:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
sevmek buysa istemiyorum...
Melek06
sevmek buysa istemiyorum...

Bu bitisin sonunda birazda olsun sende eksildin benden... Gönlümü ziyarete gelir gibi yaşadın beni oysaki ben bir ömürlük gel istedim... Olmadı belki yapamadım, başaramadım, yenik düştüm sevda dediğim karanlık yalana.. Yaşadığım birçok aniyi seninle beraber karaladım... Seninle başlayıp seninle biten birçok rüya yazdım okudum yırttım ve de attım... Gözlerim ve yüreğim kirlendi sevdamı elime yüzüme her yanıma bulaştırdım. Zaman zaman dönebilmek istedim hicbisey yokmuş gibi yapamadım, savaşamadım içimdeki inat yanımla.. Seninle inatlaştım, kendimle inatlaştım sevgimle inatlaştım hepsini kaybettim bende dahil....Artık inatlaşacağım kimsede kalmadı...
Ziyarete gelmelerin artık canimi yakıyor parçalanıyorum...Parça parça bırakıyorum gezdiğimiz sokaklara kalbimi...Hesaplaşmalarımın içinden çıkan sonuçlar beni suçluyor her defasında...
Yürekli olmanın neresi kötü

Dönme ! geri gelme, ümitlerimi boşa çıkar son kez. Bu seferki yasadığım en son acı olsun duygularımın bir önemi yok... Nasıl olsa ölecekler...Beni öldürmenin zevkini yasa !!!
Üzülmeyeceğim, ağlamayacağım nede içimden seni seviyorum diyeceğim. Sadece gözlerimi kapatıp arkamı döneceğim kalbim dediğim sana
hatta küseceğim tüm seninle bağlantılı duygulara....

Yaşanır mi ??

Yaşanır ....
Yaşıyorum zaten
Umurunda olup olmadığı umurumda değil
Sevmekse seninki istemiyorum
Ben acı kalbimde !
Seni değil
Sevgiyi yaşıyorum...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Uzakta Ki Birini Sevmek selin deniz 6 2,415 04-09-2012, Saat: 12:30 AM