:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bu şehir Ve Sensizlik........
ROSE
Bugün sana akmak istedi yüreğim.Bilmediğim bir sebepten ötürü gözlerimi güne açtığımdan beri adın aklımda.Yüreğimin beni götürdüğü yere gidiyorum gidiyorum da kimseler yok orada...Yalnızım!

"Kalk" diyorum kendime,dön geri.Bırak herşeyi yerli yerinde.Hatta kendini bile...Olmuyor.Birşeyler tutuyor beni.Rastgele yürümeye başlıyorum sokaklarda.Kimi caddeler ürkek,kimisi sessiz,kimisi kalabalık.Yürümeye devam ediyorum.Birden kendimi bir kalabalığın ortasında buluyorum,her yerde insanlar var.Duruyorum,dönüp etrafıma bakındığımda kimsenin gözlerimdeki yaşları farketmediğini görüyorum.Sen olsan farkederdin,silerdin yaşlarımı.Sen tek başına yapabiliyorsun da bunca insanın neden gücü yetmiyor?Neden bu kalabalık arasındaki yalnızlık hissi?Neden hayata karşı bu küskünlük?Neden insanlara karşı olan bu öfkem?Neden hayata bu sitem?

Devam ediyorum yoluma.Sahilde yürürken buluyorum kendimi.Denizi oyun arkadaşı seçmiş bir çocuğa takılıyor gözlerim ve elindeki taşlara...Yanına gidiyorum Çok mu seviyorsun denizi? diye soruyorum."Evet" diyor."O zaman neden taşlıyorsun onu?" diye sorduğumda anlamamışçasına yüzüme bakıyor.Sahi neden insanlar hep sevdiklerinin canını yakıyor?

Devam ediyorum yoluma.Nereye gitmeli bu karanlıkta?Yağmur da başlamak üzere.Nereye kaçmalı?Derken yağmur başlıyor.Kaçmıyorum.Hani vardır ya bir deyim "İliklerine kadar ıslanmak" diye.Öyle yapıyorum.İliklerime değin ıslanıncaya kadar geziyorum caddelerde.Gözyaşlarım yağmurla yarışırcasına akmaya devam ediyor.Şehri dolaşıyorum arıyorum cadde cadde.buradan gideli çok olmuş.Neden hala benden gitmiyorsun?Neden şehri terkettiğin gibi beni de terketmiyorsun?

Karanlıktan korkardım hep.Ben varım korkma derdin.Işığımdın benim...Neden gittin,neden karanlıkta bıraktın beni?Hem de ondan korktuğumu bile bile..
Cevap ver artık sorularıma!Susma, yeter!Bu kadar sessizliği kaldırmaz bu yürek.Ya gel yeniden başlangıçlarım ol.Ya benden de git sonum ol...
Ara
ROSE
Sahi Sen Niçin Yoktun
duruyordum seni sanıp yangın çığlıklarına
yaşamak belki buydu belki de öbür yüzü
unutmaktı belki güzel aramaktı belki sevmek
yitirmek buydu belki yakalamak belki bu
bu kafesi biz süsledik biz aldandık bu süslere
içimdeki sızı sendin yüzümdeki merak sen
gitmelerden beklediğim kalmalardan korktuğum
nere gitsem karşımdaydın ama sen yoktun
sen sahi niçin yoktun

ellerin ellerimdeydi ellerin yoktu
gözlerin gözlerimdeydi gözlerin yoktu
iki portre gibi yanyanaydık albümde
uykunda sevmiştin haberin yoktu
bir kaçağı tanır gibi tanıdım seni ancak
tanımadım kendimi

şarkılarda buldum seni yitirdim
yılgılarda buldum seni yitirdim
resimler bir türlü konuşmuyordu
fotoğraflar kaçıyordu ben yaklaştıkça
bir yalanı anlar gibi anladım seni ancak
anlamadım kendimi
binlerce göz binlerce yüz binlerce biçim
aradığım yerde yoktun sormadığım yerde var
etimdeki acı sendin kanımdaki kuşku sen
nere gitsem karşımdaydın ama sen yoktun
sen sahi niçin yoktun

SEN
SAHİ
NİÇİN
YOKTUN?
Ara
Firari Fırtına
Bir zamanlara aldanan en güzel ölümlere bile bir tebessüm ederdim , Şimdilerde ben uzak bir diyarda yaşayan sen , bir düşüncesin beynimde , çıkmak bilmeyen ama tutkulu ama vefalı sen .

Sanırım hazırım ölüme , ya senli ya sensiz ne farkeder ...

Sevg ...
derdo
süperdii yaa paylaşımlarr içinn çook tşklerrr yüreğine sağlıkk aplam Smile
MasaL_perisi
Sahi sen nerdeydin...? ya da ben mı yoktum...Smile

Yüreğine sağlık mutluluk ve bütün güzel günler seninle olsun Rosemmm...Smile
Ara
Gulguzeliii
cok guzel cnm hersey gonlunce olsun o temız kalbın hıc kırılmasın..
emegıne yuregıne saglık tsk...
eRCi
Karanlıktan korkardım hep.Ben varım korkma derdin.Işığımdın benim...Neden gittin,neden karanlıkta bıraktın beni?Hem de ondan korktuğumu bile bile..
Cevap ver artık sorularıma!Susma, yeter!Bu kadar sessizliği kaldırmaz bu yürek.Ya gel yeniden başlangıçlarım ol.Ya benden de git sonum ol...

Ekleyen ve hisseden yüregine sağlık sevenlerin cıglıklarını
sevilmenin degerini bilmeyenlere kulakları tıkalı bile olsa yüreklerine bir nebze yangın olsun bu
ROSE
Hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim .Beğendiğinize sevindim ..Smile
Ara
Beyaz
Birden kendimi bir kalabalığın ortasında buluyorum,her yerde insanlar var.Duruyorum,dönüp etrafıma bakındığımda kimsenin gözlerimdeki yaşları farketmediğini görüyorum.Sen olsan farkederdin,silerdin yaşlarımı.Sen tek başına yapabiliyorsun da bunca insanın neden gücü yetmiyor?Neden bu kalabalık arasındaki yalnızlık hissi?Neden hayata karşı bu küskünlük?Neden insanlara karşı olan bu öfkem?Neden hayata bu sitem?

Ne kadar güzel yazılmış her bir kelime.
İnci inci dökülmüş.

Teşekürler Rose.

Sevgilerimle.
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kaç şehir var aramızda acemhe 169 13,235 11-23-2023, Saat: 10:12 PM
Son Yorum: acemhe
  Sensizlik üzecek!!!!! ÇiLeK 7 468 04-12-2022, Saat: 03:55 PM
Son Yorum: wildfang
  ♥♥♥♥♥♥yas Tutsun Bütün şehir♥♥♥♥♥♥ ROSE 18 494 04-12-2022, Saat: 12:44 PM
  Yine bir sensizlik hakim geceme... PaPaTYa_PReNSeS 1 303 04-11-2022, Saat: 10:31 PM
  Dertli Okyanus(sensizlik Yağmurlarin Bile Kanina Dokunuyor.) PaPaTYa_PReNSeS 8 639 04-10-2022, Saat: 11:57 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 03-29-2024, 12:02 PM