:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
.. Ben Ne Zaman YaLn?z KaLd?m BiLmiyoruM ..
in_love_girl
Yeni bir sabaha yine seninle uyanmak/hayal/...

Art?k k?sa ve basit c?mleler kuruyorum 'biz'im i?in.. Kayboldu?um zaman sat?rlarda yok olmadan yolumu tekrar bulabiliyim diye.. Art?k c?mlelerime gizli ayr?l?k ?znesi de saklanm?yor. 'Seni seviyorum' c?mlesini kirletmiyorum sahte g?l?c?klerinle.. Ve ellerim art?k ???m?yor olmad???n g?nlerde. Kalorifer peteklerine s???n?yorum saatlerce.. Yoklu?unun her dakikas?na ?ahit yap?yorum onlar?..Ve g?zya?lar?ma..

?n?mdede bembeyaz bir ka??t.. Ve ?zerine yaz?lacak onlarca sen,biz,ben.. Elime al?yorum ge?mi?ten ??kard???m k?r?k bir kalemi.. Ve yazmaya ba?l?yorum ?aresizli?imi. G?zya?lar?m engel oluyor zaten yazmama,s?zc?klerimde hep yaln?zl??a kay?yor.Hay?r diyorum.. Hay?r yaln?z de?ilim,ben var?m,dostlar?m var.. /dost bildiklerim/. Etraf?ma d?n?p bak?yorum son bir kez. Yazacak ba?ka g?zel ?eyler ar?yorum. Yata??m da??n?k. Ba??nda bir telefon.G?zya?lar?mdan bozulmu? bir telefon.. Saatlerce aranmay? bekleyen. Ve birka? ka??t par?as?. ?zerine yaz?l?p yaz?l?p bir?eyler y?rt?lan birka? ka??t.. Pencerede y?z?m?n izi. Yol bekleyen.. Ve elimde bir resim var. Elimde resmi olmas?n? haketmeyen birinin. B?t?n yaz?lar?ma sebep birinin..

Dedim ya uzatm?yorum art?k c?mlelerimi. K?saca s?yl?yorum senin bunlar? haketmedi?ini,benim de buna ra?men hala seni sevdi?imi... E?er birg?n olurda beni merak edersen sevgili.. Sensiz ge?en g?nlerimde /senin yerine/sen diye/ beni ?s?tan kalorifer peteklerini bul.. Ona sar?l?r ben diye.. Ona anlat derdini,pi?manl???n?,ge? kalm??l???n?.. ??nk? sevgili..??nk? sen beni merak etti?in g?n ben ?oktan gitmi? olaca??m ben'den,sen'den,ve bir t?rl? olamad???m?z Biz'den... sorry10.gif

• --ayLin biLgin--
Ara
YARGIÇ
Kimi zaman yorulup yada kendi benliğini avutmak için başka bir anlam yükleyip kaçıp gidenler arkasında bıraktıkları değerleri anlamaya hep uzaktır.Ancak zamanın en anlamsız anında kötü bir olay yaşanınca küçükte olsa o günlere dair bir parca vicdan azabı ve pişmanlık duyarlar.Geride kalana dair anlatım çok hoş eline sağlık Aylin.Bakıyorumda yazılarındaki güzelliklere yorumu yüzeysel geçmek haksızlık olur diye düşünüyorum.Senden bir şey rica edeceğim mümkünse eğer aşkın güzelliklerini anlatan bir makale yazabilir misin? Neden diye soracaksan eğer,hüzün genelde insanların yüreğinde fazlasıyla var olan bir duygu ve yazmayı bir nebze olsun daha çekici bir hale getiriyor.Bana göre kelimeler hüzünde kifayetsiz kalmıyor ama mutlulukta kalıyor gibi.Bende bunu başaracağına inandığım insanlardan rica ediyorum.Daha önce çok değerli bir arkadaştan istemiştim sanırım buna zamanı olmadı şimdide senden isteyeceğim mümkünse içinde sevgiye dair mutlu birşeyler olan bir makale yazabilir misin?Acelem yok müsait olduğunda...
Ara
in_love_girl
YARGI? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Kimi zaman yorulup yada kendi benli?ini avutmak i?in ba?ka bir anlam y?kleyip ka??p gidenler arkas?nda b?rakt?klar? de?erleri anlamaya hep uzakt?r.Ancak zaman?n en anlams?z an?nda k?t? bir olay ya?an?nca k???kte olsa o g?nlere dair bir parca vicdan azab? ve pi?manl?k duyarlar.Geride kalana dair anlat?m ?ok ho? eline sa?l?k Aylin.Bak?yorumda yaz?lar?ndaki g?zelliklere yorumu y?zeysel ge?mek haks?zl?k olur diye d???n?yorum.Senden bir ?ey rica edece?im m?mk?nse e?er a?k?n g?zelliklerini anlatan bir makale yazabilir misin? Neden diye soracaksan e?er,h?z?n genelde insanlar?n y?re?inde fazlas?yla var olan bir duygu ve yazmay? bir nebze olsun daha ?ekici bir hale getiriyor.Bana g?re kelimeler h?z?nde kifayetsiz kalm?yor ama mutlulukta kal?yor gibi.Bende bunu ba?araca??na inand???m insanlardan rica ediyorum.Daha ?nce ?ok de?erli bir arkada?tan istemi?tim san?r?m buna zaman? olmad? ?imdide senden isteyece?im m?mk?nse i?inde sevgiye dair mutlu bir?eyler olan bir makale yazabilir misin?Acelem yok m?sait oldu?unda...

