:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gec KaLdın sewgiLi...
ßLacK_DragoN
Yine geç kaldın sevgili!
Geç kaldın yarım kalmışlığıma..
Zaten ne zaman tamamlaya nım oldunki sen,hep eksilttin birşeyleri benden..s eninle herşeye vardım ben ama ne istediğini bilemedin sen..ne unutmama izin verdin ne sevmeme,ortalama duygular yaşadım sayende..
Herşeyimin sebebi sensin,herşeyimsin benim..Bu kadar çok sen varken bende "sen" niye yoksun he niye?..
Dayanamıyorum ne olur tut artık ellerimde n..Bak!sensiz geçen her saniyede ölüyorum..
Kahretsin ki hala seni görmek istiyor gözlerim..Gel!Azrailim ol al bu canı kalbim gibi parçala!..yada gel ölmemekle-yaşamamak arasındaki savaşımı sen kazan,ben yoruldum. .ya öldür ya yaşat....
Ama bu defa geç kalmadan gel sevgili!..gel ki,sevildiğimi bileyim senin tarafından..bu duyguyu çok görme bana ...!
Ara
ezoo20
Yine geç kaldın sevgili!
Geç kaldın yarım kalmışlığıma..
Zaten ne zaman tamamlaya nım oldunki sen,hep eksilttin birşeyleri benden..s eninle herşeye vardım ben ama ne istediğini bilemedin sen..ne unutmama izin verdin ne sevmeme,ortalama duygular yaşadım sayende..
Herşeyimin sebebi sensin,herşeyimsin benim..Bu kadar çok sen varken bende "sen" niye yoksun he niye?..
Dayanamıyorum ne olur tut artık ellerimde n..Bak!sensiz geçen her saniyede ölüyorum..
Kahretsin ki hala seni görmek istiyor gözlerim..Gel!Azrailim ol al bu canı kalbim gibi parçala!..yada gel ölmemekle-yaşamamak arasındaki savaşımı sen kazan,ben yoruldum. .ya öldür ya yaşat....
Ama bu defa geç kalmadan gel sevgili!..gel ki,sevildiğimi bileyim senin tarafından..bu duyguyu çok görme bana ...!

inş ..bu kez çok geç kalmaz..
emeğine sağlıkSmile
Ara
ßLacK_DragoN
Eyw..saOll ..iNs..KaLMazBig Grin
Ara
joyfull
teşekkürler..emeklerin için..
Ara
ßLacK_DragoN
SaoL joyfuLLL Yoruumn icin....
Ara
InsensItIve
cok güzelmiş eline sağlık....
Ara
ßLacK_DragoN
eyw...sende saoLasın kardes...
Ara
MaSaLcI
çok güzel eline sağlıkkk ....
ezoo dediğin gibi işllah bu sefer geç kalamazBig Grin
Ara
ezoo20
kalmaz kalmaz Smile
inş yani,iiiiiiiiiiiSmile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Çok Geç KaLdın ULan ZeNiTH 10 511 04-11-2022, Saat: 08:38 AM
Son Yorum: wildfang
  Geç biLe kaLdın GİT Hadi ! [yaLvaRırım giTmé eRCi 2 618 10-31-2011, Saat: 10:26 AM
Son Yorum: eRCi
  Bir sen kaldın içimde kalbim sahibiyle! acemhe 0 327 06-05-2010, Saat: 02:09 AM
Son Yorum: acemhe
  Geç biLe kaLdın GİT Hadi (GiTMe) eRCi 3 459 04-05-2009, Saat: 09:11 PM
Son Yorum: ÇiLeK
  Hiç Vazgeçmek Zorunda Kaldın mı _BarBie_ 28 1,111 11-02-2008, Saat: 05:21 AM
Son Yorum: ÐŽeşaren

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-15-2024, 02:10 AM