:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Büyük Düşünmenin Büyüsü
yasemin1
Hayatta her şeye üzülmemek için ,her şeyden etkilenmemek için büyük düşünmelisiniz.Yazar bu kitapta bunun yollarını öğretiyor.Bu bir kişisel gelişim kitabı ve harika.Büyük Düşünmenin Büyüsü, Dr.David J.Schwartz,Sistem Yayıncılık.:amp: :amp: :amp: Confusedmiley20: Confusedmiley20:
Ara
Stinq
büyük düşündüm ve seneye abd de okucamSmilehersey sınırlarını zorlamakla baslar kitap tavsiyen için tesekkurler arkdasımWink
Ara
joyfull
çok saoll değerlendirmeye alıcam kesinlikleeee
Ara
Leader
Büyük düşünüyordum. Eğer düşüncelerim olsaydı türkiyeyi satın alacaktım Big Grin Fazla büyük düşünmüşüm hala işçiyiö :p
yasemin1
Admin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Büyük düşünüyordum. Eğer düşüncelerim olsaydı türkiyeyi satın alacaktım Big Grin Fazla büyük düşünmüşüm hala işçiyiö :p
Büyük düşünmede hedef sadece mevki değildir.Büyük yürekli olmak önemlidir.olgun düşünmek, bilgece düşünebilmek önemlidir.güzel insan olmak önemlidir.Mesela kalp kırmayanlar her zaman büyük düşündükleri için kolay kolay kalp kırmazlar.Elbetteki sevgiyi esas alanlar her zaman büyük düşünüyorlar demektir.:Smile :amp:
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Abdullah Catli (buyuk Reis) Kimdir pusat41 3 1,124 04-14-2022, Saat: 04:54 PM
Son Yorum: wildfang
  Büyük İnsanlar Gibi Olmak - Aliye Arslan Hasretiim 1 509 06-10-2011, Saat: 11:40 AM
Son Yorum: YasSmin

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 04:19 PM