H?z?n...
Ayr? bi yeri var bende,mutsuzlu?un,umutsuzlu?un.. ??nk? insan?n duygular? en u? noktada oluyor b?yle zamanlar. Kimbilir.. belki ben hen?z ya?ayamad?m mutlulu?un en u? noktas?n?.. Bu y?zden hep h?z?n kokuyor yaz?lar?m.. gelebildi?im noktaya kadar elimden geldi?ince ifade etmeye ?al???r?m.. t?kLer bu g?zeL yorumun i?in...
Ara
isyanbitmez
YARGI? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Daha ?nce ?ok de?erli bir arkada?tan istemi?tim san?r?m buna zaman? olmad?.
"MUTLULUK MAV? ?OCUK; OYNARDI BAH?EM?ZDE" OYUNDAN ALMAYA ???M ELVERM?YOR. ?NANK? DED???N G?B? ZAMANIM OLMADI. BU O KADAR KOLAY B?R KONU DE??L SEN?N DE DED???N G?B?. EN YAKIN ZAMANDA YAZMAYA ?ALI?ACA?IM. ?STTE BAHSETT???N BENSEM TAB? : )........

YAZIYA GEL?NCE SANK? B?R EKS?KL?K VAR G?B? YAZIDA. AMA NEY BULAMADIM.........
YARGIÇ
isyanbitmez Adlı Kullanıcıdan Alıntı:"MUTLULUK MAV? ?OCUK; OYNARDI BAH?EM?ZDE" OYUNDAN ALMAYA ???M ELVERM?YOR. ?NANK? DED???N G?B? ZAMANIM OLMADI. BU O KADAR KOLAY B?R KONU DE??L SEN?N DE DED???N G?B?. EN YAKIN ZAMANDA YAZMAYA ?ALI?ACA?IM. ?STTE BAHSETT???N BENSEM TAB? : )........

YAZIYA GEL?NCE SANK? B?R EKS?KL?K VAR G?B? YAZIDA. AMA NEY BULAMADIM.........

Elbette bahsedilen sensin birader.Zaman?n olmad??? i?in yazamad???n? biliyorum.Ayr?ca endi?e etmene gerek yok senin verdi?in s?zleri tuttu?unuda bilirim....
Ara
YARGIÇ
in_love_girl Adlı Kullanıcıdan Alıntı:H?z?n...
Ayr? bi yeri var bende,mutsuzlu?un,umutsuzlu?un.. ??nk? insan?n duygular? en u? noktada oluyor b?yle zamanlar. Kimbilir.. belki ben hen?z ya?ayamad?m mutlulu?un en u? noktas?n?.. Bu y?zden hep h?z?n kokuyor yaz?lar?m.. gelebildi?im noktaya kadar elimden geldi?ince ifade etmeye ?al???r?m.. t?kLer bu g?zeL yorumun i?in...

Asl?nda b?yle bir yaz? isteme amac?m bu zaten.??imizdeki h?z?n ya?murlar? ne kadar fazla ya?arsa ya?s?n ,ne kadar sel olursa olsun g??l? olmay? yazabilmek ve en az?ndan onu umut edebilmek ?nemli olan.Ben seninde bu zor iste?imi yerine getirebilece?ine inan?yorum.Hem senin hemde ?syanbitmez karde?imin bu zor olan ?eyi g??l? kaleminizle yaz?p ba?araca??n?za inan?yorum...Kesinlikle s?zlerim kabaca gaza getiriyor gibi alg?lanmas?n kimse taraf?ndan.
G?R?NEN K?Y KLAVUZ ?STEMEZ....
Ara
MasaL_perisi
Teşekürler aylın...Smile
Yüreğine sağlık arkadaşım...Smile
Nedense mutluluğu yazmak herkese zor geliyor...Smile
Mutlu aşklar mutlu olaylar hakında pek az yazar ve yazılar var...
Düşünüyorum da nedeni ne acaba...Smile
Çok mu zor bir tarifi var bu mutluluk dediğimiz olay...Smile
Ara
isyanbitmez
GAZA GET?R?YORUN K?BARCASI TE?V?K ED?YOR, MOT?VE ED?YOR. AMA S?YLESENE HANG?S? GAZA GET?RMEK G?B? G?ZEL. HANG?S? ONUN YER?N? TUTAR: ) ..........
isyanbitmez
MasaL_perisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:?ok mu zor bir tarifi var bu mutluluk dedi?imiz olay...Smile
YANLI? OLMASINDA MUTLULUK DED???M?Z?N B?R TAR?F? M? VAR?.......
YARGIÇ
isyanbitmez Adlı Kullanıcıdan Alıntı:GAZA GET?R?YORUN K?BARCASI TE?V?K ED?YOR, MOT?VE ED?YOR. AMA S?YLESENE HANG?S? GAZA GET?RMEK G?B? G?ZEL. HANG?S? ONUN YER?N? TUTAR: ) ..........

Usta ?air ne demi? birader.S?z?m odun gibi olsun hakikat olsun...
Ben nazik adam de?ilim bildi?imi s?ylerim.Zaten o a??klama sana yada Aylin'e de?ildi.Yanl?? anlamak isteyen ki?ilere...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Ne Zaman Ve Nereye Kadar!!!! MorciveT 9 1,132 08-24-2006, Saat: 03:36 PM
Son Yorum: isyanbitmez

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-05-2024, 10:27 AM