:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hayatin Gizemliligiii
RAMSES
hayat Mi Bize Hata Yaptiriyyor Yoksa Hatayi Biiz Mmi Yapiyorruz
Ara
RAMSES
herkese Tankss
Ara
yasemin1
Herkesin tercih hakkı vardır ve yalnızca Yüce Allah hatasızdır.Her insan hatalıdır.Şarkı bile yapılmış,hatasız kul olmaz diye...insan eline mum alsa ve bütün dünyayı dolaşsa da hatasız insan bulamaz.hatalar birer öğretmendir ,bize doğruları öğretir.insan hata da yapar,doğru şeyler de yapar. hatalar ve doğruların karışımıdır biraz da insan ruhu...Confusedmiley20:
Ara
merty
burası fazla olduu tekrar özür Sad
Ara
merty
oFSss herkeSden öZür diliyerek buraya yazıyorum.. cünkü qına qeldiy nerye yazcaqımı şaşırdım Big Grin öncelikle siteye bu qün üye oldum.. kimSe öneredi qendim buldum Smile bi müzik dinliodum sözleirne bakim dedim.. yazdım arama motrunda burdan cıqdı.. sonraa qelmişqen forumda baqim dedim coq hoşuma qiti yazılar bnde bi üyelik acdım.. ama şimdi hanqi konuyu nerye yazcaqımı yada tanışma faslının nerde oldqunu bilmediqim icin burya yazdım.. inş yanlış biey yapmmışdıR.. yapdıysam özüR.. ayrıCa birisi bana yardımCı olursa coq iyi olur başım döndü leyla qibiy ordan oraya baqıyorum :yikildim: nySss şimdiden tnX.. merty..
Ara
lazgülü53
bende senın gıbıyım hangı konuya bakcagımı ne yazacagımı sasırıyorum ama bıraz gozgecırdıkten sonra kolay gelıyo neyse sana kolay gelsın mertyBig Grin
soruya gelınce; hatalarımız olmadan dogruyu bulmayız o yuzden hatalarıda kendımız yapıyoruz ne varki yaptıgımız hatalardan erken donup bıraz daha hayatta karlı cıkmak Smile
Ara
merty
lazqülü burayı bula bildqime qöre demeqi öqrenmeye başladım Big Grin
böle bir iki ufak sıyrıkla atlatırsam iyidir azusha Big Grin
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 08:33 PM