:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vazge?emedi?im masum yan?ms?n..!
in_love_girl
banner15ckwg9.jpg

??imde garip bir tela?, y?re?imde tuhaf bir h?z?n var bug?n... Ellerimi buldum diyeyim, g?zlerim kayboluyor; g?zlerimi anlad?m diyeyim s?zlerim kar???yor... Kime k?z?yorum, kime k?r?l?yorum, bilmiyorum!!!
Sus pus bilgisayar?n ba??na oturdum, yaz?yorum yine... D???n?yorum niye yan?mda de?il, niye, niye, niye... Bazen de d???n?yorum her?eyi, bir ki?iye ba?lay?p sevdadan deli divane olmak de?il ki benimkisi, g?zeli ?zlemek iyiyi sevmek asl?nda kimsenin bilmedi?i... Beni anlayacak m? bir g?n, hi? bilmiyorum... Anlamayanlar? da bilmiyordu ki anlas?n, o sadece k???k bir zaman diliminde ku?and???m sevdayd?, ben bilemedim bunu, belki de o biliyor, olmayaca??n?, olamayacaklar?, inad?m?n sonunun hay?ra alamet olmad???n?... ?fkem belki de ona de?il, onsuz hayat?n bana sundu?u sahnelere... O yok mu??? Yok!!! Zaten ?yle biri de yok, demi??? Cevab?m yok!!! Cevab?m yok, yok, yok!!! Gelecekte olacak m?, olmayacak biliyorum!!!

Ama sevdan? ?yle bir ku?anm???m ki ?zerime, hayata kar?? z?rh?m, insanlara kar?? inad?m, k?t? ve ?irkin olan her?eye kar?? m?cadelemi i?imde sevdan dedi?im ku?anm??l???mla sa?l?yorum!...

Sen bunu nerden bileceksin ki, zaten bilseydin de bilemezdin, anlayamazd?n beni...

Sen benim vazge?emedi?im MASUM yan?ms?n!!!...

Belki de iki d?nya bir araya gelse, beni dar a?ac?na g?t?rseler vazge?emedi?im masum yan?m... Bazen hayat?n karanl??? ve zorluklar? ?yle yoruyor ki sana ka??yorum ben de, yani masum yan?ma... Kimi sevda diyor, kimi a?k, kimi ?zlem, kimi iyi olmu?, kimi g?zel yaz?... AMA B?LM?YORLAR K? BEN MASUM YANIMLA KONU?UYOR, ONU ?ZL?YORUM!...

Belki de konu?tu?um kendimim, bunu bile bilmiyorum...

Sen bilirsin, kimi sevsem yanl??t?... "A?K YANLI? SEVER " demi?tim ya t?pk? ?yle...

Yoklu?una al??t?m, en ?ok korktu?um da buydu, yoklu?una al??mak... Ama yoklu?unda ya?ad?klar?ma hala al??amad?m... Bir yokluk ancak bu kadar yokluk olabilirdi... SEN B?LM?YORSUN AMA O YOKLUKLA GELEN K?MSELERDE YOK ARTIK HAYATIMDA, K?MSEY? ?STEM?YORUM ??NK?...

Seni ?zl?yor muyum, ?zl?yorum, t?pk? ?ocuklu?umda oynad???m sokaklar? ?zler gibi, t?pk? a?layarak annemden pamuk ?eker ister gibi.... MASUMCA VE HALA BU YA?A RA?MEN ?OCUKCA!... icon_cry.gif

10ai14ft.jpg

G?zlerine bakarken umurumda de?il mevsimler

G?l???n hep deniz kenar? bana
Sen bir ad?m att???nda g?receksin
Elinde balonlarla bekleyen o kad?n benim
Ald???m en derin nefessin sen
Dudaklar?n?n dudaklar?mdaki i?gali hala y?re?imde
Nefes al?yorum ama hala bulamad?m seni

"ben sana yanarken ?imdi...sen kim bilir nerede
???yorsun"....
Ara
Firari Fırtına
Gözler muhteşem ....Emeğine sağlık mavi yüreklim ...
in_love_girl
Teşekkür ederim cnm..
ama haLa cvp vermedin bana...
Ara
Firari Fırtına
Ne cevabı ???
cadım_
yazı harıka...
Ara
CeYceYY
masum kelimesini görünce zaten direk atladım okumak için...çünkü benim içinde bir zamanlar masum bi sewgili wardı ölee derdim ona...o hala benim için masumya herneyse.....

çook güzelmiş...yüreğine sağlık....
in_love_girl
saoLun.....
Ara
Firari Fırtına
Mavi yürekler yaşamalı ki , Bizler gözümüz arkada gitmeyelim .

Maviler hayat
Maviler yaşam
Maviler Sevdadır ....

Sevg ...
in_love_girl
F?rT?na G?N?L Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Maviler hayat
Maviler ya?am
Maviler Sevdad?r ....

Mavi u?runa adanm?lm?? bi sevdad?r..?m?r boyu dewam eden.. Bi ya?am bi?imidir mavi,,sonu geLmeyen...
Ara
Firari Fırtına
Mavilerde son asla olmayacakdır .

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Aşk Masum Değil Melek06 1 1,513 06-17-2007, Saat: 06:38 PM
Son Yorum: elaa15
  Ne senden vazge?erim ne de..... bilgeis 6 1,140 11-16-2006, Saat: 04:30 PM
Son Yorum: bilgeis

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 01:50 AM