:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Anket Başlığı: Türkiye'nin Avrupa Birliğine girmesi için referandum yapılacak olsa sizin oyunuz ne o
evet girelim
50.00%
3 50.00%
hayır girmeyelim
50.00%
3 50.00%
Katılımcı sayısı: 6 100%
* Siz bu anket için oy kullanmışsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Türkiye'nin Avrupa Birliğine girmesi için referandum yapılacak olsa sizin oyunuz ne o
SweetCandy
ezoo20 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:valla nehir senin iş kebabbbbbbbbbbSmile

neden kizz...eh biraz öyle istee..aman napiyim yaa..
Ara
eRCi
.....................................
GCLRNFNS
ezooooo bak anlatayım canımmmm neden girmiyelim bunlar bizi istemiyolarki zaten benim kısdıgım neden onlara kendimizi alçaltalımkiiii şunu unutma ezoo türkün türkten başka ne bugün nede yarın dostu yokturrrrrr....... 2+2=4 ezoooooom....
Ara
ezoo20
HELAL SANA AZİZ SÜPERSİN ...Smile
ATİ YE KAPAK OLSUN ...
Ara
GCLRNFNS
ya bidakka suçlu benmi oldum yaniii bakın eger ben istemedim diye bizi almadılarsa tamam ama sırf bizi küçük gören bu ülkeyi geçmişte düşmanlardan nasıl aldıgımızı kendilerine yediremediklerinden dolayı bizi almıyolarsa bunun cevabınıda siz verin bana ozamannnn.......
Ara
CReATuRE
bunu geçmişle bir ilgisi olduğunu pek sanmıyorum bu tamamen bir strateji oyunu gibi arkadaşlar yada satranç oyunu gibidir..taşları doğru yerde doğru zamanda oynarsan yenemeyeceğin rakip yoktur...
ezoo20
CANIM BENİM ATİCİM BAK GÜZEL ARKADAŞIM ...
GEÇMİŞE MAZİ ...BİZİM ÇOCUKLARIMIZA KALABİLECEK BİRŞEY GÖSTEREBİLİRMİSİN TÜRKİYEDE..

YA BİLEM YAW ..ORADA YAŞAM DAHA KOLAY ..ADAMLARIN BİZİMKİLER GİBİ EZİLEN BÜZÜLEN YANLARI YOK...
BİZ ONLARI ADAM EDERİZ HEM BELKİDE..
BİZ ONLARA NİYE BENZEYELİM ŞİMDİ Smile
Ara
CReATuRE
evet çok doğru biz belki bunu göremeyeceğiz yada o zaman yaşımız geçecek bunu neden çocuklarımızdan esirgeyelim ki onlaraın daha iii bir gelecekte yaşaması için bizimde şimdiden çaba göstermemiz gerek destek olmamız gerek Avrupa birliğine girsek kötü mü olur yani...daha refaha kavuşuruz daha iii yaşam şartlarına kavuşuruz maddi olarak daha güçlü bir durumu kavuşuruz ülkemizin yıllık kişi başına geliri artar ülkemizdeki ekonomi düzlüğe çıkar enflasyon daha az seviyeye iner vs...gibi daha birçok konuda iyileşme olur buda kötü mü olur sizce arkadaşlar...ben girmeyelim diyenlere bir kez daha düşünün derim...
ezoo20
EVET AZİZ HAKLISIN ÇOCUKLARIMIZA BİRŞEY BIRAKACAKSAK BU DA O KAPIŞLARDAN İÇERİ GİRMEKTEN GEÇMEKTE ...
FİKRİME ONAY VERMEN GÜZELDİ Smile
Ara
ezoo20
BİR ŞIMARIP GELECEMMMMMMMMMSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Onu Sevdiğini Söylemek Için Yalnizca Bir Saatin Kalsaydi?? CeYDa HaNDe KeSiM 77 2,937 04-14-2022, Saat: 08:22 PM
Son Yorum: wildfang
  14 şubat Senin Için.... PrinceSs 21 1,004 04-11-2022, Saat: 09:57 AM
  PeriKIZI35'in adını bulmak için kaç saat uğraştınız? PrinceSs 21 901 04-09-2022, Saat: 10:31 PM
  Doğa üstü güçlerin olsa ahngisini tercih ederdin?? Seyduna 36 2,125 04-19-2011, Saat: 05:08 PM
Son Yorum: ZencefiL
  Bir fiLm'in Sizi etkiLemesi Için nasıL bir özeLLigi oLmaLı? My_LiFe 2 598 05-08-2009, Saat: 07:10 PM
Son Yorum: Patikli_Penguen

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 07:34 PM