:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Doğum Günü Kutlu Olsun erCi
MasaL_perisi
kart001.jpg
dogumgunu10009-pasta.gif
NİCE MUTLU YILLARA
Ara
lazmurat
Doğum Günü Kutlu Olsun erCi ...................

4q4iVTSE.jpg
Ara
yeşilgözlü
Doğum Günün Kutlu Olsun Herşey Gönlünce Olsunn
Ara
lazmurat
bu akşamm foruuummm durgunnn
Ara
PaPaTYa_PReNSeS
RAbbim sana sevdiklerinle sağlıklı,mutlu,huzurlu upuzun bi ömür bahşetsin
doğum günün kutlu olsun ErCi iyiki doğdun güzEL yürekli insan
...iyiki doğdun daha nice yıllara...Smile
Ara
by_kissme
DOÄžUM GÜNÜN KUTLU OLSUN MUTLU OL SENELERCE SANA BONCUKTAN KUŞ YAPTIM KONACAK PENCERENE!!!!

MUTLU YILLAR SANA ERCİİİ!!!!
Ara
MorciveT
Erdem,

Kısa bir süre önce tanıştık, yaşıma göre kıyaslayarak kısa diyorum ve şu ana kadar bende bıraktığın izlenimin çok dürüst ve samimi idi. Bunun herzaman bu şekilde olacağının kanaatindeyim ve senin gibi bir arkadaşa sahip olmanın gururunu yaşıyorum. Annenin ellerinden öperim senin gibi bir evlat yetiştirdiği için.

İyiki doğdun iyi varsın ve iyiki de olacaksın.
Ara
deryalım
mutlu yıllar
dogumgunu03.gifbos.gif
Ara
eRCi
MasaL_perisi sana çok teşekkür ediyorum sen birtanesin bunu unutma... yenibussi.gif MorciveT Güzel insan teşekkürler PaSCHaM yine geç kaldın yaa :Smile teşekkürler serhat kardeşim iyiki varsın....:Smile PaPaTYa_PReNSeS Seninde güzel yürekli kardeşim sağol... Confusedmiley17: lazmurat :Smile yeşilgözlü :Smile by_kissme :Smile seviyorum.seni :Smile
....... Arkadaşlar sizde çok saoLun çok iyisiniz iyiki varsınız iyiki varım bu sitede..... iloveyou.gif Hepinizin Gelmiş-Geçmiş doğum günlerinizi ve özel günlerinizi şimdiden kutluyorum..... gul.gif
ÇiLeK
unuttum_b.gifbutterflies4pj7.gifbutterflies4pj7.gif

ERDEM ÇOK ÖZÜR DİLERİMMM GÖRMEMİŞTİMM BİRAZ GEÇ OLDU AMA KUSURA BAKMA....

ilekliikolatalpasta1yc3.jpg

SANA ÇİLEKLİ ÇİKOLATALI PASTA...

DOGUM GÜNÜN KUTLU OLSUNNNNNNNN SEVDİGİN İNSANLARLA NİCE YAŞLAR KUTLAAvalentine011.gif

HERŞEYY O GÜZEL GÖNLÜNCE OLSUNNN..GEÇ KUTLADIMMM KSRUMA BAKMA....butterflies4pj7.gif

SEVGİLERİMLE...butterflies4pj7.gif
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Doğum Günün KutLu oLsuN Stinq ZeNiTH 5 726 04-14-2022, Saat: 06:44 PM
Son Yorum: wildfang
  Dogum Günün Kutlu Olsun History . . Hasretiim 15 1,246 04-13-2022, Saat: 08:46 AM
  SEVGİLİLER GÜNÜN KUTLU OLSUN BEBEÄžİM...(S&s) >As!_M€L€q< 45 3,618 04-12-2022, Saat: 12:06 AM
  SevGiLiLer Günün KutLu Olsun MeLeğim ( PeLin ) €BeRimSin 11 879 04-11-2022, Saat: 10:55 PM
  **ROSE'cim Doğumgünün Kutlu Olsun...** ciciKIS 51 2,308 04-10-2022, Saat: 05:38 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 08:50 AM