:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kalbimdesin(böyle bir sevgi hayal ettim)
mehmetkılıc
[SIZE=3]Ben hep böyle bir sevgi hayal etmiştim hep karşıma böyle bir kişinin,beni gerçekten seven birisinin çıkmasını bekledim.Bu hikayeyi o kişi için yazdım.Umarım aşkım birgün karşılık bulur...Seni asla bırakmayacağım(o kendini biliyor)!!! [/SIZE]

=Kalbimdesin=

Var olduğunu bildiğim fakat daha yüzünü bile göremediğim sevdiğime...
Yüreğimde kopan fırtınalar sana olan aşkımın ifadesidir.Sana olan aşkımı nasıl anlatsam bilemiyorum...Sen ağladıkça kendimi okyanuslarda boğulacakmışım gibi hissediyorum...Seni böyle üzgün görünce kalbime bir hançer saplanıyor.Issız rüyalarımda,derin düşüncelerimde hep sen varsın.Seni rüyalarımda görmeden,seni bir dakika bile düşünmeden edemiyorum.Bana göre rüyalar sonsuz bir boşluk,düşünceler ise kalbin anahtarı.Rüyalar asla bitmez düşünceler ise bir anlıktır.Sen benim için imkansızdan da ötesin.Seni gözlerimle göremiyor,kulaklarımla duyamıyorum.Senin o güzel yüzünü kalbimle görüyorum,senin o güzel sesini kalbimle duyuyorum,seni ise hissediyorum...Kanatsız melek yok bilirdim,fakat seni görmeden önce...
Gözyaşların rüzgarlarla savrulup,yağmurlara karışıyor insanların kalbine düşüyor.Fakat ne kadar haykırsan boşa;birbirimize olan aşkımızı kimseler anlayamaz...
Rüzgarın sesini dinle sana aşk acısı çekenleri anlatıyor...ayrılığın ölümden bir farkı olmadığını söylüyor...
Ne olur beni hiç bırakma hep yanımda ol..seni çok seviyorum fakat daha yüzünü bile göremedim.Çünkü;......!!!

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sevgi Diye Ben Buna Derim ??te ZeNiTH 6 770 03-31-2022, Saat: 12:57 PM
Son Yorum: wildfang
  Hayal... icimdekises 0 641 01-31-2012, Saat: 10:37 PM
Son Yorum: icimdekises
  Siz Böyle Sevebilirmisiniz yalan dünya 2 717 10-09-2010, Saat: 04:17 PM
Son Yorum: Hasretiim
  Ölmeyen Sevgi MaSaL 1 604 09-09-2010, Saat: 05:09 AM
Son Yorum: CaNaT
  Bırak...SEVGİ SENİ BULSUN... CaNaT 3 757 11-29-2009, Saat: 04:40 PM
Son Yorum: Qetesh