:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
sayende
eRCi
tamamen anladım artık benimle değilsin bir gün benim olursun diye itinayla yaşattığım minnacık bir umudum vardı oda sayende ellerimde son nefesini verdi...

insan canı çok yandığında ağlamaz derlerdi inanmazdım doğruymuş sana dair tüm umutlarım tükendi seni yitirdim ama ağlayamıyorum.bana hep ağlama gül derdin seni dinliyorum ağlamıyorum ama sayende gülemiyorum ve gülemeyeceğim...

alfabemde isminden başka harf bırakmamıştım.anlamsızdı diğerleri bir tek isminin oluşturanlar dışında.şimdi sen yoksun sayende alfabesizde kaldım yazamamacasına...

ne yaparsam yapayım çıkmayacaksın içimden seni,senli herşeyi silsem de içimden sen içimdesin çünkü sen Cansın sayende canımdan bezdim...
çok severdim bu şehri hele seninle gezdiğimiz o parkları o caddeleri dahada bir sever olmuştum.sayende aşık olduğum şehre küstüm barışmamacasına...

herkese canım demeyi çok severdim sana canımmm diyeli daha bir söyler olmuştum herkese canım diye hitap ediyor o kelime ılık ılık akıyordu sevdiklerimin yüreğine çok sevinirlerdi sayende kimseye hitap edemez oldum...

şimdi sen mutlusun onunla ama bilki

Sayende bir hayat alt üst oldu...
ROSE
.................
Ara
Firari Fırtına
Hımmmm.............
Ara
eRCi
Okuyan gözlerine sağlık Fırtına....
Firari Fırtına
Bunu senmi yazdın güzel kardeş .?
Ara
eRCi
değer verip okumuşsun Fırtına...
bazen acıların üstünü örtmenin en ii olu şiir yada yazı yazmaktır yada derdini kağıda dökmektir die düşündüğüm için yazdım
evet ben yazdım ama neden yazdın dersen bende çok ağladım çok yıkıldım en çokda umudumu kırdı sandım ama şimdi düşünüyorumda bi anlıkmış ateşti düştüğü yeri yaktı acısı gitti yarısı kaldı ara ara sızlıyo bende elime kalemi alıp yazıyorum bazen işte
senin için ve tüm değer veripte değerine karşılık alamayanlar için tek dileğim Allahım sevgimize laik olaları çıkartsın karşımıza...
AsLı
cok güzel bir yazı..erci yüregine saglık..
bidee burnuma nefis kokular geliyo sankim..Big Grin
Ara
eRCi
Teşekkürler Aslı....
Seninde okuyan gözlerine sağlık arkadaşım....
Kokumu dedin ..... Smile
AsLı
evet..kenan dogulu nun sarkısı varya hani "ask kokusu var,havada ask kokusu var.."Big Grin
Ara
MasaL_perisi
Teşekürler Erci
Yüreğine sağlık ve mutluluk arkadaşım
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  ^^SaYeNdE aCıYıDa ÖğrEnİyOrUm^^ ^^Dark_angel^^ 7 551 08-08-2007, Saat: 10:58 AM
Son Yorum: lee_meri

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-05-2024, 12:40 AM