:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Seni sevmek susuz çöllerden çıkıp gelmektir ....
CeYDa HaNDe KeSiM
timyalova_brokenmirror_lovep.jpg
[b][SIZE=4][u]Binlerce yıldır suçunun ne olduğunu bilmeden kürek cezasına çarptırılan hükümlünün, bir gün özgürlüğüne kavuşacağını hayal ederken, gözlerinde saklı kalan son umudu korumak için direnmesi gibidir SENİ SEVMEK....
Uysallığa direnmekten vazgeçip, sonsuz minik dalganın çırpınmasıyla oluşturduğu bir deniz fırtınasıdır SENİ SEVMEK......
Azaldıkça çoğalmanın çelişkisinden doğan, ne yapamayacağını bilemeden dolaşan, şaşkın, ürkek kaybolmuş yolların yolcusu olmaktır SENİ SEVMEK...
Gözlerini kapatıp mutluluğu çizmek yüreğime, hayalini kurmak sadece, hiç görmediğin, hiç yaşamadığın bir ülkede kalabalıkta hiç görmediğim ellerinin sıcaklığıyla kaybolmaktır SENİ SEVMEK....
Yangınlara su serpmek, karanlıktaki kabuslardan uyanmak, elimi her uzattığımda kaçışını görsem de korkaklık değildir sevmek, yokluktan var etmek kendi küllerimden yeniden var olmaktır, SENİ SEVMEK...
Dinlediğin bir şarkıda ağlarken, göz yaşlarının mavi bir nehir gibi akarken olmayan varlığının hayaline sarılıp uyumaktır, hiçbir zaman olmayacağını bilerek karanlıkta acılarla dans eder gibi aydınlığı beklemektir SENİ SEVMEK....
Bir ütopyadır SENİ SEVMEK, susuz çöllerden çıkıp gelmektir derin akan sulara...seni sevmek, hayat, masal, rüya, hayal....?
[/u][/SIZE][/b]
Ara
Qetesh
TşklerSmile . . .
Ara
deryalım
güzeldi....
teşekkürler....
Ara
Yorgun Yürek
Dinlediğin bir şarkıda ağlarken, göz yaşlarının mavi bir nehir gibi akarken olmayan varlığının hayaline sarılıp uyumaktır

çok güzeldi emeğine sağlık...
Ara
CeYDa HaNDe KeSiM
beğenmenıze sevındım
Ara
discovery
çok gzl sözler o anki içinden gelen sözlermi bunlar yoksa günlerce uğraşıp yazdığın sözlermi????? sanırım aşk konusunda çok acı çekiyosunSadeline sağlık çok gzldiSmile
Ara
CeYDa HaNDe KeSiM
aşk acısı çekiyorumSad ben yazarken zorlanmamSad günlerce değil saniyeler içerisinde yazılıverir bunlarSad ben yazılarımı yazmak için değil o anki ruh halimi yansıtmak e bunu sizlerle paylaşabilmek adına yazarım ancak yazmayı bıraktım
Ara
discovery
sen bu kadar genç yaşta bu kadar büyük acılarla nasıl baş ediyosun hiç kolay değil yoldaş Sadallah sana güç kuvvet versinSmile
Ara
rocker_nergiz
Gözlerini kapatıp mutluluğu çizmek yüreğime, hayalini kurmak sadece, hiç görmediğin, hiç yaşamadığın bir ülkede kalabalıkta hiç görmediğim ellerinin sıcaklığıyla kaybolmaktır SENİ SEVMEK....

canım çok hoş olmuş ellerıne saglıkSmileSmile
Ara
CeYDa HaNDe KeSiM
rocker_nergiz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Gözlerini kapatıp mutluluğu çizmek yüreğime, hayalini kurmak sadece, hiç görmediğin, hiç yaşamadığın bir ülkede kalabalıkta hiç görmediğim ellerinin sıcaklığıyla kaybolmaktır SENİ SEVMEK....

canım çok hoş olmuş ellerıne saglıkSmileSmile

beğenmene sevindimmmmConfusedmiley17:Confusedmiley17:zaman ayırıp okuduğun için teşekkür ederimmmmConfusedmiley17:Confusedmiley17:Confusedmiley17:
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  seni özlüyorummm... €stapitipiti 4 477 04-15-2022, Saat: 04:15 AM
Son Yorum: wildfang
  **Seni Seviyorum Masal Yüzlü** MasaL_perisi 20 1,018 04-14-2022, Saat: 08:27 PM
  Seni Yok SaydıM Masal_yuzLu 13 881 04-14-2022, Saat: 05:21 PM
  Seni Yok SaydıM--- ÇiLeK 9 388 04-14-2022, Saat: 09:47 AM
  Gittin Ama Bilki Seni Unutmadım ...! DarkLady 3 327 04-14-2022, Saat: 07:13 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-13-2024, 04:14 PM