:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Anket Başlığı: Ben çok güzelim diyen mi güzeldir yoksa ben çok çirkinim diyen mi? Sizce hangisi?
ben çirkinim diyen güzeldir çünkü en azından kendini beyenmiş sayılmaz
37.04%
10 37.04%
bi görmem lazım hangisi güzel
33.33%
9 33.33%
ben çok güzelim diyen güzeldir çünkü kendinden emindir
14.81%
4 14.81%
esmersen güzelsin
7.41%
2 7.41%
sarışın kumral esmer farketmez ben hepsini severim
7.41%
2 7.41%
Katılımcı sayısı: 27 100%
* Siz bu anket için oy kullanmışsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ben çok güzelim diyen mi güzeldir yoksa ben çok çirkinim diyen mi? Sizce hangisi?
GCLRNFNS
ya şakaaaa şakaaaaaaa nehir şaka yahuuuuuuu
Ara
ezoo20
goshtrider Adlı Kullanıcıdan Alıntı:anladım diyodunnnnn yaaaaaa kısssssssssssssssssssssssssssss
VALLA SEN SÖYLE BANANESmile
Ara
SweetCandy
..............
Ara
GCLRNFNS
aziiiizimmmmm bu sorunun cevabını sana söyledimmmm benii tanısaydınnnn kendime nasıl baktıgımı görmeni isterdimmmm .......
Ara
CReATuRE
hımmm bu arada arkadaşlar lütfen tartışma yapmayalım olur mu ne güzel sohbet ediyoruz burda WinkWinkWinkWink))WinkWinkWinkWink
ezoo20
YAW YANLIŞ BİR ŞEY DEÄžİLDİKİ NEHİRCİM SEN SANALDA TANIŞIPÄž EVLENENLER VAR DİYİNCE ODA ÖYLE DEDİ SORUN YOK YANİ Smile
ATİ KÖTÜ DEÄžİL NEHİRCİM ...
ÖCÜDE DEÄžİL SmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmile)
Ara
ezoo20
AZİZ KİM TARTIŞIYOKİNESmile
Ara
CReATuRE
goshtrider Adlı Kullanıcıdan Alıntı:aziiiizimmmmm bu sorunun cevabını sana söyledimmmm benii tanısaydınnnn kendime nasıl baktıgımı görmeni isterdimmmm .......

kardeşim sen galiba benim ne demek istediğimi anlamadın yada ben sana anlatamadım...ben burda yazdıklarına cevap veriyorum ve yazdıklarında görülüyorki aşık olunca insan kendine tabiki bakar... WinkWinkWink)WinkWinkWink

neyse sorun değil bana özelden msn ver tanışırız kardeşim SmileSmileSmileSmile
GCLRNFNS
nehircimmmmm hani dedinyaaaaa sanalda aşık olan evlenen çok insan var diyeeeee bi an kendimi senin yannda hissettimmm ve bunu nekadar içtenlikle söyledigini sanki duymuş gibi oldummmmm....
Ara
ezoo20
goshtrider Adlı Kullanıcıdan Alıntı:aziiiizimmmmm bu sorunun cevabını sana söyledimmmm benii tanısaydınnnn kendime nasıl baktıgımı görmeni isterdimmmm .......
AZİZ DOÄžRU DİYO
ÇOK CİCİ BAKAR KENDİNE ATİCİM Smile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  En Güzel 100.Yıl Forması Hangisi? €BeRimSin 34 1,590 04-13-2022, Saat: 09:58 AM
Son Yorum: wildfang
  sizce erkeklermi daha kıskanç kadınlarmı?? yaraliyureq 23 1,206 04-13-2022, Saat: 04:51 AM
  En Beğendiğiniz Kiz Ve Erkek Ismi Hangisi... senem albayrak 94 3,811 04-11-2022, Saat: 09:32 PM
  Internet Sizce Yararlimi Zararlimi.... yaraliyureq 2 358 04-11-2022, Saat: 12:54 PM
  Sizce Hangisi? sweetgirl_12 12 559 04-11-2022, Saat: 10:51 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 05-17-2024, 07:28 PM