:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kimsesiz Caddelerde Iki Korkak Yürek
ezoo20
kopyasgiderkenyv9.jpg

Belirsiz bir saat, yeniden dışarı atıyorum kendimi.Aradığımın ne olduğunu bilmeyen yada bilerek inkar eden gözlerle görüyorum cadddeleri. Seni mi arıyorum?

Neden insan istediklerini inkar etmeye zorlanır defalarca.. Neden karşılıksız kalır en değerli dokunuşlar hiç haketmeden? İkimizde birbirimizden habersiz atarız caddelere kendimizi.. Sen ne aradığını bilmeden, hergece tanınmayan silik yüzlerin arasında oturursun sabaha kadar. Bomboş, yapayalnız bir kalabalığın içinde unutursun kanayan yüzünü. Gün doğduğunda iyileştirici uykunun kollarında aydınlanır ruhunun karanlığı, ta ki yeni bir karanlık gelene kadar pencerelerine.. Ben ne aradığımı bilsemde, hiç umudum olmadığını bilerek sarılırım yalnızlığıma. İnsanlardan kaçarak yürürüm caddelerde. Bütün tanımadığım yüzler yalnızlğımı hatırlatır daha da fazla. Bütün adımlar büyütür acıyan yanlarımı yeniden. Hep tükenmiş olarak dönerim suskun bir güne. Hep kaybetmiş ve ağlamaklı..

İtiraf etmekten korkarak başlamayacağız, ruhlarımızı kurtaracak bir aşka. Mutluluk hiç bize ait olmayacak. Ödünç hayatların gölgelerinde izleyeceğiz uzaktan uzağa. Yıllar geçse de umutsuzluk birikintilerine basarak, başı önde, tanınmayan iki yüz görecek insanlar. Sessizliğin içinde, kimsesiz caddelerde gezinen iki yalnız yürek.

[SIZE=5]Soğuk bir gece, kimsesiz caddeler ve iki korkak yürek...
[/SIZE]
Ara
ezoo20
akgulerevejv4os4.jpg

Sürgün sevdalarmis payima düsen ben bilemedim...yüregimi bir yabanciya açarken..gerçekleri köreltmis gözlerim,sana alisirken masum hayallerle ben...sen yerine yoklugun sevmisim...ben tanridan bir seni dilemistim,belli ki.... en imkansizi secmisim neden birtanem?.söyle neden?....... neden seninleyken sensizligim?...... mutlusun belki baska bir sevdanin kollarinda,ama ben yoklugunla burada.hergün gelecegin günü beklemekteyim..dualarima ahlar koydum.bana gelmedigin her gece yazilsin diye hesabima..neden hala seni sevmekteyim?bir sevda agliyor simdi avuçlarimda.atsam seni dillerimden..kurtulsam sebebim olan gözlerinden..ben istemez miydim?sirf inat olsun diye sevdama çizik atan yazgima..ama olmuyor sevdigim!.... bir emanet biraktin ki bagrima..aglasam yakarsam......söküp atamam!..... bu emanet can durdukça bagrimda.seni seviyorum bir kere diyemedim ben sana..diyemedim seni ölesiye severken...nasil söylerim sen ihtisaminla karsimda dururken?..... nefesimi alan sen!..... kelimelerimi tüketen sen!..... nasil söylerdim sen gözlerime öyle bakarken?..... nasil nefes alirdim imkansizim karsimda dururken?.... içimi titreten sevdigim!.bir gün olsun bana gelsen..kurtarsan beni bu kahrolasi çaresizlikten..ne hakkin var almaya seni yüregimden?.... nasil olur da yüz çevirirsin.. benden...haketmedim!..haketmedim böylesi sensizligi ben..isyanim tanriya!....... o kadar gücüm yok!..... çikartamiyorum seni kirik kaderimden..... hayat yollarima uçurumlar koymus..... hangi yolu denesem..yokluguna çikar vardigim her yokus...sen sanipta sarildigim sevdalar.meger yazgima isyanim olmus.... ama olsun sevdigim!..... kapinda sana ait bir sevdayla ben..... beni saracagin günü bekleyecegim...... beni sevdamla alip gotürecegin.kimsenin bilmedigi.... bizi bizden alamayacaklari diyarlari bekleyecegim...o gün geldiginde ben sana...geçen zamana inat!..gözlerine baka baka..... hiç korkmadan... sıkılmadan..seni seviyorum diyecegim......... ve o gün ümidiyle ben..... gözlerine sürgün sevdami bekleyecegim..
Ara
Ç@RŞžI EMRAH
hımmm guzel olmuş paylaşımın için teşekkur ederım
Ara
ezoo20
RİCA EDERİM CANIMCIM..
BEÄžENMENE SEVİNDİM
Ara
yaşamsensin
paylaşım için teşekkürler canımcım çok güzel olmuş
Ara
yaşamsensin
tekbirzx9iu4.jpg

