:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
büyük aşk
mehmetkılıc
Cok kücüktüm o zamanlar 3. siniftaydim.Sinifimda canimdan cok sevdigim bir cocuk vardi:OGUZHAN.Onu cok seviyordum.Onun arkadasi ise benden hoslaniyordu.Ben oguzhanla oynarkan hep yanima gelir benle oynardi.Oguzhan da hep kiskanirdi.Beraber oyunlar oynardik.Birbirimizi cok seviyorduk.Benimle dans ederdi.3. sinif bittikten sonra ayrilmisti okuldan.Cok agladim arkasindan cünkü onu kaybetmistim;sevdigim insan beni birakip gitmisti.3 yil sonra onu bizim karsi mahallede görmüstüm.Oraya tasinmisti.Cok mutlu olmustum sanki dünyaya yeniden gelmistim.Cok mutluydum.O da beni gördügüne cok sevinmisti.Yarim kalan sevdamiz yeniden devam ediyordu.Ta ki arkadasim bana onunla ciktigini söyleyene kadar.Yikilmistim!Ama yine de onu sevdim.Bir yaz aksami bahcede otururken bana yakasmaya basladigini hissettim.Aramizda kuzenim vardi.Onun yaninda oturuyordu.Sonra kuzenim aradan kalkti o da bana iyice yaklasmisti.Sonra kalkti.Herkes biliyordu bizim birbirimizi sevdigimizi benimle dalga geciyorlardi sürekli.Bana Oguzhan ona da benim ismimi söylüyorlardi.Askimiz cok büyüktü.Hersey bir rüya gibiydi.Ve birgün bu rüya sacma sapan birsey yüzünden bozuldu.Onu cok özlemistim ve mektup yazmistim.O da salak gibi beni rezil etmek icin bütün mahalleye anlatmis ona mektup yazdigimi sonradan cok pisman oldum o mektubu yazdigima.Simdi keske hic yazmasaydim diyorum.Biraz zaman gectikten sonra artik benden nefret eder olmustu.Oysa ben onu cok seviyordum ama askimi kalbime gömmüstüm.Hersey bitmisti benim icin yasamaktan zevk almiyordum artik.Yine bir sene sonra yine bir yaz aksami oyun oynuyorduk ates mates diye bir oyun.Oguzhan bizim takimdaydi.Ben de yakalananlarin basinda nöbet tutuyordum,Arkadasim onun bana ates vermesi gerektigini söyledi.Bana dogru yaklasti kalbim hizli hizli carpmaya baslamistik sonra ayaklariyla ayaklarima ates verdi ve gitti.O anda kendimi cok tuhaf hissetmistim.Ona olan askim hic bitmedi.Kimi sevdiysem olmadi.Böyle bir ask hic olmadi.Askim ben senden cok uzakta olsamda sen benim kalbimden hic cikmayacaksin.Senin icin ben ölmeyi bile göze alirim.Ben Almanya`da sen Türkiye`de olsanda benim sana olan askim hic bitmeyecek.HEP KALBIMDE OLACAKSIN SEVDIGIM!SEN ILK ASKIMDIN VE SON OLARAK KALACAKSIN!!! BU HIKAYE YASANMIS GERCEK BIR ASK HIKAYESIDIR!!!
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  sevmek nekadar büyük görün(hikaye) Nǿ ŦΞДЯ 2 624 03-28-2009, Saat: 03:48 PM
Son Yorum: kanatsı@z_meleq
  yardım büyük ayrılık :(:(:( ask_adamı@19 2 652 01-23-2009, Saat: 11:24 PM
Son Yorum: sevda çiçeği
  Büyük yemin >As!_M€L€q< 0 383 03-24-2007, Saat: 10:14 PM
Son Yorum: >As!_M€L€q<

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-11-2024, 04:25 PM