:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
.... >Bir Kalbin İki Tarafı< ....
eRCi
Kimse bilmez, ben seni hiç koyamadım kalbin bir tarafına.Herkes bir kalp çizdi bir yanına sevdiğini bir yanına kendini koydu...Buldukları her kağıda yazdılar, bir kalp iki taraf ve iki harf.Bazıları ok bile çizdi, kalbin yüreğinden geçen okun bi ucu sevdiği oldu bi ucu kendisi...

Bir ben koyamadım seni.Çizdiğim bir sürü kalp var,belkide en güzel kalpleri ben çizdim ama bir tarafına kendimi koydum da seni koyamadım karşıma.Yakıştıramadım seni ve beni bir kalbin iki yanına...Nasıl yakıştırabilirim ki...Bir kalbin iki yanına isim koymak kolay değil, koyuyorsan isimleri o kalbi paylaşıyorsun demektir.Biz seninle hiçbir şeyi paylaşmadık ki bir kalbi paylaşalım...

Bende istedim paylaştığımız bir kalbimiz olsun.Bir yanında senin ismin bir yanında benim ismim olsun ama koyamadım yazamadım o iki harfi... Hep öksüz kaldı benim çizdiğim kalpler hep yalnızdı...

Seni yazamadım diye kendimi de yazmadım kalbin yanı başına.Şansızdı benim çizdiğim kalpler...Dünyada bir sürü kalp iki kişiyi birleştirdi,iki ayrı canı tek bir can yaptı da benimkiler yalnız kaldı. Ulaşamadılar,başaramadılar bu iki yüreği birleştirmeyi.Birinin hep gönlü vardı da diğerini ikna edemedik dediler...

Canın sağolsun birtanem bebeğim herşeyim .. Sen mutlu ol da kırılan benim kalbim, yanan benim yüreğim olsun...
eRCi
Herkes Gülüsümü Görüyor
Kimse savasimi görmüyor...
Herkes sesimi duyuyor
Düsündügümü kimse bilmiyor...
Herkes yazdiklarimi okuyor
Gözyaslarimi kimse görmüyor...

Herkes beni tanidigini saniyor
Ama kimse benim kim oldugumu bilmiyor!.
MasaL_perisi
Teşekürler Erci
Güzel yüreğine sağlık
Belki gören vardır ve seni bilen ama sen de Onu gör yeter...Smile
Ara
eRCi
MasaL_perisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Teşekürler Erci
Güzel yüreğine sağlık
Belki gören vardır ve seni bilen ama sen de Onu gör yeter...Smile

Masal perisi sen her zamanki gibi çok güzel yazıyorsun ama ben artık göremiyorum nefes alamıyorum sen biliyorsun zaten sebebini Herkes gitmesi beklemiş sanki ......
Firari Fırtına
Yıllara bölüyorum geceleri bitmiyorlar. Ne diye sensiz böyle zor geçiyor zamanlar.

Yüreğine sağlık güzel yürekli insan ... Seven sevendir o kadar , Bilen ise bilendir ..

Sevg ...
eRCi
Firari Fırtına Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Yıllara bölüyorum geceleri bitmiyorlar. Ne diye sensiz böyle zor geçiyor zamanlar.

Yüreğine sağlık güzel yürekli insan ... Seven sevendir o kadar , Bilen ise bilendir ..

Sevg ...

sen hep bizimle kal yazılarından mahrum etme bizi Fırtına sana olduğu kadar yazılarına da ihtiyacım var...
MasaL_perisi
Belki gidenler yeni ve güzel şeyleri yaşaman için sana fırsat ve yer açtılar
Bunu düşün yeter...
Gidenlerin ardına uzun bakmaman gerekiyor o seni çok yorar...Dön ve ileriye bak yeni ve güzel şeyleri gör..
Ara
SweetCandy
tesekkürler güzeldii..yüregine saglik Smile
Ara
Firari Fırtına
Sevgili Erdem ,

Benim sana , Senin bana bir yana .... Bizlerin her birey olarak birbirlerimize ihtiyacı vardır . O açıdan gönül derki inliye inliye ;

Doğruyu söylemek değil, anlatmak güçtür.

Sevg ...
eRCi
MasaL_perisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Belki gidenler yeni ve güzel şeyleri yaşaman için sana fırsat ve yer açtılar
Bunu düşün yeter...
Gidenlerin ardına uzun bakmaman gerekiyor o seni çok yorar...Dön ve ileriye bak yeni ve güzel şeyleri gör..

[SIZE=2]O yokken bir yanim eksik kaliyor...sanki o bir yanim param parca dört bir yana dagilmi$ ve canimi acitiyor…Kocaman kucaklar acsam icimdeki ona olan özlemlerimle, gelirmi..? perim Yoksa o koskoca bosluklarimi birakir yine sarilmam icin..?
[/SIZE]

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Mutluyum ??nk?; gitmekte oLdugum yer senin kalbin... mscxcs 2 407 04-04-2022, Saat: 08:29 PM
Son Yorum: wildfang
  Mutluyum Çünkü Gitmekte Olduğum Yer Senin Kalbin Hasretiim 0 390 10-15-2010, Saat: 09:47 PM
Son Yorum: Hasretiim
  Kalbin Neredeyse İşte Oradasın Orhan'ca 2 557 03-19-2010, Saat: 01:48 AM
Son Yorum: Orhan'ca
  bekler[sin]...kalbin açık / (u)MuTsUz acemhe 0 279 11-26-2009, Saat: 04:52 PM
Son Yorum: acemhe
  Cehennem kalbin acemhe 3 398 08-25-2009, Saat: 10:42 PM
Son Yorum: acemhe

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-10-2024, 08:24 PM