:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Anket Başlığı: Ben çok güzelim diyen mi güzeldir yoksa ben çok çirkinim diyen mi? Sizce hangisi?
ben çirkinim diyen güzeldir çünkü en azından kendini beyenmiş sayılmaz
37.04%
10 37.04%
bi görmem lazım hangisi güzel
33.33%
9 33.33%
ben çok güzelim diyen güzeldir çünkü kendinden emindir
14.81%
4 14.81%
esmersen güzelsin
7.41%
2 7.41%
sarışın kumral esmer farketmez ben hepsini severim
7.41%
2 7.41%
Katılımcı sayısı: 27 100%
* Siz bu anket için oy kullanmışsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ben çok güzelim diyen mi güzeldir yoksa ben çok çirkinim diyen mi? Sizce hangisi?
SweetCandy
...................
Ara
ezoo20
goshtrider Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ya niye böyle düşünüyorsun ezooooo karşındaki inasanı görmüyorsun konuşuyorsunnn ben güselim dedi inandın ve gördünkü çikin çıktı onun samimiyetine nasıl inacaksın bundan sonraaaa söylermisinnnnn
YA BEN GÜZELLİÄžE ÖENM VERSEN HAKLISIN ..AMA BENİM ,İÇİN ÖNEMLİ DEÄžİL....SENİN BAHSETTİÄžİN FARKLI BİR MEVZU..
GÖRMEDEN AŞIK OLAVAK KADAR SALAK DEÄžİLİM HERHALDE..
NET ORTAMINDAN BAHSEDİYOSUN HERHALDE SEN Smile
Ara
ezoo20
CReATuRE Adlı Kullanıcıdan Alıntı:arkadaşlar güzellik göreceli bir kavramdır...bana güzel gelen birisi başkasına çok çirkin gelebilir bana çirkin gelen biri başkasına dünya güzeli gelebilir dimi ama....ama şöylede bir durum var çirkin kadın bence yoktur hepsi güzeller ama bakımlı ve bakımsız olarak ikiye ayrılırlar... WinkWinkWinkWink
İŞTE OLAY BUUUUUUUUUUUUUUSmile
SAÄžOL YAAAAASmile
AMA BUNU KADINLAR İÇİN SÖYLEMEKTE YANLIŞ OLUR ...

ERKEKLER İÇİNDE GEÇERLİ Smile
Ara
GCLRNFNS
yok hayır ben insanın samimiyetine bakarımmmm ben güselim diyosa güselsin derim çirkinim diyosada eyvalllaaa derim konu kapanırrrrrrr sana aşık olmaktan bahsetmedim herhalde ben yanlış anlaşıldımmmmm...
Ara
CReATuRE
tabiki erkekler içinde geçerli...çünkü bir kadın erkeğine yada çevresindekilere kendisini begendirmek için bakım yapıyosa erkekte aynı şekilde kadınına ve çevresindekilere bakımlı ve hoş görünmek için bakım yapmalıdır...şahsen ben bir erkek olarak bazen çevreme bakıyorum da saç sakal birbirine karışmış tırnaklar uzun eller kirli kötü kokular gelen erkekler var bu hiçte güzel bir durum değil...Kısacası erkekler de kadınlarda yeteri kadar kendilerine bakmalılıar...bu hem kendisine olan saygısıdır hemde karşısındaki insana verdiği önem ve saygısını göstermek anlamına gelir...
ezoo20
goshtrider Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yok hayır ben insanın samimiyetine bakarımmmm ben güselim diyosa güselsin derim çirkinim diyosada eyvalllaaa derim konu kapanırrrrrrr sana aşık olmaktan bahsetmedim herhalde ben yanlış anlaşıldımmmmm...
BEN SUSUYORUM KENDİMİ ANLATAMIYORUMMMMMMMMMSmile
:yikildim: :yikildim:
Ara
GCLRNFNS
aziiz abi sen fena kopmuşsun bu konudaaaaaa bişi demiyorum sana saygım sonsuzzzzzz
Ara
ezoo20
CReATuRE Adlı Kullanıcıdan Alıntı:tabiki erkekler içinde geçerli...çünkü bir kadın erkeğine yada çevresindekilere kendisini begendirmek için bakım yapıyosa erkekte aynı şekilde kadınına ve çevresindekilere bakımlı ve hoş görünmek için bakım yapmalıdır...şahsen ben bir erkek olarak bazen çevreme bakıyorum da saç sakal birbirine karışmış tırnaklar uzun eller kirli kötü kokular gelen erkekler var bu hiçte güzel bir durum değil...Kısacası erkekler de kadınlarda yeteri kadar kendilerine bakmalılıar...bu hem kendisine olan saygısıdır hemde karşısındaki insana verdiği önem ve saygısını göstermek anlamına gelir...
ÇOK GÜZEL ANLATMIŞSIN ..
İLK BAŞTA KENDİNE SAYGI:Confusedmiley17:
Ara
GCLRNFNS
ezooooo görmeden aşık olucak kadar diilim dedinya ben o lafa bakarak söyledim canımmmmm sen genede sinirlenmeeee nede olsa sanal oartam
Ara
CReATuRE
goshtrider Adlı Kullanıcıdan Alıntı:aziiz abi sen fena kopmuşsun bu konudaaaaaa bişi demiyorum sana saygım sonsuzzzzzz

sana tek bişey sormak istiyorum ; insanın karşısındaki insana kendisini begendirmesi için bakımlı olması yada ne bilim kendine özen göztermesini söylemem kopmaksa tmm ben koptuğumu kabul ediyorum kardeşim... WinkWinkWinkWink

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  En Güzel 100.Yıl Forması Hangisi? €BeRimSin 34 1,504 04-13-2022, Saat: 09:58 AM
Son Yorum: wildfang
  sizce erkeklermi daha kıskanç kadınlarmı?? yaraliyureq 23 1,132 04-13-2022, Saat: 04:51 AM
  En Beğendiğiniz Kiz Ve Erkek Ismi Hangisi... senem albayrak 94 3,694 04-11-2022, Saat: 09:32 PM
  Internet Sizce Yararlimi Zararlimi.... yaraliyureq 2 348 04-11-2022, Saat: 12:54 PM
  Sizce Hangisi? sweetgirl_12 12 526 04-11-2022, Saat: 10:51 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 04-30-2024, 08:07 PM