:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
A?k ayn? zamanda dostluk mudur?
toxique_lierre&b.b.k
Emy Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
Bir damla g?zya?? misali

Ans?z?n damlay?verdin kalbime
Ve ordan s?zd?n i?eriye
Sorgusuz, sualsiz
Kabul g?rd?n benli?imde
Hangi cesaretle?
Ben de veremedim bir anlam
Bu halime!
Ne kadar gezeceksin
Kalbimin hassasl?klar?nda
Ve ne zaman kuruyacaks?n
Hangi noktada?
Ne diyecem ben sana
Ya da bana ya?att???na
Sevda m? dostluk mu
Bilinmezsin sen bana..
H.Y.

Bu da halet-i ruhiyem(do?rumu yazd?m bilmiyorm amaSmile)
sevdaya dahil diycektir...butun kavramlarin ayni yurekte tikis tikis oldugu tek mekan sevdada...sevdali denir sevdamsin denir...bazen dostum a da bu anlam yuklemlenir...
fazla acilmayim ben Smile
cok guzel,ellerine saglikWink
Ara
Firari Fırtına
Fazla açılırsak boğuluruz walla ..Smile
toxique_lierre&b.b.k
di mi ya...ben zaten boguluyorum gigim cikmiyor Smile sevda guzel sey yaf...
Ara
Firari Fırtına
SmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmile
kardelen
aşkın da dostluğunda yeri başkadır.ama aşklar gelip geçici iken dostluklar bir ömür olduğından bu onu daha kıymetli yapıyo..şahsen hiçbir aşk için dostunuzu atmayın derim.zor anınızda aşkınız değil dostunuz oluacaktır.ama genellikle...
Ara
Firari Fırtına
Farklı bir düşünce tarzı , saygı duymak lazım ...Teşekkürler kardelen ..

Sevg ...
Ba?BeLaS?
Emy Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Madem dertlere ?are bulnuyo; benim de sorula?m var:confused: Arkada?lar sizce a??k oldu?umuz ki?i ayn? zamanda dostumuz mu olur? Ya da biten a?klar?n ard?ndan dost kal?nabilinir mi? Kar?? cinse kar?? duyulan sevgi her zaman a?k olmak zorunda m??

Bu ???n? istiyorum:o

biten a?klar?n ard?ndan dost kalanlar sahtedi bence.ama a??k oldu?umuz ki?i dostumuz de?ildir sevgilimizdir.ama kar?? cinse duyulan sevgi her zaman a?k olmak zorunda de?ildir......
Ara
..TuuCe..
cnm bnce a$ık oLdugumuz biri aynı zamanda dostumuzdr..çünkü biz onunLa her$eyi payLa$ırz_dostumuzLa payLa$tkLrımızı biLe..
ztn bööLe oLmasa sıkıcı oLur..
ayrıLdktan snr eger kötü bitmemi$se arkada$ kaLınabiLr ama dost oLmaz..yani bnce Wink
Ara
Emy
Çok güzel dedinSmile Bundan sonra aşkın diğer adı en özel dostluk ben de bilmem siz de nasıldır?
Ara
LasT_HerO
Dost olduğun birine de aşık olabilirsin bence çoook görecelii aşık olursun heyacan biterr ama en sevdiğin dostun da olabilir göreceli yanii insan lar kendine uydurular aşkı aşk aslında hep aynıdır bakış açısı farklıdır ...
Anladınız mı?Big Grin (karışık mı olduu ne?)
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 07:02 AM