Şu an ne ağlamak, ne bir çığlık atmak, ne de elime geçen herşeyi fırlatıp
kırmak içimi rahatlatabilir!.. Belkide tarifi imkansız bu his, bende kalıcı olucak bilmiyorum...Kalmak ve gitmek adına iki seçeneğim olsaydı ki ben hep var olduğunu düşünmüştüm; kararım sonuna kadar kalmak olurdu biliyorsun...

Tek bir seçeneğim kaldı.

Gitmek...Gitmek...Gitmek...

Geride hayalleri ikinci kez yıkılan bir hayat bırakıp gitmek...Aynı şekilde yanımda hayalleri ikinci kez yıkılan bir hayat gotürüp gitmek...

Ben ''mucize'' denilen olayı sende öğrendim ve ona senle inandım.
Ve benim duyduğum mucizeler, insanın karşısına yaşamı boyunca sadece bir defa çıkabilir; bu şans bir defa verilebilir.Şimdi ''gitmek ne biliyor musun?

Şimdi gitmek, bu büyük mucizeyi büyük bir nankörlük ederek ayaklar altına almak!..
Şimdi gitmek, iki hayatı da alt üst etmek!..
Şu an bu yazdıklarımı okurkenki halini düşünemiyorum bile!..

Belki bana bir insanın aklına gelebilecek en ağır sözleri söylüyorsun.Belki en yıkıcı bedduaları ederek lanetler yağdırıyorsun...Eğer ki öyleyse ne kadar haklı olduğunu da biliyorsun.

Şimdi gidiyorum evet...Sana büyüttüğüm, bana göre benzersiz olan o sevgiyi kalbimin en derinlerine saklayıp ve bu kalbin bir daha sevebilme ihtimalini yasaklayıp gidiyorum...
Seni sevdiğimi bilmen seni ne kadar teselli edebilir ki ben olmadıktan sonra...
Ne önemi var ki bir gün aynı kalple, aynı AyşegüL olarak döneceğimin!...

Seni ve Beni bitirdikten sonra...
Ara
ezoo20
teşekkürler bende sana canımcım ..
beğenmene sevindim

canimsinbenim7ojaq8nj1.gif
Ara
SweetCandy
süpersinn yaaa...canimm cok tesekkürlerr..
Ara
ezoo20
teşekkür ederim canımcım beğenmene sevindim ..sağolasın
Ara
yaşamsensin
canimsinbenim7ojaq8nj1.gif

sende benim canımsınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Yürek yanıyor yar can çok acıyor.. mscxcs 4 533 04-11-2022, Saat: 02:57 AM
Son Yorum: wildfang
  Susmayi ögreniyor Bu Yürek.. ÇiLeK 5 291 04-08-2022, Saat: 09:37 PM
  Caddelerde Rüzgar Aklımda Aşk Var Masal_yuzLu 31 8,511 04-07-2022, Saat: 05:24 PM
  Terket beN? kimsesiz Bir SAbaha.. Stinq 4 325 04-07-2022, Saat: 04:17 AM
  Caddelerde rüzgâr, aklımda aşk var." history 1 560 04-19-2012, Saat: 07:25 AM
Son Yorum: acemhe

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-01-2024, 10:30 AM