:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
süper mutlaka okuyun
mehmetkılıc
1)_DALINDAN DÜŞEN YAPRAK RÜZGARIN MAHKUMU OLMUŞTUR.

2)_ZAMAN BEKLEYENLER İÇİN YAVAŞ KORKANLAR İÇİN HIZLI YAS TUTANLAR İÇİN UZUN SEVİNENLER İÇİN KISA AMA SEVENLER İÇİN SONSUZDUR!!!!

3)_HaYat neşeli olsaydı, DOÄžARKEN ağlamazdım!!!

4)_Bana geceyi zindan ettiler. - Af çıkacak diye sabahladım

5)_Demli bir çay kokusuyla qelirim belki yanına,belki yaqmur olur düşerim şehrine,belkide qözyaşların olur süzülürüm yanaqına;ama hep yanında olurum bunu unutma

6)_ne seni unutacak kadar zaman geçecek nede geçen zaman seni unutturmaya yetecek

7)_hayatta başarılı olmak istiyorsan:dostunu unutma,düşmanını affetme

8)_benim kalbimi caldın sanma benım kalbım zaten yok

9)_RÜZGAR NE KADAR SERT ESSEDE KAYADAN ALIP GÖTÜRECEÄžİ TOZDUR

10)_kızlar mezar gibidir, giren çıkmaz...erkekler bakkal gibidir giren çıkan belli olmaz...

11)_seni günde birkere düşünüyorum, oda 24 saat sürüyor...

12)_seni benim kadar seven...sana benim kadar hasret kalsin!!!!!!!!!

13)_hic bir kiz bir erkege boyun egmez...hic bir erkek tek damla gözyasina degmez!!

14)_SEVMEYE NİYATLENDİNSE İYİ DÜŞÜNMELİSİN. AÄžLAMAYI ÖÄžRENİP GÜLMEYİ BİLMELİSİN. AŞK BİR KUMAR GİBİDİR DİKKAT ETMELİSİN OYNADIÄžIN ZAR DEÄžİL DUYGULAR BİLMELİSİN.SS

15)_TEK KALDIM DÜNYADA DÜNYAM OLUR MUSUN DENİZLER KADAR SEVDİM DALGAM OLUR MUSUN

16)_her gidiş bir geliş için her geliş bir gidiş içindir

17)_bir meyhane kesfettim mezarlıgın karsısında eger beni bir gün ararsan ya meyhanedeyim ya tam karsısında

18)_YAŞAMAK İÇİN YALVARMADIK , ÖLMEK İÇİNDE YALVARMAYIZ..!

19)_seni seviyorum diyen dillere değil senin için ağlayan gözlere inan

20)_ask dudaktan çıkar bir kelime degil kalbin gözyasıdır.maksat bir sevgili uğruna ölmek değil ,uğruna ölebilecek bir sevgili bulmaktır...

21)_HAKEDENİ HAYATIMA SOKARIM HAKETMEYENİN HAYATINA SOKARIM

22)_Hayat öyle zalim hocadırki\" Sözlü yapmadan yazılı yapar\"

23)_Sahiller dalgayı nasıl beklerse, Gökyüzü mehtabı nasıl özlerse, Kuru topraklar suya nasıl hasretse, Sende benim hasretimsin...

24)_ne varsa aradığım sende bulmuşum senden öncesi yoktu seninle var olmuşum sende bütün özlemler sende bütün umutlar beni bende arama ben artık sen olmuşum

25)_gece midir seni bana düşündüren yok sa ben miyim seni düşünmek için geceyi bekleyen..

26)_BİZ AŞKIMIZI ÇİÇEK GİBİ ELİMİZDE DEÄžİL,KURŞUN GİBİ YÜREÄžİMİZDE SAKLARIZ

27)_Bu mesajı silersen benden hoşlanıyorsun, Silmezsen beni istiyorsun, Cevap verirsen beni seviyorsun, Vermezsen bensiz yapamıyorsun, Hadi bakalım ne yapacaksın?

28)_'()_Beni Sevmek (G)üven(Ö)özveri(T)ecrübe ister

29)_sırları sadece ölüler saklayabilir. bu konuda dirilere güvenmiyorum

30)_hayat ta hic kimse icin aglanmaz.. aglanmaya deger insan zaten aglatmaz... yok eger bir gun aglarsan.... basini dik tutki gozyasin aglatan insan kadar alcalmasin

31)_Eğer Medeniyet Açmaksa Bedeni Afrika’da ki Yamyamlar Bizden de Medeni

32)_İnsanlar kırmızı güllere koşarken Ezdikleri kır çiçeklerinin Farkında değil....

33)_Ağacın kovuğuna, insanın da dalkavuğuna güven olmaz. Ağacı kovukları, insanıda dalkavukları yıkar\"

34)_"Tilkiyi canından eden parlak postudur, İnsanı da canından eden ahmak dostudur\"

35)_senin içinde ben bitmiş olsaydım.benim içimde sen yaşıyor olmazdın...

36)_haksızlığa gelemem hatır gönül dinlemem babamın oğluyum ben kurşun yerim laf yeme

37)_hayatta 4 yanlış yaptım doğmak,büyümek,yaşamak,umutlara sarılmak tek şeyi doğru yaptım oda seni sevmek ama unutmuşum güzelim 4 yanlış bir doğruyu götürüyormuş...!!!

38)_HEP YARINLAR GÜZEL OLACAK DERLERYA OYSA BU GÜNLER DÜNLERİN YARINI DEÄžİL Mİ

39)_her gülüşüne bir kurşun sıksada ölüm umuda kurşun işlemez gülüm

37)_aşk iki iken bır olmak demektır

38)_hiç kimsenin gururunu kırma belkide sahip oldukları tek şey odur

39)_bir gün hayat dedikleri şeyi merak edersen untmaki hayat hayatın boyunca hayatım diyebilecegin insanı bulunca başlar benim içinde hayat seninle başlıyor....

39)_BİR TENDİ BİR SICAK DOKUNUŞTU ÖZLEM DUYDUGUMUZ İKİ GÖZDE GÜLEN BİR BAKIŞTI HEPSİ BİR GÜN TOPRAK OLUR KALPTE BİRTEK SEVGİ KALIR

40)_SEVİYORUM SEVMENİN ACI VERDİÄžİNİ.. HER SEVENİN SEVİLMEDİÄžİNİ BİLE BİLE.. AMA YİNEDE BİR UMUT TAŞIYORUM SEVEN SEVİLİR DİYE..

·@M˧ÂJ£ÂRÃŽNZÃŽÃŽ ßËK£Î¥ØRÜMwink.gif
Mutlaka dedin bende okudum...Smile
Teşekür de etim..Smile
Yüreğine sağılık bi de bunu beğendim..Smile

10)_kızlar mezar gibidir, giren çıkmaz...erkekler bakkal gibidir giren çıkan belli olmaz...
Ara
mehmetkılıc
ben de bişey değil dedim
Ara
şampiyon_kickboxer
muthıs yazılar tbrkk kkkkk
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  En Süper Rap SözLeri... iLLeGal- 4 1,056 04-12-2022, Saat: 01:54 PM
Son Yorum: wildfang
  2 süper sözzz EyLuLce 14 1,286 04-12-2022, Saat: 12:12 AM