:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
cok kotuyum yasamak ?stem?yorum
aglayan prenses
arkadaslar ?nternette birisiyle tan?st?m b?rb?r?m?z? cok sev?yoruz del?ces?ne olumune sev?yoruz a?les? ben? ?stemeye gelecekt? vermed?ler b?z?mk?ler bu yuzden napacag?m?z? b?lem?yoruz cares?z ask?m?n esk? sevg?l?s? de ona ger? donemk ?st?yormus k?z esk? res?mler? sevg?l?ne goster?r?m d?ye tehd?t etm?ss oda ban gostermek zorunda kald? cok kotuyum aglamaktan mahvoldum ask?m?n onua donmes?n? nas?l engelleyeb?l?r?m nolur yard?m ed?n bana aglamaktan cok kotu oldum del?ler g?b? sev?yorum onu o kac d?yor ama kacmakda ?stem?yorum a?leler?m?z? ?kna etmek ?st?yorum yard?m ed?nnn
Ara
MorciveT
Birbirinizi gerçekten seviyorsanız önünüzde hiç kimsenin duramayacagına eminim...Aileniz sanirsam biraz cahil kalmış insanlar olsa gerek, birşey daha evleneceğin insanı iyi seç Smile
Ara
aglayan prenses
arkadas?m ben onsuz yasayam?yorum ona kacay?mm? benn o kacal?m d?yor ?k?m?zde cok kotuyuz kac?yy?mm? ona ben napcam? b?lem?yorum nolurr yard?m ed?nn
Ara
MorciveT
Bak, yapman gereken tek şey oturup sakin bir kafa ile mantıklı bir şekilde düşünmek...Kaçmak çözüm değil...Annenlerin o cocuga vermemesinin sebebi nedir, neden vermiolar ?
Ara
aglayan prenses
bızımkıler muhafazakarlar yanı askımda küpe falan takıyordu neymıss zuppeymıss dısardan bırısı olmazmıs yaa ben asıgım onu sevıyorum artık oda gel dıyor cok kotuyuz ıkımızde bızımkıler alsa kabul etmıyorlar ben de vazgecemem ondan yaa sevıyorum onuu napıyım yaa delırcemmm
Ara
Emy
Sadece sorduğun için söylüyorum; bece aile hiçbişeye değişilmez.Şahsen yaşadım da biliyorum seni seven insan aile engeline takılı kalmaz. Gerekirse ailenin seveceği biri haline gelir ve yeniden yeltenir istemeye.
Ara
MorciveT
Canım bana katılsaydın ya :d tekrardan yazmana ne lüzum vardı hehehe WinkSmile
Ara
Emy
Bana pek aynı gibi gelmedi sölediklerimiz ama:p çok istiyosan katılayım bariBig Grin
Ara
MorciveT
Tamam yaa duygu somurusu yapmıom ben ben bi kerem duygusuzum WinkSmile))
Ara
Firari Fırtına
Kaçış sorunları çözen bir davranış değildir . Sevgi yüreklerinizde ve o yüreğin en derinlerinde sabit ise , mantığın mükemmele eş değerdeki politika vs...yani siyaset yaparak olayları çözmek yeltenecek en güzel davranış olacakdır . Emy aslında öz ü söylemiş ama pes etmemek şartıyla kurtuluşunuz budur .

Sevg ...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  .: Sana Seni Yaz?yOrum :. NuRii 1 531 04-07-2022, Saat: 06:52 AM
Son Yorum: wildfang
  F?k?rler?n?z? Bekl?yorum.... angel..! 7 609 11-13-2006, Saat: 08:56 PM
Son Yorum: Dr.Love
  B? YORUM YAPIN LUTFEN??? M3rt 0 314 07-10-2006, Saat: 01:27 AM
Son Yorum: M3rt
  B? YORUM YAPIN LUTFEN??? 0 265 1 dakika önce
Son Yorum:

Hızlı Menü: