya?lar?n? g?rd??? halde arkalar?n? d?n?p gitmesidir.

bunu bnden iyi kimse bilemez

siz hi? yaln?zl??a bi?eyler anlatt?n?z m??
Ara
Firari Fırtına
Anlattım be güzelim . Bunuda sen bilemessin ....zor zor
Emy
F?rT?na G?N?L Adlı Kullanıcıdan Alıntı:?zlemek mi ...

Yaln?zl?k gecelerin, ?mit bekleyenlerin, Hayal ?aresizlerin, Ya?mur sokaklar?n, Tebess?m dudaklar?n, Sen ise yaln?z benimsin birtanem...

Sevg ....

Ya bu ne g?zel s?zd?r b?yle; ?ook ?ok be?endim ve ?al?yorum F?rt?na e?er iznin varsaSmile ??nk? bu s?z? duymay? hakeden biri var ve ben b?yle durumlarda sadece susmay? becerebiliyorum ne yaz?k kiSad
Ara
Firari Fırtına
Canımsın elbette alabilirsin . Suskunluk bazen iyidir ....

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  bu benden a?k?ma gitsin (seni ?zledim) ROSE 14 1,125 04-07-2022, Saat: 03:05 PM
Son Yorum: wildfang
  Seni ?zlemeyi en ?ok ben bilirim PaPaTYa_PReNSeS 3 496 04-07-2022, Saat: 08:38 AM
  ...a?k?m seni ?ok ?zledim .... jackal beyi 3 553 04-03-2022, Saat: 11:10 PM
  ?zledim seni... gurbetci 7 575 04-03-2022, Saat: 11:18 AM
  SayenDe ?L?m'? ?zLedim ! eRCi 8 463 04-01-2022, Saat: 11:18 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 07:49 AM