:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
*Yokluğuma Ağla Ne Olur*
roket55
yüreğine sağlık tatlı bela güselmiş
Ara
ÇiLeK
GÖZYAŞI

Belki de o gözyaşlarını dindirebilmek için mantıklı bir şeyler düşünmek gerekiyor, ama kalbimiz hep o mantıkla çelişkiye düştüğünde, kazanan hep gönlümüz oluyor. Her defasında söylemiş olduğumuz sözcüklerin arkasına sığınıp, belki bir yerde sevgimizi korumaya çalışırken yada sevdiğimizi korumaya çalışırken o kadar fazla yaralanıyoruz ki, bu bir anlam ifade ediyor mu, etmiyor mu onu sadece karşımızdaki insanın davranışından anlıyoruz. Yaşam, bir paylaşım süreci, her ne kadar anlamasalar da.

Seneler geçtik ten sonra bir gün anlayabiliyorlar. Ta ki, o insan hayatlarında olmadığında hala, ama hala düşündüklerine, inandığı sevgiliden medet bulana dek.

Neler geçiyor ardından ve sakladığımız duygulara yenik düşüyoruz gizliden gizliye ve belki de anlamını yitirmiş, hiçbir zaman çoğalacağına inandıramadığımız, bir yerden sonra başaramayacağımız duygulara yenik düşmenin dezavantajını yaşıyoruz

rr9.gif

TŞKLER KEVSERCİM ÇOOK GÜZEL PAYLAŞIMDI..
O GÜZEL YÜREGİNİN HEP MUTLU OLMASI DİLEGİMLE CANIMCIMSmile
Ara
*TATLI BELA*
roket55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yüreğine sağlık tatlı bela güselmiş

teşekkür ederim arkadaşım...
beğenmiş olmana sevindim...
*TATLI BELA*
ÇiLeK Adlı Kullanıcıdan Alıntı:GÖZYAŞI

Belki de o gözyaşlarını dindirebilmek için mantıklı bir şeyler düşünmek gerekiyor, ama kalbimiz hep o mantıkla çelişkiye düştüğünde, kazanan hep gönlümüz oluyor. Her defasında söylemiş olduğumuz sözcüklerin arkasına sığınıp, belki bir yerde sevgimizi korumaya çalışırken yada sevdiğimizi korumaya çalışırken o kadar fazla yaralanıyoruz ki, bu bir anlam ifade ediyor mu, etmiyor mu onu sadece karşımızdaki insanın davranışından anlıyoruz. Yaşam, bir paylaşım süreci, her ne kadar anlamasalar da.

Seneler geçtik ten sonra bir gün anlayabiliyorlar. Ta ki, o insan hayatlarında olmadığında hala, ama hala düşündüklerine, inandığı sevgiliden medet bulana dek.

Neler geçiyor ardından ve sakladığımız duygulara yenik düşüyoruz gizliden gizliye ve belki de anlamını yitirmiş, hiçbir zaman çoğalacağına inandıramadığımız, bir yerden sonra başaramayacağımız duygulara yenik düşmenin dezavantajını yaşıyoruz

rr9.gif

TŞKLER KEVSERCİM ÇOOK GÜZEL PAYLAŞIMDI..

O GÜZEL YÜREGİNİN HEP MUTLU OLMASI DİLEGİMLE CANIMCIMSmile

ben teşekkür ederim canım benim....
saolasın mutluluğumuz daim olsun hilalcim....:Smile

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Ne olur sus ölüm melegim...... AsLı 6 437 04-12-2022, Saat: 08:22 PM
Son Yorum: wildfang
  Kal Gönlümde Ne OLur Gitme... eRCi 19 683 04-12-2022, Saat: 10:23 AM
  Dön Ne Olur... Yaşatma Bana Bu Acıları... lover 2 363 04-10-2022, Saat: 06:14 PM
  ~~..::S€vm€s€nd€ OLuR::..~~ €BeRimSin 2 335 04-09-2022, Saat: 07:07 PM
  _{*}_CenneTim OLur muSun_{*}_ €BeRimSin 9 365 04-09-2022, Saat: 07:20 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-15-2024, 07:41 AM