:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Anket Başlığı: Ben çok güzelim diyen mi güzeldir yoksa ben çok çirkinim diyen mi? Sizce hangisi?
ben çirkinim diyen güzeldir çünkü en azından kendini beyenmiş sayılmaz
37.04%
10 37.04%
bi görmem lazım hangisi güzel
33.33%
9 33.33%
ben çok güzelim diyen güzeldir çünkü kendinden emindir
14.81%
4 14.81%
esmersen güzelsin
7.41%
2 7.41%
sarışın kumral esmer farketmez ben hepsini severim
7.41%
2 7.41%
Katılımcı sayısı: 27 100%
* Siz bu anket için oy kullanmışsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ben çok güzelim diyen mi güzeldir yoksa ben çok çirkinim diyen mi? Sizce hangisi?
SweetCandy
goshtrider Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ezoooo bu nehir varyaaaaaaaaaaa .....anadın sen oniiiiiiii.....

neymisim ben söyle söyle, söylede bende bileyimm dimi, hadii bekliyorumm.....
Ara
ezoo20
goshtrider Adlı Kullanıcıdan Alıntı:aziziiiiiiimmmm bu söylediklerini sence bizim gibi insanlar hayatta uygulamıyormurduki sen bunları bizlerle paylaşıyorsun eminol bi insan gerçekten severse aşıksa zaten kendini bakıma sokar alımlı olmayı saglarrrrrr dimiiiiii ama....
YA AMA İLLA BİRİLERİNE BEÄžENDİRMEK İÇİNMİ YAPMAK LAZIM OLMASI GEREKENİ ..
VALLA BEN KİMSE İÇİN DEÄžİL...KENDİM İÇİN YAPARIMMMMMMSmile
Ara
CReATuRE
peki sen sadece aşık olduğun zaman mı bakım yapaıyyosun kendine bakıyosun ne bilim kendine özen gösteriyorsun...

yanlış düşünüyosun kardeşim bence insanlar her zaman temiz düzenli olmalıdırlar...herşeyden önce bu karşısındaki insana saygısını belli eder her ne kadar kendisini düşünmüyorsada...

sen evden çıkmadan neden saçlarını düzeltirsin yada sana yakışan elbiseleri giyip çıkarsın yada neden yıkanırsın , neden berbere gidersin neden tırnaklarını kesersin neden dişlerini fırçalarsın neden parfüm kullanırsın vs...bunları birçok örnekle gözterebiliriz ...

yada şöyle diyim sana bunları sen sadece aşık olduğun zaman mı yapıyorsun...
ezoo20
ATİ BU AÇIKLAMAYI YAPMA YI SANA BIRAKIYOM NEHİR BANA SORUYO SÖYLE CABUK NE BU NEHİRRR
Ara
GCLRNFNS
bu konuyu istersen beni daha yakından tanıyarak anlayabilirsinnnn aziziiiimmmmm
Ara
GCLRNFNS
anladım diyodunnnnn yaaaaaa kısssssssssssssssssssssssssssss
Ara
SweetCandy
evet bekliyorumm hala bi cvp gelmedii...ben neymisimm...
Ara
CReATuRE
bak kardeşim ben sana bişey demiyorum sorun değil tanışırız kardeşim...

ben sadece sana bir soru sordum onun cevabını istiyorum o kadar...

peki sen sadece aşık olduğun zaman mı bakım yapaıyyosun kendine bakıyosun ne bilim kendine özen gösteriyorsun...

yanlış düşünüyosun kardeşim bence insanlar her zaman temiz düzenli olmalıdırlar...herşeyden önce bu karşısındaki insana saygısını belli eder her ne kadar kendisini düşünmüyorsada...

sen evden çıkmadan neden saçlarını düzeltirsin yada sana yakışan elbiseleri giyip çıkarsın yada neden yıkanırsın , neden berbere gidersin neden tırnaklarını kesersin neden dişlerini fırçalarsın neden parfüm kullanırsın vs...bunları birçok örnekle gözterebiliriz ...

yada şöyle diyim sana bunları sen sadece aşık olduğun zaman mı yapıyorsun...
SweetCandy
ya offfffffffffffffff durun bi ya..önce bi benim soruma cvp istiyorumm...ben neymisim..söylesene yaaaaa...
Ara
CReATuRE
neyse ben cevabımı aldım kardeşim WinkWinkWinkWinkWinkWinkWinkWink

bu arada sen neymişsin nehir SmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmile

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  En Güzel 100.Yıl Forması Hangisi? €BeRimSin 34 1,504 04-13-2022, Saat: 09:58 AM
Son Yorum: wildfang
  sizce erkeklermi daha kıskanç kadınlarmı?? yaraliyureq 23 1,132 04-13-2022, Saat: 04:51 AM
  En Beğendiğiniz Kiz Ve Erkek Ismi Hangisi... senem albayrak 94 3,694 04-11-2022, Saat: 09:32 PM
  Internet Sizce Yararlimi Zararlimi.... yaraliyureq 2 348 04-11-2022, Saat: 12:54 PM
  Sizce Hangisi? sweetgirl_12 12 526 04-11-2022, Saat: 10:51 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 04-30-2024, 07:55 PM