:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Anket Başlığı: Türkiye'nin Avrupa Birliğine girmesi için referandum yapılacak olsa sizin oyunuz ne o
evet girelim
50.00%
3 50.00%
hayır girmeyelim
50.00%
3 50.00%
Katılımcı sayısı: 6 100%
* Siz bu anket için oy kullanmışsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Türkiye'nin Avrupa Birliğine girmesi için referandum yapılacak olsa sizin oyunuz ne o
GCLRNFNS
vayyyyyyyyyyy ezooooo tam bi avrupalı gibi konuşmuşsunnnnnn ........
Ara
ezoo20
Ya Neden öyle Diyonkine YaaaaaaSmile
Bak üzülüyorum Ama ..ben Avrupali Değilim Sadece Geleceğe Zemin Olayi ..
Ben Isterim Kendi çocuklarimim Daha Iyi şartlarda Olmasini ....SmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmile
Ara
GCLRNFNS
ah beeee ezzzoooom onların ne düşündükleri senin için önemli degimiiii ya onlar senin yaşadıgın gibi bi hayat yada geçmişe gidersek atlarımız gibi bi hayatları olsun istmeslermiydiiii ozaman niçin çocuklarımıza okullarda kendi geçmişimizi anlatırızki ozaman avrupayı anlatalımmmm desrslerde ama eger konu teknolojii endüstriyse bak ona bişi demmeeeeemmm canımmmmm......
Ara
ezoo20
YA CANIMCIM SENİ DÖVECEM HEEEEEEEEEESmileSmileSmileSmileSmileSmile)
YAW BEN TARİHİ BİLMEYEN ÇOCUKLARIN OLMASINI TABİKİDE İSTEMEM..
AMA ONLARDA BİZİM TARİHLERİMİZİ İŞLİYOLAR..TABİ YÜZEYSEL AMA İŞLİYOLAR SONUÇTA..
HEM BİZ OKADARDA SAF DEÄžİLİZ..
ÇOCUK LARIMIZI VERİP ALIN SİZ YETİŞTİRİN DEMEYECEK KADAR BEYİNLERİMİZ ÇOK ŞÜKÜR..
SADECE GELECEK KAYGISI BU...
ADAMLAR HERŞEYİ BİLEREK YAPIYOLAR..BİZİM YENİ ANLADIKLARIMIZI ONLAR ÇÖZMÜŞ OLUYOLAR..ONLARIN İMKANLARI BİZLERİNDE ELİNDE OLSA NE OLURKİ YANİ ZARARI NE YANİ Smile
Ara
GCLRNFNS
Tamam Dövme Beni Sen Nedersen O Olsunnnnnn....
Ara
ezoo20
SmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Onu Sevdiğini Söylemek Için Yalnizca Bir Saatin Kalsaydi?? CeYDa HaNDe KeSiM 77 2,939 04-14-2022, Saat: 08:22 PM
Son Yorum: wildfang
  14 şubat Senin Için.... PrinceSs 21 1,005 04-11-2022, Saat: 09:57 AM
  PeriKIZI35'in adını bulmak için kaç saat uğraştınız? PrinceSs 21 902 04-09-2022, Saat: 10:31 PM
  Doğa üstü güçlerin olsa ahngisini tercih ederdin?? Seyduna 36 2,125 04-19-2011, Saat: 05:08 PM
Son Yorum: ZencefiL
  Bir fiLm'in Sizi etkiLemesi Için nasıL bir özeLLigi oLmaLı? My_LiFe 2 598 05-08-2009, Saat: 07:10 PM
Son Yorum: Patikli_Penguen

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 11:15 PM