:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gece yarısını dakikalar geçti
eRCi
2d9d3c005c.jpg
Gece yarisini dakikalar gectigi, yarina ba$ladigimiz dakikalardayim ve yine sol yanimda özleminin verdigi bir aci, bir sizi var.. Kapkara bir dünyanin ortasinda soguktan iliklerime kadar ü$üyorum yoklugunda.. icimde sessiz bir ciglik yankilaniyor aci icinde. Ruhum can ceki$iyor sanki sensizlikte.. Özledim… Cok özledim seni! Varliginin verdigi huzuru, seninle olan mutlulugumu özledim..
Gecelerce seni dü$ünüp, senin icin gözya$lari döktügüm o uykusuzluk girdabinda, zorla rüyalara aki$imda seni görmek icin cirpindim..hic olmazsa rüyalarda özlemimi gidermek icin yalvardim Allaha..
$imdi sen uzaklarda bir yerlerdesin, bense burada sensizlikle ba$ba$a.. $imdi seninle olmak vardi, gözlerinin derinliklerine dalip mutlulugu bulmak vardi.. Özledim… Cok özledim seni!

eRCi
Duygularin en güzeliyle baglandim sana, ugrunda bir ömrü bile hice sayacak kadar ruhumu, kalbimi, dü$üncelerimi, benligimi, her$eyimi sana verdim… Uzayip giden yollar varken arada yinede seni icimde, kalbimde ta$idim. Seni görmedigim günler hüzün bulutlari ba$imda deli yeller estirdi.. ben agladim bulutlarda benimle agladi…

Sevgilerin en güzeliyle sevdim seni, hayatimi ugrunda hice saydim, gözlerimi kapadim her$eye, sadece gördügüm sen oldun, sana olan sevgim oldu.. Uzayip giden gecelerde sadece seni dü$ündüm, senin hayalinle ya$adim.. Yüregimin her zerresini sana adadim.. Sadece sen vardin benim icin.. icime cektigim havada, ictigim suda, yedigim her lokmada, baktigim her yerde ama heryerde sen vardin..

Yalansiz dolansiz en temiz duygularla, koskocaman bir sevdayla sevdim seni.. Sensiz dünya anlamsiz, ya$amak anlamsiz.. sensizlik karanlikta bir kördügüm, sensizlik ucurumun kenarinda bir ölüm.. sensizlik… sensizlik…sensizlik benim sonum!

Firari Fırtına
Yürek dile gelmiş , dile gelmekle kalmamış kabarmış kabarmış ... Hadi hayırlıı bakalım aşk ya , sevda ya .. Sanada yakışır be güzelim kardeşim ...

Sevg ...
Ara
eRCi
...aşk gider acısı kalır(mış) öğretiyor hayat.......
...Teşekkürler Fırtına.....
Firari Fırtına
Aşk ı yaşa sadece ...... sus sus susss ..

Gerçekde bu yaaaaa
Ara
eRCi
Sustum....
Firari Fırtına
Bende sustum ...
Ara
eRCi
Günlerdir yoksun, gece gec saatlere kadar bu soguk duvarlarla konu$uyorum, bir tek onlar dinliyor onlar anliyor beni..Nasilmi anliyorlar? Beni hic yanliz birakmiyorlarki, onlarda benim gibi ü$üyorlar sensizken.. Aglamaktan yorgun dü$ene kadar konu$uyorum sonra hic farkina varmadan dalip gidiyorum hülyalara…Ve yeni bir güne, sensiz bir sabaha uyaniyorum, icimde özleminle ve gözümde yoklugunun verdigi kanli gözya$lariyla.. Ben seni bu kadar cok özlerken, sen hicmi özlemiyormusun beni? Hicmi icinde bir sizi hissetmiyorsun ben burada yoklugunda gözya$lari dökerken..?

Hayat cok kisa, ya$anilabilecek güzellikleri ya$amak varken revami bu bana cektirdigin yoklugunla.. Bir gün sende anlayacaksin, sende en az benim kadar yanacaksin, icin icin aglayacaksin, yüreginde bir aci hissedeceksin…i$te ozaman benim ne hissettigimi göreceksin. Sensizligin beni bogarak öldürdügünü anlayacaksin..
MasaL_perisi
Susmayın yaaa...Sad
Sustukça daha çok acı çektiriyorlar
Bakın ben miting dünzenliyorum burda
SUSMA SUSTUKÇA SIRA SANA GELECEK.....Smile
Ya da geç mı kaldım demekle ne...Smile

Neyse tek kişilik miting eğlenceli olmuyor...Smile
Teşekürler Erdem
Superrrrrdiiiiii....Smile
Yüreğine mutluluk arkadaşım...Mutluluk da senin elinde....Smile
Ara
eRCi