:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yasak Aşk
sindy
Leyla o gün erken kalmıştı arkadaşıyla birlikte işleri vardı çarşıya gittiler işlerini haledip geldiler leyla o akşam arkadaşı yeşimde kaldı gece herkes uyuyunca evden kaçıp yeşimin erkek arkadaşıyla buluştular ve oan leyla ahmetle tanıştı aşık oldu ama ertesi gün leyla izmire gitti ablasının bebeği olmuştu onunla kalcaktı ahmetle telefonda konuştular her akşam ve bir akşam leyla dayanamıyıp seni seviyorum dedi ahmet sustu bişey diyemedi telefonu kapattı ertesi sabah mesaj geldi leylaya ben izmirdeyim konuşmamız lazım diye leyla sevinçle hazırlandı gittti sevdiği karşısın cafeye oturdular ahmet onu bu aşktan vazgeçirmeye çalıştı çünkü ahmet evliydi boşanmak üzereydi. Leyla ise hiç evlenmemiş ahmet onun hayatını mahvetmek istememişti ama duygularına engel olamadı. Birbirlerine tutku dolu bir aşkla bağladılar çok sevdiler ahmet dönmüştü boşanma davası vardı ogün ama hakim boşamamıştı bir deneme süresi vermişti ahmetle karısına 2sene içinde hiç birleşme olmazsa otomatik olarak boşanacaktı karısıyla. Leyla olsun dedi sonunda boşancan ben beklerim 2 sene değil istersen 10 sene ama karına dönmek ve barışmak istersen dön ben düzelcek bir yuvayı yıkmak istemem dedi Ahmetse bitmiş işin geri dönüşü olmaz dedi seni tanımadan bitmişti seneler oldu benim için bu evliliğin bitti dedi.Ahmet sonraları bir bunalıma girdi ve leyladan ayrıldı leyla günlerce aylarca yalvardı bir tek kelime için (BEKLE) ama ahmet inatla senin hayatını mahvedemem diyordu sonunda leylada pes etti kendi sokaklara attı ogünü dolaştı saatlerce ağladı. Leylayı arkadaşları ogünü biriyle tanıştırdılar arkadaşlarının zoruyla çıkmaya başladı çok iyi bir delikanlıydı leyla o sıra üvey annesiyle sorunlar yaşıyordu canına takdedi ve delikanlıyı aradı ben evden kaçcam canıma tak dedi artık dedi oda senin yerin benim yanım diyerek leylayı kaçırdı ve evlediler 1çocukları oldu leyla arkadaşı yeşimin nikahına gitmişti ve karşısında ahmet duruyodu leyla günü saatlerce ağladı meğer ahmetti hiç unutmamış sadece sevgi ateşine su serpmiş onu görünce yarası tekrar kanadı konuşurlarken ahmet neden acele ettin dedi ve leyla yıkıldı o anda bir kelimeyi esirgedin benden dedi artık çok geç evliyim bir çocuğum var dedi ve ayrıldılar. Leyla çok acı çekiyordu eve geldi ablasını aradı bana bişey olursa kızım sana emanet dedi telefonu kapadı hapları ağzına atıp gözlerini bu hayatta kapadı

. TEK DİLEÄžİM VAR BÜTÜN SEVENLERİN KAVUŞMASI
Ara
Firari Fırtına
töbee töbee günah günahh
Ara
soyle
Derman_bey Adlı Kullanıcıdan Alıntı:töbee töbee günah günahh

,
yaf sen harbi ha bendende kırıksın :d Bu ne asabiyet Tongue
Ara
Firari Fırtına
sen kırıkmısın töbee töbee

öyle deme
Ara
soyle
ne biliyim hep garip yorum yapionda hadi ben parlayan adamim bi anda bi gunluk ofkemle birine patlarim sonra cok neseli insanimdir sendemi olesin gelde bi msnde geyik yapak nesen yerine gelsin Big Grin
Ara
Firari Fırtına
msn de geyik nasıl oluyor . kırıklar msn yi biliyormuymuş . hem ben yarım kırığım belliki sen full kırıksın , gelmem baanene

töbee töbee adama bak sulanıyo bana
Ara
soyle
Derman_bey Adlı Kullanıcıdan Alıntı:msn de geyik nasıl oluyor . kırıklar msn yi biliyormuymuş . hem ben yarım kırığım belliki sen full kırıksın , gelmem baanene

töbee töbee adama bak sulanıyo bana

ben oglakcimiyim yaf sana ne sulancam tobe tobe surda sohbet edek dedik bunda neden kotu bir niyet ariyorsunki?,
Ara
Firari Fırtına
iyide gece gece ne geyiği yapacağız , aklıma rtl tv filan geliyo , kimsin necisin korkarım ben
töbee töbee ne ayak bu yavv
Ara
soyle
Derman_bey Adlı Kullanıcıdan Alıntı:iyide gece gece ne geyiği yapacağız , aklıma rtl tv filan geliyo , kimsin necisin korkarım ben
töbee töbee ne ayak bu yavv
rtl elin alman kanalinda ne isin var ya ac tokijo tv yi izle japonca filimleri d:
Ara
Firari Fırtına
japonlar küçük oluyoo hoş değil

töbee töbee ne diyom ben yavv çarpılacağız haa
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-06-2024, 06:08 AM