:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sewiorum Ama Onun Kalbi Yok!
''''FuLi&W7''''
ben napıcmm:? onu çok sewiorum.o bunu bilmio.aşırı derecede ulaşılmaz gözüküyo.ön sıramda oturuyo.arkadaşlarım önceleri umut werdi.olablr..olablr de....ama imkansz olduğunu düşünmekteim..onun benden daha iyisini hakettiğini düşünüorum..herkes o seni haketmiyo diyo..o ise bzn iii bana bzn kötü(bana karşı)...bana dier arkadaşlardan daha farklı dawranıo...benle şakalaşamıo..biraz sert mi görünüorum?en önmlisidee onun benm hakkımdaki düşünceleri??nası annayabilirim ki?her dawranışı garip..söledikleri yaptıklarını tutmuo..bazen onun kızları bir araç gb gördüünü hissediorum..ama bznde tam tersi...açmalı mıyım ona?kabul etmeyeceini düşünüorum..herkess hiçbişi imkansız deil dio ama bu farklı gb gelio bana..bu insanın duyguları..bence imkansızlık olablrr...napıcm benn...aa tabi bide onun dikkatini çekme konusu war...:?? :x bzn benm yanmda dier kızlrdn konuşurken(genelde takıldıı kızlar)kaşar die söz edio..arkadan farklı yüze karsı farklı...bnm hakkmdada öle seler düşünüo olblrr??ama daimaa siz farklısınız dioo...yani ben kşr deilmişim..ama eminim o kızlrn yüzünede kaşarsn demio...onun bir sözü tm günümü rezl ediyooo bazende sewindirio tm gnm mutl geçio..hayatımı o yönlendirio gb bişi...onu unutmam içn ne yapabilirimm...yeni birini bul diolarr..ama çok saçmaa ne demek yeni birini bul onu kalbmde yok edemedktn sonra...???
Ara
lazmurat
kanki sevmegi basitte aliyonn
Ara
''''FuLi&W7''''
lazmurat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:kanki sevmegi basitte aliyonn

bende tam tersini düşünürdüm...fazlaca abarttığımı...fazla sewdiğimi...o bana bunu yapmamaı sölüorsa dawranıslarıla napabilirim ki...hafife almak?kendimi öle düşünümorum..sana bunu düşündürecek ne yazdım??
Ara
ROSE
bence sen zaten bütün herşeyin farkında olarak bunları söylüyorsun hem onun başkaları hakkında olan her konuşmasından haberin varsa bence bi daha düşünmelisin ...Tabi başka birini bul demekle olmaz o işler ama sende bazı şeyleri görüp bunlara kör bakmamalısın bence ...Senin değerini bilen seni gören birileri elbet vardır ..Gönül laf geçmez biliyorum ama bazende gördüklerimiz bize yetmeli anlattığın kadarı ilen hissettiğimi yazdım ..bence sen yoluna bak karşına neler çıkacak neler ..neler gelir geçer ne sevdalar senin yakana yapışır ,hepsine üzülürsün belki de hiç üzülmezsin ama hepsi geçer tıpkı zaman gibi elimizden kayıp gidiyor herşey .....Benim düşüncelerimdi sevgiye saygım var umarım mutlu olursun..iyi dileklerimle ....Smile
Ara
sewda_çiçeği
Forumda geçirilen süre:
0 sn

Teşekkürü: 0
0 mesajında 0 teşekkür almış.
Tecrübe Puanı: 0 reputation_pos.gif

Sewiorum Ama Onun Kalbi Yok!
ben napıcmm:? onu çok sewiorum.o bunu bilmio.aşırı derecede ulaşılmaz gözüküyo.ön sıramda oturuyo.arkadaşlarım önceleri umut werdi.olablr..olablr de....ama imkansz olduğunu düşünmekteim..onun benden daha iyisini hakettiğini düşünüorum..herkes o seni haketmiyo diyo..o ise bzn iii bana bzn kötü(bana karşı)...bana dier arkadaşlardan daha farklı dawranıo...benle şakalaşamıo..biraz sert mi görünüorum?en önmlisidee onun benm hakkımdaki düşünceleri??nası annayabilirim ki?her dawranışı garip..söledikleri yaptıklarını tutmuo..bazen onun kızları bir araç gb gördüünü hissediorum..ama bznde tam tersi...açmalı mıyım ona?kabul etmeyeceini düşünüorum..herkess hiçbişi imkansız deil dio ama bu farklı gb gelio bana..bu insanın duyguları..bence imkansızlık olablrr...napıcm benn...aa tabi bide onun dikkatini çekme konusu war...:?? :x bzn benm yanmda dier kızlrdn konuşurken(genelde takıldıı kızlar)kaşar die söz edio..arkadan farklı yüze karsı farklı...bnm hakkmdada öle seler düşünüo olblrr??ama daimaa siz farklısınız dioo...yani ben kşr deilmişim..ama eminim o kızlrn yüzünede kaşarsn demio...onun bir sözü tm günümü rezl ediyooo bazende sewindirio tm gnm mutl geçio..hayatımı o yönlendirio gb bişi...onu unutmam içn ne yapabilirimm...yeni birini bul diolarr..ama çok saçmaa ne demek yeni birini bul onu kalbmde yok edemedktn sonra...???

bence kendine zaman tanı kimseninden söylediklerine cvp verme....
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 10:23 AM