:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ya?amay? seviyor musunuz?
Emy
G?L?MSEME
Biliyorum; ilk ?nce salonlar masandaki k?r ?i?ekleriydi ve sonra hayat sana umduklar?n?n da ?o?unu vermedi. Bah?ende de mevsim sonbahar olmal? ve yapraklar?n dallar?ndan koparken t?m ku?lar balkonundan g??meli ve mutlaka son birka? g?nde ?ok k?t? ge?ti. S??mad? odalara, evlere, sokaklara, bu ?ehre s??mad?n, y?re?ine kimseleri s??d?ramad?n. Ama sen yine de kald?r ba??n? ve g?ne?in son par?lt?lar?n? yakala haydi bir kez de bunun i?in ve benim i?in G?L?MSE HAYATA…
En son yapt???n iyili?in k?ymeti bilinmedi, en son ?zledi?in ki?i hala geri d?nmedi, en son anlatmaya ?al??t???nda kimse dinlemedi, en son ka??rd???n otob?s, tren ya da vapur seni bir dakikac?k bile beklemedi. Ama sen hep bekledin, hep de?er verdin hep dinledin y?llarca, haydi bir kez de bunun i?in ve kendin i?in G?L?MSE HAYATA…
Bu gece ?ark?lar?n hepsi damardan giriyor, inad?na t?m ???klarda s?n?yor tek tek karanl?k… Ve ar?l?k… ve kader yakan? b?rakm?yor… ve bulutlar… ve ?zlem… ve y?re?in dinmiyor. Kimselerde aray?p sormuyor. Ama dert ve tasa, h?z?n ve g?zya??yla azalm?yor unutma. Haydi, bir kez de ayd?nl?k ve sen ayd?nl??? hak etti?in i?in G?L?MSE HAYATA…
Y?llar ne de ?abuk ge?iyor. Alb?mde resimler, vitrinde hediyeler eskiyor. ?yle bir g?n geliyor ki ge?mi?in izini hasret s?r?yor ve insan sa?lar?ndan en ?ok da g?zlerinden eskiyor ve y?re?inden t?m umutlar?, t?m ?ocuklar? u?up gidiyor ama sen iyi bak y?re?ine, sak?n oradaki
?ocu?u ka??rma haydi bir kez de d?n ve bug?n i?in G?L?MSE HAYATA…
biliyorum ?ikayet?isin bazen sahip olamamaktan bazen sahip olduklar?ndan ?ikayet?isin, bazen sevdiklerinden bazen sevilmekten ?ikayet?isin. Bazen g?ceniyorsun hayata, ciddi ciddi dar?l?yorsun bazen ?ekilip bir k??eye oturuyorsun. Ve i?te o zaman yaln?zs?n ve d?nya sensiz, mevsim sonbahar bulutlar a?l?yor, ?i?ekler solgun, ac?lar sonsuz, hayaller yorgun d???yor ve aynada g?l?msemeni bekleyen bir ?ift g?z sana bak?yor.
Oysa sen g?l?msemelisin ??nk? buna de?ersin. B?rak mevsim ilkbahar olsun, ?i?ekler en g?zel renkleriyle a?s?n, hayallerin en uzak diyarlarda yol als?n. B?rak sahip olamad?klar?n ya da sevemediklerin sahip olduklar?nla ve sevdiklerinle sen ?ok ?zelsin. Hayata en g?zel g?l?mseyen sensin. Haydi bir kez de bunun i?in ve benim i?in G?L?MSE HAYATA…
Ara
Emy
Herşeye rağmen aldığım nefesin hürmetine seviyorum yaşamayı. Ya siz?
Ara
Firari Fırtına
Size her konuda katılıyorum ....

Teşekkürler ve

Sevg ....
buse38
çok güsel olmuş buda AMA NE YALAN SÖYLEYİM BEN PEK YAŞAMAYI SEVMİYORUM...........................
Ara
Firari Fırtına
Sevmelisiniz .....!!!
merve
yalnızlığım devam ettiği sürece HAYIRRRRRRRRRRRR
Ara
buse38
evet yaaa yalnızlıgım devam etikçe hayıy
Ara
peri kızı
yasamyıı sewıyomusnuzz??
bılmıyorumm yaa cogunluklaa mutsuz oldugum ıcınn
sewmıyorumm..
Ara
cadım_
yazı cok gusel cokta dogru
yasadıgımız her gunun kıymetını bılmelıyızzzzzzz
Ara
AdAmIn1i
Emy Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Her?eye ra?men ald???m nefesin h?rmetine seviyorum ya?amay?. Ya siz?

Kat?l?yorum Sana
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Seni Seviyor'dum ... !!! Firari Fırtına 12 700 07-23-2008, Saat: 10:13 AM
Son Yorum: Firari Fırtına
  Yorgun Yüreğim Seni Seviyor... Yorgun Yürek 5 442 01-22-2008, Saat: 09:47 PM
Son Yorum: cilghin
  Seni Seviyor Olmam Yetiyor Bana Firari Fırtına 11 1,036 12-23-2007, Saat: 03:32 AM
Son Yorum: Firari Fırtına

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 12:49 AM