:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ölü dirildi :)))
hulleci
Etrafında sevilen bir zat-ı muhterem vefat etmiş. Yakınları çok büyük bir cenaze töreni tertip etmiş. Ben diyim 50, siz deyin 100 arabalık bir cenaze konvoyu oluşmuş. Minibüsler, otobüsler kiralanmış, doluşulmuş arabalara. Konvoy yola çıkmış.

Az gitmişler, uz gitmişler yol bitmemiş. Konvoy uzun olduğu için yavaş da ilerliyormuş arabalar. Minibüslerden birine doluşmuş olanlar sıkılmaya başlamış. İçlerinden biri arka taraftan şoförün omuzuna dokunup "Birader, daha çok var mı?" demesine kalmamış, şoför çığlığı basıp kendini aşağıya atmış. Minibüs kontrolsüz biçimde sağa sola kaymaya başlamış. Neyse ki bir ağaca toslayıp durmuşlar. Kimsenin burnu kanamamış.

Minübüsten sağsalim inen yolcular bir hışım arkalarda bir yerlerde yarı baygın yatan şoföre ulaşmış. Bakmışlar ki şoför kafayı gözü yarmış yerde yatıyor. Hep bir ağızdan "Deli misin? Niye atladın?" diye adamın başına üşüşmüşler. . Adamı silkelemişler filan, kendine gelmiş "Hepinizden çok özür diliyorum. Bu işe yeni başladım. Daha önce cenaze arabalarında şöförlük yapıyordum. Omzuma dokunulunca ölü dirildi sandım" demiş:yikildim:
Ara
CariSmaBoY
zuhahahahaha, alemmiş bu herif yaaa Smile o kalabalıkta hala anlayamamış ha

vay be
grafisercan
okumadım ama güliyim Güzeldir belki Big Grin Big Grin Paylaşım için tşk
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  18 saat sonra dirildi ... yalcin_33 16 1,393 09-14-2006, Saat: 08:31 PM
Son Yorum: kankiler

Hızlı Menü: