:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
I£k DëƒÃ¢ §ëvi¥ørµm ( § & §)
>As!_M€L€q<
................
CariSmaBoY
Kod:
[i][b][SIZE=3][FONT=Georgia][color=black]Seni daha fazla incitmekten korkuyorum.[/color][/FONT][/SIZE][/b][/i]
[i][b][SIZE=3][FONT=Georgia][color=black]Ömründe yaşadığın mutluluğu huzuru sana yaşatamamaktan korkuyorum.[/color][/FONT][/SIZE][/b][/i]
[i][b][SIZE=3][FONT=Georgia][color=black]Sana kalbimden fazlasını verememekten korkuyorum.[/color][/FONT][/SIZE][/b][/i]
[i][b][SIZE=3][FONT=Georgia][color=black]Sonunda sana gözyaşından başka bir şey bırakamamaktan korkuyorum.[/color][/FONT][/SIZE][/b][/i]
[i][b][SIZE=3][FONT=Georgia][color=black]Seni sevmekten değil;dostluğunu suiistimal etmekten,[/color][/FONT][/SIZE][/b][/i]
[i][b][SIZE=3][FONT=Georgia][color=black]Seni kaybetmekten ve değerini bilememekten ve [/color][/FONT][/SIZE][/b][/i]
[i][b][SIZE=3][FONT=Georgia][color=black]Yüce Rabbime hesap verememekten korkuyorum.[/color][/FONT][/SIZE][/b][/i]
[i][b][SIZE=3][FONT=Georgia][color=black]Belki de çok fazla korkuyorum...[/color][/FONT][/SIZE][/b][/i]
[i][b][SIZE=3][FONT=Georgia][color=black][SIZE=6][COLOR=magenta]ÇÜNKÜ BEN iLK DEFA SEVİYORUM...[/color][/SIZE][/COLOR][/FONT][/SIZE][/b][/i]

Her zamanki gibi bol emek sarf etişsin bitaenm, değmişte, zaten dokunduğun herşey güzelleşiyor... Buna bende dahilim... Cidden güzel bir meleksin sen.. Aşkım lütfen korkma, beni ne kaybedeceksin nede kendinden soğutcaksın... Sen beni ancak kendine daha çok bağlarsın bitanem... Müzik yaptığın gif ler hepsi harika... Sen benim ilk im ve sonum olcaksın bitanem

Seni seviyorum...
esmerimsi_cadı
way be bende istiOm böLE aşk yw :S çOk gzL yazı emeine sağLk
Ara
*TATLI BELA*
oy kuzum beni süper olmuş emeğie sağlık...
teşekkürler...
allahım böyle güzel bir aşkı herkese nasip etsin....
>As!_M€L€q<
CariSmaBoY Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
Kod:
[i][b][SIZE=3][FONT=Georgia][color=black]Seni daha fazla incitmekten korkuyorum.[/color][/FONT][/SIZE][/b][/i]
[i][b][SIZE=3][FONT=Georgia][color=black]Ömründe yaşadığın mutluluğu huzuru sana yaşatamamaktan korkuyorum.[/color][/FONT][/SIZE][/b][/i]
[i][b][SIZE=3][FONT=Georgia][color=black]Sana kalbimden fazlasını verememekten korkuyorum.[/color][/FONT][/SIZE][/b][/i]
[i][b][SIZE=3][FONT=Georgia][color=black]Sonunda sana gözyaşından başka bir şey bırakamamaktan korkuyorum.[/color][/FONT][/SIZE][/b][/i]
[i][b][SIZE=3][FONT=Georgia][color=black]Seni sevmekten değil;dostluğunu suiistimal etmekten,[/color][/FONT][/SIZE][/b][/i]
[i][b][SIZE=3][FONT=Georgia][color=black]Seni kaybetmekten ve değerini bilememekten ve [/color][/FONT][/SIZE][/b][/i]
[i][b][SIZE=3][FONT=Georgia][color=black]Yüce Rabbime hesap verememekten korkuyorum.[/color][/FONT][/SIZE][/b][/i]
[i][b][SIZE=3][FONT=Georgia][color=black]Belki de çok fazla korkuyorum...[/color][/FONT][/SIZE][/b][/i]
[i][b][SIZE=3][FONT=Georgia][color=black][SIZE=6][COLOR=magenta]ÇÜNKÜ BEN iLK DEFA SEVİYORUM...[/color][/SIZE][/COLOR][/FONT][/SIZE][/b][/i]

Her zamanki gibi bol emek sarf etişsin bitaenm, değmişte, zaten dokunduğun herşey güzelleşiyor... Buna bende dahilim... Cidden güzel bir meleksin sen.. Aşkım lütfen korkma, beni ne kaybedeceksin nede kendinden soğutcaksın... Sen beni ancak kendine daha çok bağlarsın bitanem... Müzik yaptığın gif ler hepsi harika... Sen benim ilk im ve sonum olcaksın bitanem

Seni seviyorum...

tşkler bebeğim....senn için az bile.....
biliyorum seni kaybetmeyeceğim......
canım aşkım herşeyim ömrümsün...........
unutma sende bnm ilkim ve sonum olcaksın .....
bugün yarın gelecekte hep ama hepp.... yanındayım...
bende seniiiii seviyorummmm.......
>As!_M€L€q<
esmerimsi_cadı Adlı Kullanıcıdan Alıntı:way be bende istiOm böLE aşk yw :S çOk gzL yazı emeine sağLk

saolasın inşş sennde olurr.....SmileSmileSmile
>As!_M€L€q<
*TATLI BELA* Adlı Kullanıcıdan Alıntı:oy kuzum beni süper olmuş emeğie sağlık...
teşekkürler...
allahım böyle güzel bir aşkı herkese nasip etsin....

RİCA EDEİRMMMM )SmileSmile
CANIM BNM BEÄžENMENE SEFİNDİMMM SmileSmile:
AMİNN CANIM HERKESE VERSİN Smile
PrinceSs
HerZamanKi gibi HariKa oLmu$$$....SmileYüreğinizdeKi aşk'n bitmemesi diLeğiyLe...Smile
>As!_M€L€q<
saolasın canım bnm SmileSmileSmilebeğenmene sefindim

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  §ëni ¢øk §ëvi¥ørµm HërşÃ«Â¥im (§&§) >As!_M€L€q< 23 817 04-14-2007, Saat: 11:01 AM
Son Yorum: >As!_M€L€q<

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-15-2024, 09:43 PM