:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Buda Benim Gidişim özür Dilerim ...
ÐŽeşaren
Herkesin kendine göre nedenLeri var arkadasLar...Sad
Ne oLur anLamaya caLisin, hic birimizin kaLbini kirmak istemez güL'üm...!

Hersey zamanLa haLL oLur insaLLah!
Ara
djseninim
ne yapalım bende gidicem dedim ama kaldım burd a hadi hakkınızı helal edin
Ara
ROSE
Hayatımda ilk kez olsun bir sözümü tutmayı başaramadım ..Bunun için kimse bana kızamaz.Sadece yalnız kalmak istedim biraz ayrılmak istedim belki konuyu açmamam lazımdı .Ama elimde olmadan o an ki ruh halime yenildim ve bunun iyi olacağını düşündüm ..Ama gördüm ki yanlış olan gitmek miş..Kaçmak hiç bişeye çare değilmiş..Ben sizlere öyle alışkınım ki evim gibi ya, üzüntümde neşemde yanımda hep varsınız...Bu kadar beni seven insanlara haksızlık yapmaktan sa gittiğim gibi gelmeyi tercih ettim .Bir ilki yaşadım hayatımda yapmayacağım bişeyi yaptım .Kendime yenilmedim, sizler için geldim .He şunu diyenlere elbet bi cevabım var gittin neden geldin ?ki madem bu kadar insan beni seviyor demez diye düşünüyorum yine de ben ..Bazı değerler kaybedilince anlaşılırmış ..Ben sevgiye inanan biriyim eğer insan bana o hissi vermişse sonuna kadar yoluna ölürüm kurban olurum ..Uzun zamandır burdayım beni bilen bilir tanıyan tanır zaten ..Sadece bana verilen değerin benim gözümde eksi olmadığını ispatlamak içindir dönüşüm artı sizleri gerçekten yürekten inanarak sevdiğim içindir..Paylaşım güzel şey buranın yeri zaten benim gözümde tartışılmaz....Şunuda söylemek istiyorum kendimi ilgilendiren bi karardı gitmek istememdeki sebep..
Verdiğim kararı istemeden verdim herkesin kendine göre nedenleri vardır onlarda bende saklı kimse bilmeden aklından başka şey geçirmesin sözüm anlayana ..

Bana verilen değeri elimin tersiyle tepmek yerine öpmeyi tercih ederim..Onlar kendilerini biliyorlar hemde çok iyi her ne kadar bana biraz kırılsalar bile SmileBen insanım bir halim bir halini tutmuyor ..Hepimiz böyle durumlara düşeriz kaçmak isteriz ama kaçarken unuttuğumuz bişey vardır kırdıklarımızın asla farkında olmayız..Zaman geçer biz o zaman neyin doğru neyin yanlış olduğunu anlarız..Bana yakışan sevdiklerimle kalmakmış..Sizin beni sevdiğiniz gibi bende seviyorum hepinizi.O an mantıklı düşünmedim benim için iyi olan size göre yanlıştı haklısınız kabul ediyorum.

.Ben kaldığım yerden devam ...

DUYGUSUZ.COM adına şiirler yazdım,çok güzel paylaşımlar oldu ,dostluklarım oldu. gitmek kolay olanıymış ben zor olanı seçiyorum .Sizleri üzdüysem affedin beni ..Ama beni anlayacağınızı umuyorum.Bir hatanın bedelini sevdiklerimi kaybederek ödemek istemiyorum ..Kazanmak zor , kaybetmek kolay ....Ben sizlerin sevgisini kazanmışım bu bana yeter sizde benim kalbimdesiniz ..

Sustum sustum olmadı .. kalp taşıyan biriyim dayanamıyorum napım ..Hiç bişeyi görmezden gelemezdim ...Umarım kendimi yeterince anlatabilmişimdir...
Bu konu hakkında yorum yapılmazsa sevinirim ..Sadece kaldığımı yazmak için okuyun diye yazdım ..Daha sonradan konunun silinmesini rica ediyorum..
Ara
djseninim
sen geldin ya meleğim bu bize yeter canımsın
Ara
ROSE
sağol canım benim ...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  yaptıgımdan dolayı özür diliyom gökhan_72 1 536 04-13-2022, Saat: 12:12 PM
Son Yorum: wildfang
  ??te Benim Okulum-?T?- Stinq 2 482 04-03-2022, Saat: 04:43 PM
Son Yorum: wildfang
  Bir otizmli çocuğun “Keşke benim hakkımda şunları bilselerdi” dediği 10 şey. MaSaL 0 337 09-24-2010, Saat: 01:46 PM
Son Yorum: MaSaL
  Özür Dilerim: *Asİ-yÜrEk* 9 568 07-08-2008, Saat: 07:33 PM
Son Yorum: casus021
  Özür dilerim *Asİ-yÜrEk* 5 514 03-08-2008, Saat: 09:08 PM
Son Yorum: *AnGeL_GirL*

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 06:07 PM