:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
rüyama yorum
Firari Fırtına
Bismillah çek böle kötü rüya görmen

töbee töbee
Ara
MorciveT
Deman abey sen ne düşünüyosun bu konu hakkında Smile

Ucuza aletmek istiyor yorumlaru yaseminBig Grin

Konuyu baştan okusana anlarsın SmileSmile
Ara
Firari Fırtına
kzımız uyanık ama maddiyat şart gibi . hayat ucuz değil

töbee töbee beni bulaştırma bu işlerre günah yavv
Ara
yasemin1
Derman_bey Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bismillah çek böle kötü rüya görmen

töbee töbee
Bunlar ne ki Derman bey,benim çok daha korkunç rüyalarım var.Smile hiç mi korkunç rüya görmediniz Allah aşkına:yikildim:
Ara
MeLTeM
Rüya bende görüyorum hep ama korku kesinlikle yok
Hep güzel şeyler görüyorum
Ara
K@TR€m
bende hep aynı tarz rüyalar görürüm
içinde hesabını yapamadığın kendinle hesaplaşmaların olduğunu belirten rüyalardır çoğunlukla
bana dokunmayan yılan binyaşasın diyen bir kişisin galiba dış etkenlerden gelen tehlike yada eleştirilere açık olmayan bir kişiliğe sahip olabilirsin
kısaca dış etkilerden gelenler seni çokta memnun etmiyo ve işin asıl yüzünü öğrendiğinde düşündüklerine pişman oluyor olabilirsinde Smile
Ara
yasemin1
K@TR€m Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bende hep aynı tarz rüyalar görürüm
içinde hesabını yapamadığın kendinle hesaplaşmaların olduğunu belirten rüyalardır çoğunlukla
bana dokunmayan yılan binyaşasın diyen bir kişisin galiba dış etkenlerden gelen tehlike yada eleştirilere açık olmayan bir kişiliğe sahip olabilirsin
kısaca dış etkilerden gelenler seni çokta memnun etmiyo ve işin asıl yüzünü öğrendiğinde düşündüklerine pişman oluyor olabilirsinde Smile
Ya ben devamlı korkunç rüyalar gören biri değilim.beni yanlış anladınız.devre devre uzun aralıklarla görürüm.çok harika rüyalrımın sayısıda fazla.bana dokunmayan yılan bin yaşasın yorumuna gelince başkalarınınhakkını savunmaktan başımın derde girdiği çok oldu.:Smile
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-07-2024, 12:48 PM