:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bir baska a$k hikayesi..
SessizRüzgar
Daha henüz 18 yasindaidi, ama hayatinin sonundaidi. Tedavisi mümkün olmayan ölümcül bir kansere yakalanmisti. Kahir içinde eve kapamisti kendini.. Sokaga çikmiyordu. Annesi.. Bir de kendisi.. O kadardi bütün hayati..Bir gün fena halde sikildi, dayanamadi, atti kendini sokaga.Bir yigin vitrinin önünden geçti.. Tam bir CD satan dükkani da geride birakmisti ki, bir an durdu. Geri döndü, kapidan içeri, gözüne hayal meyal takilan genç kiza bir daha bakti. Kendi yaslarinda harika bir genç kizdi tezgahtar.. Hani ilk bakista ask derler ya, öyle takilip kalmisti iste..içeri girdi.. Kiz gülümseyerek kostu ona.. "Size nasil yardim edebilirim"
diye.. Nasil bir gülümsemeydi o.. Hemen oracikta sarilip öpmek istedi kizi.Kekeledi, geveledi, sonra "Evet" diyebildi.. Rastgele bir
plagi isaret ederek.. "Evet.. su CD'yi bana sarar misinz?.."

Kiz CD'yi aldi, içeri gitti. Az sonra paket edilmis geri geldi.Aldi paketi, çikti dükkandan, evine döndü, açmadan dolabina atti.. Ertesi sabah gene gitti ayni dükkana.. Gene bir CD gösterdi. kiza, sardirdi, aldi eve getirdi, atti paketi dolaba, gene açmadan..
Günler hep alinip sardirilan CD'lerle geçti.. Kiza açilmaya bir türlü cesaret edemiyordu.Annesine açildi sonunda.. Annesi "Git konus oglum, ne var bunda" dedi..Ertesi sabah bütün cesaretini topladi. Erkenden dükkana gitti. Bir CD seçti. Kiz gülerek aldi plagi . Arkaya gitti, paketlemeye. Kiz içerdeyken bir kagida "Sizinle bir gece çikabilir miyiz" diye yazdi, altina telefon numarasini ekledi, notu kasanin yanina koydu gizlice.. Sonra paketini alip kaçtigene dükkandan..iki gün sonra evin telefonu çaldi.. Anne açtit elefonu.. CD Dükkanindaki tezgahtar kizdi arayan.. Delikanliyi istedi.. Notunu yeni bulmustu da..Anne agliyordu.."Duymadiniz mi" dedi.. "Dün kaybettik oglumu.."Cenazeden birkaç gün sonra, anne oglunun odasyna girebildi sonunda..Ortaliga çeki düzen vermeliydi. Dolabi açti.. Oraya atilmis bir yigin açilmamis paket gördü..Paketleri aldi, oglunun yatagina oturdu ve bir tanesini açti..içinde bir CD vardi, bir de minik not.."Merhaba.. Sizi öyle tatli buldum ki.. Daha yakindan tanimak istiyorum..Bir aksam birlikte çikalim mi.. Sevgiler.. Jacelyn!."Anne bir paketi daha açti.Onda da bir CD ve bir not vardi.."Siz gerçekten çok tatli birisiniz, hadi beni bu gece davet edin, artik..Sevgiler.. Jacelyn!.."

Unutmayin.. Düsündügünüz seyi mutlak söyleyin.. Birini seviyorsaniz, söyleyin ona.. içinizdeki söylemekten korkmayin. Birisi
hakkinda ne hissediyorsaniz söyleyin ona.. Ve hemen söyleyin.. Hemen..Çünkü, dogru zamani bekler ve "iste simdi tam zamani"
derseniz, bir bakarsiniz çok geç olmus..Gününüze sahip olun ki, pismanliklar yasamayasiniz.Hepsinden önemlisi, dostlariniza, sevdiklerinize, ailenize hep yakin olun..
Çünkü bugünkü insan olmanizi onlar sagladi, sizi onlar sekillendirdiler.."Seni seviyorum" demekten sakin, ama sakin çekinmeyin,
utanmayin, korkmayin!!!..

Yasami yasanmaya deGer yapan sey sevgidir..
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Mumlarin Hikayesi PaPaTYa_PReNSeS 16 936 04-11-2022, Saat: 07:02 PM
Son Yorum: wildfang
  min?b?s hikayesi EYVALLAH 24 2,094 04-10-2022, Saat: 10:27 PM
  İki Üniversitelinin Dramatik Aşk Hikayesi :( ZeNiTH 7 489 04-10-2022, Saat: 03:41 PM
  bizimkisi bir acı aşk hikayesi! SempatikKız 6 454 04-10-2022, Saat: 08:53 AM
  Ölüm Kokan Rüyalar Hikayesi sindy 2 638 04-08-2022, Saat: 07:53 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 09:32 AM