:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
COCA COLA´nin ne MAL oldugunu sizde görün....
Nǿ ŦΞДЯ
colayahayir2kt.gif
Ara
>As!_M€L€q<
evet bunu görmüştümm..............
saol arkadaşım
PaPaTYa_PReNSeS
bunu ilk gördüğümde çok sinirlendim ve herkesi bilgilendirdim evde nekadar coca cola bardağı tabağı varsa kırdım kırdım attım
ama kimi din bilgisine sahip insanlarda böyle bişiyin olmadığını söylüyor yok yanlış aksettiriliyo falan
sonra ailece coca colayı boykot etme kararı aldık
derin bi inceleme yaptım yapmış old. boykotun yetersiz old. gördük
aldığımız incelemeyip direk kullndığımız bir çok ürün coca colanın yan ürünleri
aklımda kaln bi kaç ürün adını vereyim
turkuaz içe suyu sonra cola turka(türkiyede üretiliyo ama aynı firmaya ait)
yalan olmasın tam emin değilim ama pepside onara ait diye bişi duymuştum

teşekkürler güzEL paylaşımın için
umarım tüketicilerimiz temkinli davranırlar...
Ara
ozgur_yasarim
black_see Adlı Kullanıcıdan Alıntı:colayahayir2kt.gif

evet bunu görmüştüm ben buan şahsen inamıyorum sadece bana göre bir oyun milleti gaza getirmek birbirine düşürmek amaç bana göre....
Ama ben şahsen asitli içeçekleri kullanmıyorum kola gazoz çok sevmeme rağmen içmiyorum işin aslı şu sağlığa zaarlı olan birşey bunun kanıtı oldukça fazla....onun için kullanmaya ne gerek bana göre tabi... arapçada "la" olumsuzluk eki bildiğim kadarıyla"yok, hayır, olmaz" gibi nalamları ifade eder resimi eğerek sağa sola yatırarak ve şeklini az değiştirrek yapılmış birşey bunu üreten amerika olduğu için bukadar gündemde başka ülke olsa olmazdı emin olun bunlar benim görüşüm kimseyi ve herhangi bir markayı desteklemiyorum sadaece içimdan gelennlaeri paylaşmak istedim
d€n!z kısı
bende daha önceden görmüştüm
bence çoq saçma
neden ters çewirip anlam çıkarmaya çalışıyorlar anlamadım
bende hergün 2.5 l. coca-colayı tek başıma içiyorumBig Grin
bende duymuştum pepsi coca-cola ürünü die ama değilmiş.
coca-cola ürünleri saysam bitmez
coca-cola
coca-cola light
fanta
spirite
sensun
schweppes
canada dry
cappy
piko
bonaqua
damla turkuaz
powerade
nestea
burn
nescafe xpress
ozmn bunlarıda içmesinlerBig Grin
ters çewirip anlam çıkartmalarına anlam weremiyorum
şulecim aklına gelmeyenleri de ben sölimWink
özgür yaşarım sanada aynen katılıyorum benim söyliceklerimi sölemişinSmile
yinede emeğine sağlık arkadaşım
ozgur_yasarim
kullandığımız ürünlerin çoğunu hatta %70 lik kısmı yabancı sermaye Türk firması olark bildiğimiz firmaların çoğu yabancı ortkalık onun için ilk önce lacağımız şeyin kendi ürünümüz olmasına dikkat edelim bu ekonomimiz ve gelişmemiz için gerekli...
d€n!z kısı
ilk önce alacağımız şeyin kendi ürünümüz olmasına dikkat edelim bu ekonomimiz ve gelişmemiz için gerekli...
haklısın
ozgur_yasarim
d€n!z kısı Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ters çewirip anlam çıkartmalarına anlam weremiyorum
şulecim aklına gelmeyenleri de ben sölimWink
özgür yaşarım sanada aynen katılıyorum benim söyliceklerimi sölemişinSmile
yinede emeğine sağlık arkadaşım

teşekürler kardeşim biz yeni nesil eğer gelecek olan nesile birşeyler bırakamazsak bu saçmalıklarla uğraşırsak gelecek olan nesiller bundan daha saçma şeylerle uğraşaklar emin olun...
ozgur_yasarim
Deniz kısı sanada teşekkürler kardeşim ilk önce kendi ürünlerimiz alalım eğer alcağımız ürünü biz üretemiyorsak dışarıya yönelelim.... Mesela aldığımız ürünün barkodlarında rakamalr vardır bu rakamlar 86 ile başlıyorsa türk malıdır bilginize.....
d€n!z kısı
ozgur_yasarim Adlı Kullanıcıdan Alıntı:teşekürler kardeşim biz yeni nesil eğer gelecek olan nesile birşeyler bırakamazsak bu saçmalıklarla uğraşırsak gelecek olan nesiller bundan daha saçma şeylerle uğraşaklar emin olun...
ben tşk ederim yani bu saçmalıkla uğraşmaya değmez tamam.tersinden yazılmış olsa tamam dicem ama ters çewirip bi yerlerinden silip arapçaya benzetmişler bilmiyorum ama bana çoq saçma geliyo dediğim gibi
ters çewirip anlam çıkartmalarına anlam weremiyorum

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  kurşunu yakından görün soyle 11 965 04-14-2022, Saat: 06:38 AM
Son Yorum: wildfang
  9 aylık ördek kendinin köpek olduğunu düşünüyor. Hasretiim 3 927 03-06-2012, Saat: 04:00 PM
Son Yorum: Patikli_Penguen
  ??te Coca-Cola'n?n Marifetleri soyle 0 476 10-03-2006, Saat: 10:45 PM
Son Yorum: soyle
  coca cola(sizce tesaduf mu?) soyle 10 1,305 09-14-2006, Saat: 08:48 PM
Son Yorum: kankiler

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-07-2024, 10:53 AM