:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
baqın ne yapt! sizlere duygusuzlar;)
by_kissme
HAYATIMDA BİR BEN... BİR SEN... BİRDE KALBIM VARDI....
foryoucertodg0gd0ti41yj7.jpg
BAZEN SAHİLLERE CİZDİM KALBİMİ........ DALGALAR BİR GÜN ALIP GÖTÜRÜR MÜ DİYE....
heartpe3cs7sx31su0.jpg
BAZEN HIÇ KORKMADAN ATEŞLERE ATTIM... KÜL OLUR... YOK OLUR... UNUTUR DİYE........
kalp4qm6in9na9zc5.jpg
BAZEN KİLİTLEDİM KALBİMİN KAPILARINI... KİMSELER GÖRMESİN.. KİMSELER GİRMESİN... KİMSE KENDİNE YER EDİNMESİN DİYE......
keytomyheartbymatejknezlm8.jpg
BAZEN BOŞ DUVARLARA YAZDIM... SOÄžUK VE KARANLIK DUVARLARA....
a14eg9cl4wl71gj7.jpg
BAZEN PARAMPARCA KIRDIM KALBİMİ.. AMA HER BİR PARÇASINDAKİ SENİ YİNE ÇIKARAMADIM İÇİNDEN.....
kk2vy7vp0xi51ht6.jpg
BAZEN SADECE UZAKTAN BAKMAKLA YETİNDİM... UZAK KALMAK İSTEDİM.. AMA OLMADI.... YİNE YAPAMADIM.....
showletter0yw6fkqo4qo41pk8.gif
BAZEN KARANLIKLARDA YANLIZLIÄžA MAHKUM ETTİM.... YANLIZLIÄžI SEVER.. ALIŞIR BİR GÜN BELKİ DİYE....
u24754me2bs1qv61qx9.jpg
BAZEN UZAK DİYARLARA GÖNDERDİM.. BELKİ SAHİBİNİ BULUR DİYE... BELKİ SENİ BULUR DİYE.... AMA HER DEFASINDA .... YİNE YANLIZDI......
wheresmyheartbyetechniqqj5.jpg
GİDERKEN BANA BIRAKMIŞTIN KALBİMİ.. GÖRDÜÄžÜN GİBİ HİÇ ANLAŞAMADIM ONLA.... UYUŞAMADIK BİR TÜRLÜ..... AMA NEDENİNİ ŞİMDİ ANLIYORUM....
yourmyheartbypaixaumtm7sb9.jpg
KALP BENİM... BENİM İÇİMDE.... BANA AİT... AMA ÖÄžRENDİMKİ O YANLIZ SENİN ELLERİNDE ATIYOR... SEN VARSAN YAŞIYOR..... SEN SEVERSEN HAYAT BULUYOR...
love002171usedmu2ag51hi4.gif
ŞİMDİ ARAMIZ NASIL DİYE SORACAKSAN EÄžER... BİZ YOLLARIMIZI AYIRALI ÇOK OLDU SEVDİÄžİM..... BİR DAHA ASLA SENİ PAYLAŞMAMAK ADINA.... SONSUZLUÄžA................
kalp10yu5qo2dc21mc0.jpg
harikaydı bajım...
saolasın...
sahalara inmişin,hayırlı olsun...Big Grin
Ara
Qetesh
[COLOR="Black"]tşkler kardeş...
gerçekten güsel olmuş...Smile
[/COLOR]
Ara
by_kissme
adem ve derya beğendiğinise sevindim akıcam artık forumlara açılın lemTongueTongue
Ara
deryalım
ak bajım kim tutar seni....Big Grin
gecelere akamıyoruz bari,formumuza akalım demi :yikildim: :yikildim:
Ara
ÐŽeşaren
Emegine sagLik(;

Tesekkürler ..
Ara
by_kissme
sağol sevda yürekl!!mmWink
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kalbimden Sana Ta? Mahal Yapt?m.. ROSE 11 861 04-01-2022, Saat: 01:23 PM
Son Yorum: wildfang
  arkDşLar kısısel makaLede bı Yazım far baqın pLs =) jansu 0 346 01-27-2008, Saat: 02:24 AM
Son Yorum: jansu
  Bir A?k ??in Yap?lacak Her?eyi Yapt???na ?nan?osan eRCi 0 342 11-24-2006, Saat: 06:17 PM
Son Yorum: eRCi
  Ac?yI A?kA YamA Yapt?M eRCi 2 392 11-20-2006, Saat: 11:32 PM
Son Yorum: p£r!k!z!
  Yapt???m Bir ?al??may? Sizlerle Payla?mak ?stedim! RomantiK_Genç 5 657 10-01-2006, Saat: 09:17 AM
Son Yorum: >As!_M€L€q<

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-06-2024, 10:56 PM