:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
lütfen bana yardım edin
eylülakşamı
erkek arkadaşımla ciddi bir ilşkiye başlamıştık 10 ay oldu bu ilişki 3 sene öncesine kadar dayanıyo artık ailelerin öğrenmesi gerektiğini düşündük ve söyledik benim ailem onayladı fakat onun ailesi ham erken dedi hemde karşı çıktı o 25 yaşında ben 22 en azından nişanlı kalalım dedik ama olmuyo bizi birbirimize bırakmıyorlar çok perişan haldeyim bunalıma girdim
Ara
uslanmaz_genc
ya gercekten cok üzüldüm.gecen konusutugumuzda aranızın cok iyi oldugunu söylemiştin.ne oldu böyle... gercekten senin adına üzldüm. yardım etmek isterdim ama ne yapabiliriz ki? seviyorsanız hersey olur zaten en buyuk sey sevdigdir, sevginin yapamayacagı,beceremeyecegi hiç birsey yoktur. unutma çiçek bile acmak için zamanı bekler.anlayacagın sende sabretmelisin.bir gün hersey istedigin gibi olur ins.. unutma buyuk sevgiler buyuk seyleri kazanır.hiçbir zaman kaybettirmez hep kazandırır. bir gun istedigin gun olur insallah... üzme kendini degmez demiyecem senin için deger ama üzsende istedigin sey o an olmaz biliyorsun, kendi üzme ki daha mantıklıca dusun ve kendine cok güzel bir yol ara.hersey gönlunce olsun diliyorum, birzcık hatırımız varsa kendini üzme istiyorum... Smile
uslanmaz_genc
cevap yazarsan özel msj yada emailme yazarsan sevinirim. cunku ben geri buraları bulamıyom yaa Smile kendine cok iyi DAVRAN...
MorciveT
Bunun tek çaresi zaman... Erkek tarafı ise halledilir kolay mesele. Erkek arkadaşının bu konu hakkında durması ve ailesini ikna etmeye çalışmalı... 25 yıllık ailesini nasıl ikna edeceğini sakın bize sorma Big Grin erkek arkadaşına sor...

Yakın arkadaşım da bu şekilde bir olay ile karşılaşmıştı, tıpkı senin gibi... Zaman herşeyin çözümü...
Ara
uslanmaz_genc
hani herkez der ya ZAMAN, işte o bir YALAN... söyeleyin bana arkadaslar bu zaman ne zaman bitecek... evet! zaman herseyin ilacıdır ama sevginin degil işte, sevginin yarasıdır ama care yoksa, mutaka bir gun bu zaman bitecektir.. tabii zamanda sabretmeyi bilenler içindir...
eylülakşamı
arkadaşlar çok teşekkür ederim fikirleriniz için bu yaşıma kadar hep bişeylere ulaşmak için sabrettim herşey için çok bekledim sabır duygularım yıprandı. bendeki sonunun ne olacağını bilmediğim bir bekleyiş oda istiyo bende ama yolumuza taş koyuyorlar biz istiyoruzki herşey tatlılıkla güzellikle olsun ama onlar diretiyo galiba bizim bu işimiz pek iyi şekilde olmayacak sezgilerim bunu söylüyo inşallah yanılırım
Ara
uslanmaz_genc
insallah yanılırsın.aman öle bişey yapma hayatın bastan sona kadar degişir.duydukların mutlaka vardır,lütfen böyle birseye kalkma. ask tamam herseyi yaptırı ama bunları bence yapma askın körelir bence. benim gitmem lazım tekrar gelecegim.hastaneye gidecegim biraz rahatsızım.sende kendine cok iyi bak ve iyi davran görüsürüz bye,
MorciveT
uslanmaz_genc Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hani herkez der ya ZAMAN, işte o bir YALAN... söyeleyin bana arkadaslar bu zaman ne zaman bitecek... evet! zaman herseyin ilacıdır ama sevginin degil işte, sevginin yarasıdır ama care yoksa, mutaka bir gun bu zaman bitecektir.. tabii zamanda sabretmeyi bilenler içindir...

Onlar birbirlerini sevmiyor gibi bir şey ifade etmiyor. Sevgi ile ilgili bir problemdende bahsedilmemiş. Ailelerin taraflılığı söz konusu ve bunun en güzel çaresi de zaman Smile Bir defa daha oku istersenSmile
Ara
~.."Serseri_Kiz"..~
Allah yardimciniz olsun, hakkinizda herseyin hayirlisini versin insallah...
Ara
eylülakşamı
teşekkürederim arkadaşım ama hep zamana bırakılıyo ama hangi zaman yani daha nekadar beklicem 2 senedir bekliyorum bişe yapamıyoruz elimiz kolumuz bağlı tehdit ediyo ailesi işini bozacak ekmeğiyle oynayacak hangi anne yapar bunu ya hangi anne evladına eziyet eder böyle
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Olurda Bu Kadarmi...yardim Lütfen djseninim 14 967 04-14-2022, Saat: 09:24 PM
Son Yorum: wildfang
  ben bu acıdan ölüyom ... yardım djseninim 20 1,073 04-14-2022, Saat: 01:12 PM
  yardımcı olun bana _EdQli_ 8 788 04-14-2022, Saat: 03:36 AM
  Lacey'ye yardım kampanyası başlatıldı! :)) Lacey 15 728 04-13-2022, Saat: 12:28 AM
  peki bana kim çare bulacak romantiq_exelance 21 1,714 04-12-2022, Saat: 07:37 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 09:41 AM