:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
isim fal?n?zz?
*melis*
?sim Fal?

--------------------------------------------------------------------------------

Son g?nlerde olduk?a pop?lerle?meye ba?layan isim fal?na bakarak kar??n?zdaki ki?i hakk?nda fikir sahibi olunabilirmi?.. Astrologlara g?re durum bu kadar basit..

NASIL BAKILIR? :
Fal i?in s?zkonusu isimdeki fiziksel, zihinsel, duygusal, ruhsal enerji sembollerinin a??klamalar?na bakmak gerek. ?simdeki harflerin anlamlar?n? biraraya getirerek anlaml? sonu? ??kar?yorsunuz.

?rnek-1 : Aranan ad "Elif" olsun, harf tablosundan E-L-?-F harflerinin kar??l???n? bulup alt alta getiriyoruz ve isim fal?na bak?lm?? oluyor.
"Daimi bir ruhsal kar???kl?k i?erisindesiniz. Belki de buna ba?l? olarak sanatsal y?nleriniz a??r bas?yor. K?r?lgan bir yap?ya sahipsiniz. Ayn? zamanda sukuneti seven, g?venilir ve uysal bir yap?ya sahipsiniz.."

Hadi kolay gele...

HARFLER & ANLAMLARI

A : Alg?lama g?c? ve mant?k y?r?tme kabiliyeti y?ksek ki?ili?i temsil eder.

B : ?n sezileri kuvvetli ki?ili?i temsil eder. En olumsuz olaylarda dahi umutlar?n? yitirmeyen ki?iliktir, ayn? zamanda.

C : G?zel sanatlara yatk?nl??? temsil eden duygusal ki?ili?i ifade eder.

? : Zevk ve sefa d??k?n? ki?ili?i ifade eder.

D : ?st?n g?c? temsil eder, h?rsl? ve zorluklara direnen ki?ili?i ifade eder.

E : ruhsal kar???kl??? temsil eder, yani ?z?nt? ve sevinci birarada ya?ayan ve ruhsal gel-gitleri olan ki?ili?i ifade eder.

F : Sakinli?i temsil eder, uysal ve g?venilir ki?ili?in i?aret?isidir.

G : ?nat?? ki?ilik, gerginlik ve ?st?n g??lere sahip olma arzusunu ifade eder.

? : Duygusal yo?unlu?u belli zamanda ya?ayan ki?ili?i ifade eder.

H : Sakin ve dura?an bir ki?ili?i ifade eder.

I,? : Hassas, duygusal ve k?r?lgan bir ki?ili?i temsil eder.

J : Kaprisli ve k?skan? ki?ilik belirtisidir.

K : Ba?ar?l?, ?nvan sahibi ve daima y?kselen bir ki?ili?i ifade eder.

L : Sanatsal y?nleri olan kabiliyetli ki?ilik ifadesidir.

M : Ticarete yatk?nl?k ve y?ksek zeka seviyeli ki?ili?i ifade eder.

N : ?st?n g??lere sahip, sa?duyulu ki?ili?i ifade eder.

O,? : Gizemli ki?ilik sahibidir. Gizlili?i sever ve duygular?n? a???a vurmaktan ka??nan tiplerdir.

P : Kendinden emin ki?ilik, girdikleri ortamda kendine g?venli tav?rlar?yla dikkat ?ekerler.

R : Teredd?tl? ki?ilik demektir, karar vermede zorlanmalar ya?arlar.

S,? : Hayalperestli?i sembolize eder. A??r? hayal kuran ki?ilik.

T : Olduk?a ketum tav?rl? ve duygular?n? kar??s?ndakine a?may? zor ba?arabilen ki?ili?i temsil eder.

U,? : Durgun g?r?n?ml?, ?ok a??r hareket eden, i?lerini a??rdan alan bir profil ?izen ki?ilik.

V : Kendi i?ine d?n?k, umursamaz bir ki?ili?i ifade eder, bana dokunmayan y?lan bin ya?as?n felsefesiyle hareket eden ki?ilik ?rne?i.

Y : Ge?mi?teki izleri, ?z?nt? ve di?er olaylar? s?rekli ya?arlar, ge?mi?lerini asla unutmazlar ve g??l? bir ki?ilik yap?s? g?sterirler.

Z : Bilimsel a??dan ba?ar?l?, okumay? seven, akademik anlamda ba?ar?l? ki?ilik ifadesidir
Ara
*AsİyE*
bu çikin
beenmedim kuzen
Ara
Firari Fırtına
Valla benimkisi aynı doğru çıkdı . Paylaşım için teşekkür ederim ....

Sevg ...
*AsİyE*
bnm de dooru çıktı ama okurken canım sıkıldı yaa.nese,emek var,saol kuzi
Ara
Firari Fırtına
Neden canınız sıkıldı ki ... ???
*AsİyE*
okumaya bile üşendim yaa.napiim,bn böyleyiimSad
Ara
*melis*
aşk olsun kuzen sen böle yapıyosanSadSadkimse okumazSadSad
Ara
merve
F?rT?na G?N?L Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Valla benimkisi ayn? do?ru ??kd? . Payla??m i?in te?ekk?r ederim ....

Sevg ...
T : Olduk?a ketum tav?rl? ve duygular?n? kar??s?ndakine a?may? zor ba?arabilen ki?ili?i temsil eder
i?te bu sende bni deli eden k?s?m
insan biraz olsun anlat?r dimiSmile
Ara
CeYceYY
B : Ön sezileri kuvvetli kişiliği temsil eder. En olumsuz olaylarda dahi umutlarını yitirmeyen kişiliktir, aynı zamanda.
E : ruhsal karışıklığı temsil eder, yani üzüntü ve sevinci birarada yaşayan ve ruhsal gel-gitleri olan kişiliği ifade eder.
Y : Geçmişteki izleri, üzüntü ve diğer olayları sürekli yaşarlar, geçmişlerini asla unutmazlar ve güçlü bir kişilik yapısı gösterirler.
Z : Bilimsel açıdan başarılı, okumayı seven, akademik anlamda başarılı kişilik ifadesidir
A : Algılama gücü ve mantık yürütme kabiliyeti yüksek kişiliği temsil eder.

tamamen beni anlatıyo çok doğruda...benim anlamadığım nokta hiç olumsuz özellik wermemişler gibi.....hep olumlu özellik wermişler buda insanın kafasını karıştırıyo...ama gerçekten bana uyuyo Big GrinD: saoL paylaşım için....
kankiler
vallahi benımkıde cıktı dogru cok guzel yani süper tek kelımeyle
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  isim falı kesin bakın ,bakalim sizi ifade ediyormu BiRiciGim 7 670 08-24-2008, Saat: 09:37 AM
Son Yorum: Patikli_Penguen
  isiM faLı... (zeVkLi bişii) GCLRNFNS 17 706 01-31-2008, Saat: 09:11 PM
Son Yorum: piko

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-01-2024, 05:53 PM