:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ben sadece bi sevenim
mehmetkılıc

Öylesine bi günde öylesine sırf değişiklik olsun diye öylesine bi yaşama girdiğinde bazı şeyleri değiştirmeye başladığının farkında mıydın acaba?
Yıkıntıların altındaki çaresizce ve sessizce ağlayan sesime yönelip beni yıkıntıların arasından çekip çıkarttığında ve ellerimden tutup ayağa kaldırdığında yaşamamın artık eskisi gibi olmayacağının bilmem farkında mıydın?
Hayatımdaki en önemli insanlar listesine girdiğinden beri çalıcak telefonunu kaçırmamak için telefonu sabaha kadar açık tuttuğumun bilmem farkında mısın?
Seni başkalarıyla geçirdiğin zamanlarda benden çalınan her saniyen ve gittikçe azalan zamanımızın karşısında nasıl kahrolduğumun ve içimin beni nasıl kemirdiğinin seninle fazladan geçireceğim saatlerim için nasıl umutsuzca çareler aradığımın ve beni senden ayıracak o gün gelmesin diye nasıl da dualar ettiğimin bilmem farkında mısın?
Sabahları seni her gördüğümde içimin nasıl ısındığının, yüzümün nasıl ışıldadığının, gözlerimin nasıl parladığının bilmem farkında mısın?
Senin kokunu her içime çekişimde nasıl eriyip kahrolduğumun, kaybolduğumun, sözlerinde benim için sevgi dolu birşeyler duymaya çabalarken nasılda ümitlendiğimin gözlerinde bana ait birşeyler bulmaya çalışırken kendimi onların içinde nasılda kaybettiğimin bilmem farkında mısın?
Her sabah birlikte kahvaltı yapabilmek için bilerek geçiktiğimin ve seninle geçireceğim bir kaç fazla dakika için içtiğim çayların bilmem farkında mısın?
Seni paylaşmak zorunda kaldığım insanlardan birinin sevdiğim bi arkadaşım olmasının bana nasıl bir acı verdiğinin ve onun bakışlarının seninle dolup taştığını gördüğümde nasıl kahrolduğumun bilmem farkında mısın?
Sana kalbimi altın bi tepside sunduğumun ve hayatımı sana adadığımın sonsuza kadar senin yanında olmaya hazır olduğumun bilmem farkında mısın?
Bilmem ki farkında mısın galiba ben...

Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  calinmistir..sadece hissetmek icin! ***Suclu*** 2 562 04-10-2022, Saat: 03:06 AM
Son Yorum: wildfang
  Sadece bir sakaydi.. ne olur ölme sevgilim ! Samsun55 6 1,188 04-07-2012, Saat: 12:13 AM
Son Yorum: history
  Sadece şakaydı gnc_fb 0 622 12-17-2008, Saat: 11:45 PM
Son Yorum: gnc_fb
  lütfen gözlerime iyi bakkkkk sadece volki 9 948 06-10-2008, Saat: 09:23 PM
Son Yorum: ÐŽeşaren
  Sadece Bir Hikaye ÐŽeşaren 0 489 06-18-2007, Saat: 09:58 PM
Son Yorum: ÐŽeşaren

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-11-2024, 05:49 PM