:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Çılgın koca dehşeti...
soyle
Selahattin Durna, eşinin "Beni elle ve sözle taciz etti" dediği arkadaşını öldürdükten sonra cinsel organını keserek ağzına koydu. Eşini sözle taciz ettiğini öne sürdüğü bir komşusunu da çenesinden vurarak yaraladı.

OKMEYDANI’nda 36 yaşındaki berber Selahattin Durna, önceki akşam karısı Nurten Durna’yı taciz etmekle suçladığı mahalleden arkadaşı Cengiz Sümer’i konuşmak için Beyoğlu, Örnektepe Mahallesi’ndeki babasının evine götürdü. Selahattin Durna, önce Sümer’e şüphelerini aktardı, sonra tabancayla başından vurup kestiği cinsel organını ağzına koydu.

İkinciyi yaraladı

Selahattin Durna, cinayetten sonra Şişli, Mahmutşevketpaşa Mahallesi’ndeki evinin üst katında oturan komşusu ve ev satın aldığı müteahhit Yüksel Açıkgöz’ün evine gitti. Eve girer girmez ateş edip Açıkgöz’ü vurdu. İkinci atışta tabancası tutukluk yapınca evdekiler ve kapı komşuları tarafından etkisiz hale getirilen Durna, polise teslim edildi. Çenesinden girip boğazından çıkan kurşunla yaralanan Açıkgöz tedaviye alındı. Durna ve eşi, ifadeleri alınmak üzeri Cinayet Büro Amirliği’ne götürüldü.

Öldürdüğü arkadaşı Cengiz Sümer’in, eşi Nurten Durna’yı hem elle hem de sözle taciz ettiğini belirten Sebahattin Durna, cinayeti şöyle anlattı:

7 yıllık öfke

"Yedi yıl önce evlendiğimizde babamla Örnektepe Mahallesi’ndeki evimizde oturuyorduk. Cengiz Sümer de komşumuzdu. Eşim kendisini taciz ettiğini söyleyince kavga ettik. Sonra eşimin de isteğiyle Okmeydanı’na müteahhit Yüksel Açıkgöz’den satın aldığım daireye taşındık. Açıkgöz bir üst katımda oturuyordu. Zamanla ailece görüşmeye başladık. Eşim bu kez de Açıkgöz’ün kendisini telefonla ve sözle taciz ettiğini söyledi. Olay günü önce Örnektepe’ye giderek Cengiz Sümer’i buldum, öldürdükten sonra cinsel organını bıçakla kesip ağzına koydum. Daha sonra Açıkgöz’ün evine gidip eşimi neden taciz ettiğini sordum. Tartıştık. Tabancamı çekerek ateş ettim."
Ara
Firari Fırtına
İnsanlık nereye gidiyor böyle .
Ara
MorciveT
Gerçekten yazık olmuş ... Nasıl insanlık...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Dünyanın En Cılgın Otelleri.. PesmisT GirL 6 558 06-13-2009, Saat: 12:56 AM
Son Yorum: PesmisT GirL
  ??lg?n koca cinsel organ? kesti +15 soyle 4 888 10-06-2006, Saat: 07:03 PM
Son Yorum: kankiler

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-11-2024, 01:18 PM