:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Forum Aşkları !!!
>As!_M€L€q<
evet ölesin Hayatim....
bu Arada Tşkler FirtinaWink
Firari Fırtına
Bir yaşamdır sevgi
Ya yaşar ölürsün
Yada yaşamadan ..........

Önemli olan severek ölmekdir diyorum ben ama en helalinden , ama en şereflisinden .

Sevg...
ZeNiTH
Ölmek Gibi Yapacağımız Son Şeyi Şerefli Yapalım ..
VE Severek , Yürekte sevdayla , İmanla ..
Allah aşkıyla ..
Tekrar Teşekkür Fırtına ..
Firari Fırtına
Emrehan ,

Sen gibilerine çok ihtiyaç vardır . Bu yüreğini sakın ola değişme .

Sevg ...
bilgeis
http://www.duygusuz.com/forum/showthread...19606.html aynı veya buna benzer bir konu zaten açılmıştı.neyse söylenenleri tasvip etmesem de ve yazıyı da beğenmemiş olsam da yine de emek için tşkler..
Firari Fırtına
Evet o konuda da buna benzer konu işledim . Ve işlemeyede hep devam edeceğim . Bazen anlayışsız insanlar çıkabiliyor , onlara bu konuyu tam anlatmak lazım . Eeee sevgi diyoruz , kolay değil öyle .. Yalan olan sahte olan sanal aşklar ve forum dialogları bunların %10 una saygım var , geri kalanlar saf ve bilinçsiz bir aşk içerisindeler . Bir arayış yani , buldu yaa ..Mutludur o . Hiç sanmıyorum ..

Konuya ilginiz için ben tşk. ederim .. Saygımız sonsuzdur ...
bilgeis
konuya ilgim yok dikkatimi çekti bu tekrar o kadar..yoksa konu ilgimi çekecek bir yazı ve anlatım içermiyor...

tşk..
Firari Fırtına
Konu dikkat çektiyse yeterlidir bu .

Her kişi nin hoşuna gidecek diye bir şart yok . Sizin hoşunuza gitmemiş olabilir . Bu gayet normaldir .

Yinede yazılanlara kulak verin , üzülmeyin . Çünkü yanılmıorsam sizde forumda aşık olan bir bayansınız . Saygım sonsuzdur ama dikkat ....

Sevg ...
bilgeis
yazılanlara kulak vermem için önce yazılanlar seviyemde olacak bu bir..ikincisi de siz bizi merak etmeyin...kendinize bakın yeter..ben forumda aşık olmadım......forumda aşık olunmaz..neye dikkat edip etmeyeceğimi çok şükür bilirim...yaşım müsait ve de konumum...saygınız sonsuz olmasa da ya da hiç olmasa da farketmez..

tşk..
Firari Fırtına
ZeNiTH Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ölmek Gibi Yapacağımız Son Şeyi Şerefli Yapalım ..
VE Severek , Yürekte sevdayla , İmanla ..
Allah aşkıyla ..
Tekrar Teşekkür Fırtına ..

Bu şeref sevenlere aittir , Lakin bir şartla

- Adam gibi sevip , adam gibi sevilenlere -

Sevg ...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  chaussures adidas forum femme Hungplomp 1 156 04-03-2022, Saat: 05:25 AM
Son Yorum: wildfang
  Forum Aşkları !!! ( Hatırlatma ) Firari Fırtına 67 3,559 03-02-2008, Saat: 11:29 PM
Son Yorum: ~uqqaLa~

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-19-2024, 03:09 PM