:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kilitlenen konular açılsın
PrinceSs
Alıntı:Smile Bırak şu dargınlığı hadi... Ben seni kardeşim yerine koyuyorum. Sana kırıldım o kadar; ama küsmedim tabiki.

Bize yapıLan o kadar yanlış varki..Biz kırılmadık mı??Ben dygusuz.comdan kardeşler çıkarttım..O kardeşlerime gelen yanlış banada geLmiştir..Ben kimseye dargın deilim..Sadace kırgınLıqım var o kadar..Hem o söyLediğin sözLer aqırıma qitti..Allahtan kopmuştum..Yoksa..
Sözüm burda biter..
Sitenize emek verip rahatsız ettik özür diLeriz..
Biz gittikten snra pempe günLerr..
prensess
sole soliimm buraya bı arkadasımın tawsıesıı ıle welmıstımm dedımm gusell sıcakk bı sıte paylasımmm gselll...tam bı sıte ama bunları okudukcaa yonetımdekı ınsanlarınn bu sıteyı ynettklerıne ınanamadımm...olayardan uzakk bırı olarakk sunu solımm uzak derken konuya uzakk dııl herseı bılıroum rht olunn...sadece knulara karısmadımm..ama buu ynetıme yakıssmıoo ...bu uyler teker teker gttıkten sora ynetım olmus neye yarar allaskınaa bıslernn onemı annayınn artıqq ..bunnarn bı derdı war demekkı ama sız yokk ınsanlrı kırmakk sızın ıcn bse ıfde etmıo demıı..etse satenn bole kapattık knuyu demezdınızz nesee sole solımm su sıteye ısınmadann soqudum!!qıdennerde sonnn derece hak wrıorum......
Ara
Firari Fırtına
Konuyu bilmiyorum ama ,

konu kilitlenmişse neden geri açılsın , böyle bir mantık varmı ? klitlenme sebeleri nelerdir ?

töbee töbee
Ara
MorciveT
prensess Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sole soliimm buraya bı arkadasımın tawsıesıı ıle welmıstımm dedımm gusell sıcakk bı sıte paylasımmm gselll...tam bı sıte ama bunları okudukcaa yonetımdekı ınsanlarınn bu sıteyı ynettklerıne ınanamadımm...olayardan uzakk bırı olarakk sunu solımm uzak derken konuya uzakk dııl herseı bılıroum rht olunn...sadece knulara karısmadımm..ama buu ynetıme yakıssmıoo ...bu uyler teker teker gttıkten sora ynetım olmus neye yarar allaskınaa bıslernn onemı annayınn artıqq ..bunnarn bı derdı war demekkı ama sız yokk ınsanlrı kırmakk sızın ıcn bse ıfde etmıo demıı..etse satenn bole kapattık knuyu demezdınızz nesee sole solımm su sıteye ısınmadann soqudum!!qıdennerde sonnn derece hak wrıorum......

Ne yapalım,

Gidip geri gelin diye yalvarayım mı ?
Bizi bırakıp gittiler, yüzsüz olup, tamam siz bizi bırakıp gittiniz gelin nolur mu deyim ?

Güzelim kapat bu konuyu artık. Giden gitmiştir. Bizimle olmak isteyen zaten bizimledir.
Ara
MorciveT
Derman_bey Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Konuyu bilmiyorum ama ,

konu kilitlenmişse neden geri açılsın , böyle bir mantık varmı ? klitlenme sebeleri nelerdir ?

töbee töbee

Di mi yaaaaa

Töbe töbeee Smile
Ara
Firari Fırtına
Kırmızı üye güzel konuşdu aferin ona

töbee töbee ben ne diyom
Ara
MorciveT
ahaha Smile

Hakaten Smile ne diyon

Töbeeee töbeee Smile
Ara
Firari Fırtına
Neden kırmızısın sen onu anlamadım çözmeye çalışıyorum

ne işim varsa töbee töbee
Ara
MorciveT
Akşam yemeğinde annem acı piperi fazla kaçırmış Smile Bende mideye fazla kaçırdım Smile
Ara
Firari Fırtına
hımm inşallah öyledir . Ben bir konuya çok bozulmuş domates gibi niye kızarmış bu adam diyodum

töbee töbee neysee
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Ta??nmas? Gereken Konular ... Firari Fırtına 15 797 10-03-2006, Saat: 05:11 PM
Son Yorum: Firari Fırtına

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-18-2024, 08:14 AM