:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sessizlikde Ya?amak ...!!!
Firari Fırtına
Sadece ...

Ans?z?n gelen bir ?l?m gibi olmak , asl?nda neye de?er verilmeli bunu anlamak gibi yanl?zl???n sessizli?in vede sensizli?in ad? ne acaba ...

D???nsene bir geliyor kar??nda birileri ama yok gibi , var gibi olsalarda yok gibi neye yarar bu . Gelen gelmeye karar verdikce yanl?zl???n ufakda olsa o doyulmaz tad? arkam?zda de?ilmi , ?zl?yoruz sanki , bir hi? gibi yada varlarda yok gibi . Sessizlik de sensizli?i kabul eyleyebilirim belki ama ya sensizlikde var gibi olan yoklu?unu nas?l anlar?m dersin . Eee malesef ?yle i?tee . Anlam?n? yitirmi? de?erler yokdur , sadece unutulmaya y?z tutmu? eskitmeleri hat?rlamak ise de?erin en b?y?klerindendir . Yani eskilerde sensizli?in ac?s? ve yenilere vuran g?len y?zlere inat sessizli?in onulmaz ac?s? ..

F?rt?na eser hala y?re?imde , anlamasanda dinlemesende bu b?yle be g?zelim , sadece i?imden geldi?i gibi ya?amak isteseydim bug?n kollar?mda olurdun , ?zledim seni demek bile ?ok g?zel . Peki ya sen nerdesin , nerelerdesin . Bu ?izginin sonu olmak varken ?izgilerde s?r?nerek silinmek ne alaka .

F?rT?na G?N?L den Sevg .....
merve
yalnızlığın sessizliği
bak bu duyduğum tek sesSad
Ara
Firari Fırtına
Aynen benimde öyle Sad
Firari Fırtına
Sessizlik ve sensizlik aynı şey olsa gerek ..
ahmet
çok güzel arkadaşım çok beğendim
Ara
Firari Fırtına
Beğendiğinize sevindim ...Teşekkür ederim. ..
Firari Fırtına
Yaşa dur işin yoksa ...
ROSE
teşekkülerrrr eline sağlıkkk Smile
Ara
Firari Fırtına
Ben tşk. ederim ...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  ?L?m? ?zL?yorum anne,,Ya?amak isterken ?yLe deLicesine.!!! in_love_girl 5 519 09-29-2006, Saat: 11:40 AM
Son Yorum: RomantiK_Genç

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-02-2024, 04:03 PM