:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
delicesine sevmişim
mehmetkılıc
Bu Olay Lise 4. Sinifta Yasanmistir.ben Onu Ilk Gordugumde Ona Aşik Olmuştum.ama Olmaz Diye Dusunuyordum.megerse O Da Benden Hoslanmis.benden 3 Yas Kucuktu.neyse Ben Tam Ona Teklif Gonderecekken O Bana Teklif Etti Bende Zaten Bunu Istiyordum Hemen Kabul Ettim.ondan Sonra Yavas Yavas Devam Eden Aşk Hayatimiz Başladi.ben çok Mutluydum Onunda Mutlu Oldugunu Dusunuyordum.2 Ay Boyunca Sabahlara Kadar Telefonla Konusuyorduk.sonra Bu Bana Ailemden Korkuyorum Dedi.bir Hafat Sonu Beni Aradi Ayrilmamiz Gerektigini Soyledi.annesine Benden Bahsetmiş Ve Anneside Ben Yanina Gelirsem Bacaklarini Kirarim Demis.ailesinden Ayri Okuyordu.neyse Bana Anneme Senden Bahsettim Gelirsem Yanina Bacaklarini Kirarim Dedi Diye Bana Soyledi.ayrilalim Dedi Ve Telefonu Kapatti.sinir Oldum Kafayi Yiyecektim.meger Se Benim Sinif Arkadssimla Cikmaya Baslamiş.ertesi Gun Ben Bunu Ogrendim.sinir Oldum şok Gecirdim.o Kafayla Msj Cektim Kiza Anneni Arayacagim Dedim Seni Burdan Aldiracagim Dedim.sonra Bu Gidip Beni Ogretmenlere Soylemiş.sonra Ben Ogretmenlerle Konuştum Ve Beni Ikna Ettiler Sustum.sonra Biz Ayrildik.aradan 1 Ay Gecti Ve Bu Bana Dediki Beni Aksam Arasana Bende Tamam Arayayim Dedim.aksam Aradim Ya Dedi Ciktigin Vaarmi Dedi Bende Su An Yok Dedim.ya Dedi Tekrar Baslaayalim Mi Dedi? Bende Bu Kadar Olaydan Sonra Mi Dedim. Sonra Ben Biraz Dusundum. Aradan 1 Hafta Gecti. Bende Tamam Dedim Baslayalim Biz Tekrar Basladik Ve 8 Ay Suren Bi Ilişkimiz Vardi.benim Okulum Bitecekti Ve Oda Daha 1 Siniftaydi.beni Birakip Gideceksin Demeye Basladi. Sonra Bizde Son Gunlerde Anlaşmazliklar Ve Kavgalar Ortaya Cikmaya Basladi.benden Sogumaya Basladi.ama O Kadar Guzel Gecen Bir Iliskimiz Vardiki En Guzel Ikimizi
N Ilişkisi Vardi.sonra Bu Bana Herkesin Icinde Bagirdi Cagirdi.bende Bu Beni Rezil Etti Diye Bundan 3 Yaşbuyuk Arkadasi Vardi.bende Onu Kiskandirmak Için O Arkadasina Teklif Yolladim.arkadsi Teklifi Kabul Etmedi Ilk Basta.bu Benim Dalga Benim Teklif Ettigimi Duyunca Ağlamay Sizlamaya Basladi.ondan Sonra Ben Bununla Ilgilenmedim.ve Digerineuzun Ugraslar Sonunda Teklifimi Kabul Ettirdim Ve Bir Aydir Beraberim.ama Eskisi Ile Yasadigim Butun Anilar Aklima Geliyor Ve Cok Aci Cekiyorum.ama Zamanla Unutmaya Basladim.simdi Cok Mutluyum Beni Gercekten Seven Birisi Var Ama Onceki Hic Beni Sevmemis.hikayeme Burda Son Veriyorum.arkadaslar Gercekten Seviyorsaniz Eger Kimse Kimseyi Aldatmasin çok Kotu Birsey.sevenler Ayrilmasin Diyorummmm
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Seni Sensiz Sevmişim... Shimariq_Shey 2 444 04-17-2007, Saat: 03:00 PM
Son Yorum: Shimariq_Shey

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-11-2024, 12:57 PM