:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
aCiM süReRkeN, aCiMi YasaRkeN, aCiM biTMedeN döN..
eRCi
Çünkü biz ayrılmayacaktık, kimse gitmeyecekti ve kimse gidenin arkasından bakmayacaktı? Öyleyse kimdi o? Kimdi sen "Hoşça kal" dediğinde inanmayan gözlerle sana bakan?

Sen yüreğimdin benim. Yüreğimi söküp götürüyorsun kendinle birlikte. Yüreğin olmadığı yerde aşk yaşanır mı yar?

Bunca zaman gözümden bile sakındığım aşkımı böylesine hoyratça, kolayca harcamanın bir anlamı olmalı. Bir zamanlar ''sürmesini istiyorum seninle, herşekilde, nerede olursam olayım'' dediğin bana bu kadar büyük bir darbeyi indirmenin bir nedeni olmalı. Biri mi çaldı kalbini?

"Kalp çalmak" ne garip bir deyim... Sen izin vermezsen kim girebilir ki kalbine. Benimkide laf işte. Yine de merak ediyorum işte. Başka bir neden bulamıyorum, bağışla. Beni şimdi böyle hüzünle, acıyla, yokluğunla baş başa bırakıp gidiyorsan bunun tek nedeninin "başka biri" olduğunu düşünüyorum, elimde değil.

Kıskanç biri de değilim oysa. Ama şimdi itiraf etmeliyim, kıskançlıktan deliriyorum. Başka birinin seni benden çok sevebilme ihtimalini ve senin de ona bana duyduğundan daha güçlü bir aşkla bağlanmış olmanı kaldıramıyorum. Ölmek, bunu yaşamaktan daha cazip geliyor bana.

Bugüne kadar savunduğum tüm ilkelerimi, benliğimi yıkıp gidiyorsun. Halime bakar mısın, kalman için her istediğini yapmaya hazırım.

Senin gözünde kim bilir ne haldeyimdir şimdi. Kendi değerimi düşürdüğümün farkındayım. Ama dayanamayacağım gitmene. Sen gittikten sonra yaşayacağım acıları taşıyamayacağım. Bu acıyı çekmemek için yapıyorum bütün bunları. Ve kahretsin, biliyorum ki ben böyle yaptıkça sen daha da uzaklaşıyorsun benden.

İyisi mi aldırma sen söylediklerime. Şimdi gidiyorsun ya, dönmek istersen bir gün çok bekleme olur mu...

uMRuMda deGiL yaSaMak öLmeK,, caNiMdaN geCeRiM,,, seNDeN waZGeCMeM

ezoo20
yüreğine sağlık arkadaşım ..
çok güzel bir paylaşımdı...
teşekkürler
Ara
SweetCandy
tesekkürler..emegine saglik..su meshur erci senmisin yoksa..
Ara
ezoo20
Xx-nehir-xX Adlı Kullanıcıdan Alıntı:tesekkürler..emegine saglik..su meshur erci senmisin yoksa..
yaw bende diyom bu kız niye erci ye meşhur erci senmisin diyoSmileSmileSmileSmile
allah iyiliğini versin emi ..
daha yeni çözdüm olayıııSmile
Ara
SweetCandy
ooooo nerdesin senn???
Ara
eRCi
ezoo20 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yüreğine sağlık arkadaşım ..
çok güzel bir paylaşımdı...
teşekkürler

Teşekkürler ezoo seninde okuyan gözlerine sağlık...
eRCi
Xx-nehir-xX Adlı Kullanıcıdan Alıntı:tesekkürler..emegine saglik..su meshur erci senmisin yoksa..

Beb Teşekkür ederim.....

eRCi benimde meşhurmuyum bilmiyorum.... :Smile
SweetCandy
meshursun meshursun..yazilan itirafi oku anlarsin nedemek istedigimi tamammi cnm..
Ara
ezoo20
Xx-nehir-xX Adlı Kullanıcıdan Alıntı:meshursun meshursun..yazilan itirafi oku anlarsin nedemek istedigimi tamammi cnm..
SENDE AZ DEÄžİLSİN VARYA....
MEŞHURSUN MEŞHURSUN DİYO YAW..
AY ALLAHIM YARRABBİM Smile
Ara
SweetCandy
neden kizz dogru degilmi ama haksizmiyim yani???
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Ve Sen Her Karşıma Dikilişimde, Acımı Arttırıyorsun.... €BeRimSin 12 614 04-14-2022, Saat: 03:57 AM
Son Yorum: wildfang
  Sen Bana Yaşarken öLmeyi Tattırdın.. acemhe 2 413 05-14-2010, Saat: 01:02 PM
Son Yorum: Qetesh
  Aşk acıyı yaşarken Başlar... SeRDİD 1 395 04-20-2010, Saat: 07:09 PM
Son Yorum: MaSaL
  senden sonra hiç acım olmadı acemhe 3 542 07-08-2009, Saat: 06:57 PM
Son Yorum: asi_ve_mai
  Acımı duvara asıp Yurtsuz yağmurları toplamaya çıktım Patikli_Penguen 3 368 05-08-2009, Saat: 02:17 PM
Son Yorum: asi_ve_mai

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-15-2024, 10:31 AM