:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
para m? ?nsanl?k m? s?zce hang?s?
tuti
F?rT?na G?N?L Adlı Kullanıcıdan Alıntı:PARA gibisi yok beeeee ....

Para oldumu bey oluyoo insan .... Hani derlerya ... Fakir bi?ey al?nca nerden buldun derler . Ama zengin al?rsa hay?rl? olsun derler ....

PARA PARA ...

Heyt bee.
Abi senin gibi bir g?n?l adam? da b?yle d???n?yor ya ne mutlu bana.
Bencede para para para...Big Grin
Ara
Firari Fırtına
Eyw..Kardeşş ...
buse38
saol f?rt?nac?m as?l sen bizim can?m?ss?n yaaa
Ara
tuti
buse38 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:saol f?rt?nac?m as?l sen bizim can?m?ss?n yaaa

+99999999999999999999999999999999999999999999999999999
Ara
KUZEN SELOOO
bence para şaka şaka tabii insanlık...
Ara
peri kızı
tabıkıı dee ınsanlıkk paraylaa bazı seylerr satın alınamıyoo her zamann ınsanlıklaa herseyıı satın alabılırısnn
Ara
bY_mYtWeetY
ben paray? se?erim 1:paras?z hi?bi?i oLmas 2)bu zamanda kimse insanl?q? bilmiyor
Ara
MorciveT
Kimsenin olmadığı bir adadasınız ve sadece yemeginiz var....

Bir köşede 1 Trilyon, diğer köşede de çok iyi, dürüst, dost canlısı, samimi, hoşgörülü, erdem birisi var...

Parayı ya da insanı, yani ikisinden birisini secmek zorundasınız...her iki durumda da 20 yıl sonra adadan cıkartılacaksınız...

Hangisini secerdiniz, insanı mı parayı mı??

( Tek basınasınız )
Ara
g?ltenn
sahsen ben adada tek olsam yanımdakı arkadası secerdım nedenmı ? cunku para gelip gecıcı bır seydır ama dostluk kalıcı paranın ne onemı varkı para olmadanda ınsan mutlu olabılır hersey para degıldırkı yasıyorsak bız para ıcınmı yasıyoruz bız tabıkı paranında önemı vardır ama geregı olunca vardır benım ıcın para olmus olmamıs hıc onemli degıl mesala örnek verım sızın bır tanıdıgınız cok zengın cok parası var bu parayla herseyı yapıyor ama mutlu degıl sızzcemutlu olmak ıcın bıseyler yapıyormu yapmıyor tek derdı para ama para mutluluk getrırırmı getirmez bence paranın önemı varmı arkadaslar benım ıcın ınsanın ıcı guzel olsun kalbı guzel durust mert ıyı bırısı olsun bana karsı bu benım ıcın vay be demekkı para ıcın herseyı yapan ınsanlar var kotuluk uzurıne cok yanlıs bısey arkadaslar para nederkı gelip gecıcı ama ınsanlık kalıcı neyse bukardarlkı yeterlı sız ne dusunuıyorsunuz arkadaslar bana katılan varmı ?
Ara
g?ltenn
karsılıklı sevgı saygı olursa paraya gerek yok benı destekleyen arlkdaslar varmı cvp beklıyorummmmmmmm
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  SEVG?L?Nize HANG? PAR?AYLA SiTEM EdeRD?N?Z ? PaPaTYa_PReNSeS 17 868 04-01-2022, Saat: 06:48 PM
Son Yorum: wildfang

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-02-2024, 04:40 PM