:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mustafaaaaa ya bi bak bana ölmezsin yaa
G l s M
ya arkadaşlar ben çok dertliyim yaa.
Bi çocuk var 91'li ama 8. sınıfa gidiyo benden 3 yaş büyük ve çocuk serserinin teki.Ama ben onu deli gibi seviyorum.Gözümü açsam o gözümü kapatsam o.Ne yapsam bilmiyormm.Üstelik çocuk bnm çevremdeki hemen hemen her kızla çıktı.Ama bi bana bakmıyo.Adı da Mustafa esmer güzeli resmen ama çoook seviyom çoook.Bunu kelimelerle ifade edemem.Çocuğa heeşeyi itiraf ettim.Ama o hala bnmle bi arkadaş gibi.Sevgilisiyle ilgili sorunları bana anlatıyo.Anlatma istemiyormm yani ama işte diyemiyormm bende bişy var gibi öğüt veriyom ona ööğff allahım ööğğff :kk: Sad :kk:
Ara
djseninim
cnm bütün erkekler aynıdır aslında şunu yapman gerek biraz ilgi göster ama sakın fazla değil sonra neler oluyo tahmin edemezsin eninde aşkın biter biraz ilgi yeter sadece bilsin onu sevdiğini bide şu var kıskandırma yolu bu çocuk pek ciddi biri olmadığı içinişe yarar seni sevmese bile inan kıskanır hai beni seviyodun diye
Ara
G l s M
tmm jnm saol zaten başkalarıyla da çıkyıom ve o bunu biliyo hatta soruyo nasıl sana iyi davranıyo mu die eğer kötüyse kulaklarını çekerim onun dio.zaten pişmanım ona herşeyi itiraf ettiğim için onu kendime kötülüyüp duruyormm ama unutamıyormm ya napıcam bilmiyormm.bi de böle takmaz halleri var ya allahım ya aklıma geldikçe sinirlerim bozuluyo ve ölmek istiyormm zaten bok gibiyim bnm beğendiklerim bana bakmıyo bnm sevmediklerim bnm için deli divane oluyo yaa ööğğff artık ööğğff
Ara
djseninim
cnm aşkın kuralı budur sen kendini üzme herkez güzeldir ama ambalaj hatası erkeklerde hepsi aynı tip
Ara
''''FuLi&W7''''
yaa şimdi nası sölesem bilmiorum..ama emin ol aranızda bişi olma ihtimali war.senle dertleşmesi güzel..bende aynı şeyi yaşadım sewgililerini annattı bana bende bişi diemedim..hoş bnm durumum cok farklı..ama bence sen sen ol insanlardan öğüt isteme kalbn ne diorsa onu yap unutmak istiyorsan unut!unutmak istemiorsan sonuna kadar yaşa o senden asla sewgili gb hoşlanmasada...çewre senin yaşadıklarını bilemez...:??
Ara
G l s M
evt kimsee yaşadıklarımı bilemez bende zaten öle yapıyorm o beni hiç sevmicek ama ben onu hep sevicem ne kadar üzülsemde saolun arkadaşlar
Ara
ROSE
bak ben senin yerinde olsam seviosun ama daha senin karşına neler çıkar neler o kadar erken mi bunları düşünmen için gün gelir gerçek olanı buldun mu bu zamanların aklına gelir ve çok gülersin ...

bırak oluruna o seni kazanmak için bişeyler yapsın madem o sana senin ona baktığın gözle bakmıyorsa bende eyvallah demeyi öğrenme zamanıWinksanmaki hayat tek onun üzerine kurulu şu hayatta sen bak kendi çevrene seni daha güzel şeyler bekliyordur emin ol Smile
hem bide şu var sen onu seviyorsun o sana sevigilileri ilen sorunları olsun bilmem ne olsun anlatıyor diyorsun bunu kabul etmek zor olsa senin için zaten de diyorsun sende öğüt veriyorum diyorsun valla hadi hayırlısı diyelim ama bu konuda yanlışsın ...

yüreğinden mutlulukların eksik olmasın karşılıklı sevgiler de inşalllah ...Wink benden demesi tatlım yolun açık olsun kalbinle ...
Ara
blue_belial
Smile
ben 13 yasındayken tek dusundugum sey hafta sonu arkadaslarla bulusup bısıyler yapmaktı.
sana ogut vercek durumda degılım ama, hayırlısı olur ıns.
G l s M
tüm zamane gençleri böle be faruk Smile
Ara
PCKoPaT
blue_belial Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Smile
ben 13 yasındayken tek dusundugum sey hafta sonu arkadaslarla bulusup bısıyler yapmaktı.
sana ogut vercek durumda degılım ama, hayırlısı olur ıns.
߀n haLa ainı $eLeri dü$ünyomBig GrinBig Grin
Âh be.
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  yardımcı olun bana _EdQli_ 8 788 04-14-2022, Saat: 03:36 AM
Son Yorum: wildfang
  peki bana kim çare bulacak romantiq_exelance 21 1,716 04-12-2022, Saat: 07:37 PM
Son Yorum: wildfang
  biri bana yardım etsin unutamıorm!! wazqecilmezim 21 2,420 07-11-2010, Saat: 01:01 PM
Son Yorum: Hasretiim
  yardım edin bana !!! :( fElAkEt 21 2,076 08-07-2009, Saat: 10:17 AM
Son Yorum: Qetesh
  yardım edin bana Emrah4oo 10 1,396 06-19-2009, Saat: 05:03 PM
Son Yorum: Emrah4oo

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 12:15 PM