:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
çapkın ögretmen
RAMSES
BİR İLKBAHAR SABAHI GÜNEŞLEE UYANA ÖGRETMENİN KAPISINA POSTACI GELMİŞTİR POSTACININ ELİNDE
MOR Bİİ ZARF VARDIRR ÖGRETMEN BUNU KARISININ BOŞANMASI İÇİN VERDİGİ MAHKEM CELBBİ SANIR AMA ÖYLE DEGİLDİR ZARFTAKİ ÖGRETMENİN TAYİNİ HAAKKINDA GELEN BİŞEYYDİRR TAYİNNİİ ÇOK İSTEDİÄžİ ESKİŞEHİREE ÇIKMIŞTIR VE BUU ONUN HAYATINI DEGİŞTİRECEKTİR HATTA O ESKİŞEHİRİN HAYATINI GEGİŞTİRECEKTİİR O TAYİNİ GELDİGİ OKULUNN İLK
GÜNÜ OKULUN EN GÜZÜEL ÖGRETMENİİ OLAN SEVİL HOCAYA VURULLMUŞTUURR :hihi BİR GÜN Bİ KAFEYE GİDERLER SEVİL HACAYLA ÖGRETMEN VE ESKİ SEVGİLİLERİNDEN BİRİYLE KARŞILAŞIIR TAYINİİİ ÇÇIKAN ÖGRETMEN NE TAPACAGINI BİLEMEZZZ VE TANIDIGI KIZ ONLARIN MASASINA YAKLASIRKEN ÖGRETMEN NE YAPAYACIGINI BİLEMEZZZ.......................................................
Ara
RAMSES
yazacaginizz Cevaaplarr Iiçinn şimdideen Tşkürleerrr
Ara
Masal_yuzLu
................. Kız mesaya doğru yaklaşır giderek daha çok heycanlanır hoca. karşısında eski sevgilisi masada ise yani tanıştığı ve çok hoşlandığı kişi.. Düşünmek istemiyordu hiçrbirşey İki duygu arasında kalakalmıştı...

Eski sevgilise baktı '' Eski '' kelimesini aklına yapıştırdı Eskiler eski olur ...
yani korkamasına bir neden yoktu..
kim bilir Eski sevgilisi Belki evlidir şimdi Belkide çocuğu vardır kim bilir Belkide hiç evlenmemiştir..

Birazdaha düşündü.. Ben onu çok seviyordum sorf onun mutluluğu için ..
Sevmediğim biriyle Evlendim.. Şimdiyse Evliolduğum mutsuz olduğum yuvam 4 yıl işkence gibi bir hayat ve hayatımda izi silinmiyecek anılarla büyük bir boşluk olduğunu anlamıştı...

Geldi eski sevgili Hala yüzünde eski mahsum gülümseme ve şirinlik vardı gözlerinde..
Yaklaştı masaya Slm dedi´
Sesi titrekti Slm derken içi buruktu ama '' eski birini görmek ona da sevgiyle karışık hüzün katmıştı yüreğine ''

Oktay Öğretmen'de : slm dedi...
Ne güzel dedi ne hoş karşılaşma..
Nasılsın dedi buyur otursana ...

eski sevgili usulca oturdu Aslında ordan kaçmak istiyordu ama bir türlü gidemedi...

oturdu masaya..

Oktay öğretmen : Tanıştırdı Eski sevgiliyi..
oktay öğretmen
-Sevil hoca Bu ''..............'' sustu.. Eski sevgilim diyemezdi.. peki ne diyecem diye düşündü.. sustu sustu..
sonra birden

-Bu Benim üniversiteye giderken tanıştığım benim sınıfımdaki Melek öğretmen

.............
Melek öğretmen buda yeni tayin olduğum okulun öğretmenlerinden : Sevil hoca ..

tanıştırma bitmişti ..
Oktay öğretmen karmakaşrıktı.

Melek öğretmene çok sorular sormak istiyordu.
Ama konuşmıyordu bir türlü..
Garsona bir kahve daha getirmesini söyledi...
Ara
merty
Devami varmi bunun ? sabırsIzLkla pekliorum SmileSmile
Ara
RAMSES
olmazzmii ?? Kahve Geldi Ve Oktay öğretmen Karma Karişik Duygular Içindeydi
melek ögretmen Kalktiktan Sonra Sevil öğr. Oktay Hocaya Kalkalimm Dedii Niyee Dedii Oglom Bekliyorr Deddi Oktay Hocaa Hayretlerr Içimde Kaliir Kafeden çiktilar Ve Arabayla Ewe Dodruu Yol Aldilarr Bu Arada Büyük Birr Boşliik Olmuştur Ikiside Birbiriyle Konuşmuyordur Ertessi Gün Okulda Grüşürkrn Onuu Ewine Davet Edr Sevil Hocaa Geeliir Ve Sanki O Sogukluk Hiçç Olmamişş Gibi
ve Oktay öğtr. Bi Sefer Aşok Olmuşturr
bunu Da Digeer Kizlarr Gibi Terkettmessi Imkaanssiz Gibbi Görünüyordu Sevil ögretmen Oktay Hocanin Ewinw Gelmeden önce Oktay Hc. Bi ögrencisi Ona Aşik Olmuuş Ve Onu Ayrtmayya çalişiyorddu öğremcci Zzili çalar Oktay Kapiyyi çalar Ve Kardeşinin Ew ödevlerini Bahane Edrek Içerii Girerve Tam O Sirada Sevil Hc. Gelirr Vee Kizi Yari çiplak Halde Grüür
ama Bunu Kiz Kasiitli Yapmiştirr Sevil. ögretmen Bubu Grünceee çok Kizipp Gieder Bunu Izaah Etmeye çalişirr Aam Sevil Dinlemz Rardan Uzan Zaman Geçerr ..........................
s
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-06-2024, 04:15 AM