:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
M?sl?manl?k Bu Mudur?
tuti
Hehee o da b?y?r be abi...Smile
Hehee hem de senin ?iirlerinle b?y?yecek abi...:p Big Grin
Ara
Firari Fırtına
İnşallah inşallah ....

Eyw.. kardeş ...
tuti
Eyvallah abi...
Ara
Ba?BeLaS?
Bu Foto G?selm?? Ya ?eken?n El?ne Sa?lik Valla Tab? Sen B?z?mle Payla?ti?in ???n Sen?n Daha ?ok El?ne Sa?lik.... Har?ka B??? Ya Zaten Kadinlarda Nasil Olsa Hang?s? Ben?m Bulamam D?ye Sa?a Sola Bakiyo
Ara
Emy
Fotoğraflardan çok sizlerin bakış açısı güldürdü beni; alemsiniz yaniSmile Ama demek gerek burda; çünkü zorlamaya fırsat vermeden böyle gezmeyi düşünmüşse hatunlar(ki var öyleleri de) kınamak tamamiyle yanlış bu durumu. Tercihler tartışılmamalı abartılı olsa da tam tersi abartıyı nasıl karşılıyorsak bunu da öyle karşılamalı. Bunlar da benim fikirlerim + kimse tersini söyledi diye bu şekilde ifade etmedim duygularımı ona göre:p
Ara
KUZEN SELOOO
bencede değilllll.........
Ara
tuti
KUZEN SELOOO Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bencede de?illlll.........
Eyvallah...

B?yle m?sl?manl?k olmaz yav...
D?nyay? karanl?klar?n arkas?ndan g?rmek m?sl?manl?k olmaz...:confused:
Ara
Firari Fırtına
Aşırıya kaçıyorlar ...Yazık ....

Biz müslüman değilmiyiz peki ...???
Firari Fırtına
Ha unutmadan ...

Müslüman olmak için 4 hatun alıp dördü nija gibi giyindirip fotoğrafmı çekmemiz lazım ....Smile

Güldürmeyin beni...Smile
toxique_lierre&b.b.k
genel fikrim;
hic kimseye yonelik degil fikrime makul...
soyundurup vitrin gulu yapip alicisi var mi diye koluna takip gezdirmek gerek!!!!ne de olsa namus!!!!!
ne alaka?
galiba,en medeniyet sahibi hanimlarimiz k...hanede(onlari yargilamak ya da kucuk gormek degil amacim allah kurtarsin)cunku onlar medeniyetin gereklerini hem giyimleriyle hemde ozgur yasantilariyla(bicaklanmamak ve dostunun kumar ve icki masrafini karsilamak ya da bebegine sut kazanabilmek icin(allah yardimcisi olsun!)harbi uyum sagliyorlar.cunku biz sadece onlarin orda kalmasini ve ustunden para kazanilsin diye ziyaret ederiz...hala bakilir para kazandiriliyor (yenilerinin gelmesine,subyanlarin bu yola dusmesi icin referans veririz)
ne yani muslumanlik o degil bu degil ?
muslumanlik isin asli bez parcasi degil!!!
insanlikta...
herkes dinini fikrini inancini nasil tasiyorsa tasisin..ustunde altinda ...
bence en basta insanlar kendi dinine degil butun dinlere saygi duymali,geregini yapan ya da asiriya kacani da yargilamamali!
ben nasil kapali degilsem,biri cikarda sende muslumansan....
de se kaldiramazsam bu lafi!!
herkes kalbinden ve ruhundan esen ruzgarin yapragini nasil giyiniyorsa oyle yasasin...yansimasinida uydursun...
saygi duyarim!!!
ben dinimiz hakkinda o kadar karalama yapanlar varken,bizimde onlara eslik etmek icin samanlikta igne aramamiza karsiyim!!(sonucta akli unutuyoruz-o giyimde ilim sahibi,bikac dil bilen,egitimli,ustun zekali insan kayniyor dunya)
bunun yerine muslumanligi kotuye kullanip siyaset yapanlari buyuyle sununla bununla insanlari dolandiranlari,dinini bilmedigi icin yanlisa suruklenenleri ,musluman oldugu icin katledilenleri!!!vssssssss
problemleri ele alip cozum uretmeyi tercih edenler varsa takibindeyim!
herkese saygim sonsuz ama yaradanimin emrini dalgaya alanlara karsi sadece kan kusarim......
medeniyet medeniyet,neymis tarifiiiiiiiiiiiiiiiiii?
suanki yasanilanlarla alakasi varsa medeniyet denilenin ki(hic sanmiyorum)....
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-13-2024, 03:20 PM