:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
bebegin kafayı ucurmuslar (cesur farkiyla bakmamanız tavsiye edilir)+21
duygusuzum
Sad lanet olsun!
Ara
blue_belial
Alıntı:iğrenç ya... basımız sag olsun

Alıntı:iyyy igrencc yaaa

Alıntı:ßööööğğğ :S yemek de yememiştim ac karnına hiç gitmio ßöLe reSimLer yha :S SaoL payLaShım için Big Grin

Asıl ıgrenc olan sızsınız! kopek soyları!
gordugunuz resımde esek ölüsü degıl! ınsan yavrusu var!

Yapılan su yorumlara bak!
yetkılı kısı her kımse kaldırsın su fotografı! cunkı konu amacının dısında kalmıs...

Forumda kufur etmek yasak ama, bu yorumları yapan kopek soylarına! su andan ıtıbaren basıyorum kalayı! haberınız ola!...
..TuuCe..
insan dışı bunu yapanlar baska bişy olamaz..
cocuk mama yerken felanmı yapmıslar nolmus ilk resmde kaşık felan warr..
Ara
batu_efe
blue belial biras haklısın ama sende hakaaret etme kimseyee öfkeyle oturan zararla kalkar sadece tepkini belirt yeter degil mi yinede sen bilirsin
Ara
obstinate
ööğğğğğğğ oldum yane bu ne lan
Ara
hexepena
onlar melek gidicekleri yer belli onlara bunu yapanın vay sonraki haline.Ama bana verseler bıçağın tersiyle eklemlerini ellerinin üstünü sürte sürte yarar tuzlu sirkeyle acıdan ölmelerini seyrederim
Ara
ORÇUN
ulan fevzi ne kadar iğrenç goruntuler buluyosun sen yaa daha kucuk cocuk bunlar be
Ara
moby
ya arkadaslar yapanların ne kadar serefsız bır ınsan oldugunu bılıyoruz... ama bu tur fotografları koyarak ıcımızı acıtmanın ne anlamı var ya ... ustelık bu arkdas vıp uyeymıs ... daha hassas olması lazımken...
SECO_UA22
bunu yapanın ...........................................................................
Ara
Su_Esmeri
bunu yapan'a insan dersek benim cevremde olan insanlara başka bir kılıf bulmam lazım bunu yapanın mercımek kadar beyni ve vicdani yokmuş... Sad((
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kafayı Yemişler BunLar €BeRimSin 25 10,816 04-04-2022, Saat: 05:29 AM
Son Yorum: wildfang
  Ya FazLa CeSur..Yada TamameN DeLi :S duyqushh 27 13,621 04-25-2009, Saat: 02:50 PM
Son Yorum: chatlaq
  dikkat kafaniza tas yagabilir :D :D cesur farkiyla soyle 16 11,536 01-27-2008, Saat: 01:55 PM
Son Yorum: ArnavuT

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-02-2024, 04:25 AM