:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
sen hiç sevmemişsin beni
joyfull
sen hiç sevmemişsin beni..sevsen sana en çok ihtiyacım olduğu zamanda böyle umarsızca çekip gidermiydin.hiç sevmemiş gibi davranırmıydın giderken..söylediklerin,yaşadıklarımız,hayallerimiz hepsi yalanmış.bi hayalde kaldı hepsi sadece.kurulmuş ama sonu gelmemiş sonunu getiremediğimiz bi hayal.geçmişte kaldık şimdi ikimizde birbirimiz için.sen benim bende senin hayatında yokuz şimdi.sana "seni seviyorum" diyemicem bi daha gözlerinin içine bakarak..belki başkaları sölicek bunları ikimizede.bir zamanlar benim olan sen canım dediğim sen başkalarının canı olucaksın.başkalarından kıskandığım seni benden kıskanıcaklar şimdi.değermiydi saçmasapan gurur yada nedenini bilmediğim başka bi sebepten dolayı bir ömrü ayrı geçirmeye.sen bunu göze almışssın bensiz bi hayatı..git o zaman hiç durma sakın ha arkana dönüp bir kere bile bakma aklına bile getirme beni hiç tanımadın farzet..sevmedin "seni seviyorum" demedin say..en iyisi yok say sen beni..bana sakın sende unut,hatırlama deme..unutmucam ben seni yaşadığım herşey değerlidir bende bu ben yaşadığım içindir.hep hatırlancak bende,seninle yaşadıklarım..evet o vardı dicem,çok sevmiştim dicem.unutmucam anlıcan bendeki seni..sevgisiz yaşanmazki elbette bundan sonra sevicem sevilcem senden sonrada gülücem bigün elbet.sadece zaman lazım bana..sadece zaman.herşey daha iyi olucak..
Ara
MasaL_perisi
Ben sevdim seni...Smile
Üsüme alınmıyorum valla...Smile

Teşekürler arkadaşım
Güzel yüreğine mutluluk daim olsun..Smile
Ara
lazmurat
kanki bu saate nettt ama güzelll
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Unut Beni SevgiLim... in_love_girl 2 912 04-07-2022, Saat: 07:39 PM
Son Yorum: wildfang
  Haykırdım “seni seviyorum… Beni sensiz bırakma” diye SeRDİD 3 1,036 04-23-2010, Saat: 09:04 AM
Son Yorum: Qetesh
  Haykırışım Tüm İnsanlara , Beni Duyanlara .. # Pè®iM§ii # 7 805 03-07-2010, Saat: 09:01 PM
Son Yorum: Qetesh
  bir Kez beni Dinle !! PeRim$si !! 3 698 02-18-2010, Saat: 01:27 PM
Son Yorum: emre-altan
  Kolay Değildir Öyle Sevmek Beni..! 'Belinay' 6 918 11-20-2009, Saat: 07:53 PM
Son Yorum: 'Belinay'

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-05-2024, 12:00 AM